فونت جو
کد خبر : 172740 تاریخ انتشار : سه شنبه 14 مهر 1394 - 9:58

طلاق به خاطر ادامه تحصیل زن!

چندی پیش مرد جوان با مراجعه به دادگاه خانواده در خواست طلاق داد و درباره علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم از وقتی به دانشگاه می رود، باعث شده که دخترمان از درس هایش عقب بماند. وی افزود:او به من گفت که می خواهد ادامه تحصیل بدهد و …

چندی پیش مرد جوان با مراجعه به دادگاه خانواده در خواست طلاق داد و درباره علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم از وقتی به دانشگاه می رود، باعث شده که دخترمان از درس هایش عقب بماند.

وی افزود:او به من گفت که می خواهد ادامه تحصیل بدهد و به دانشگاه برود، ولی من مخالف این موضوع بودم. اما همسرم اصرار کرد و در نهایت من هم پذیرفتم. ولی از وقتی که همسرم به دانشگاه می رود، دخترم افت تحصیلی پیدا کرده است.

مرد جوان ادامه داد:همسرم وقت نمی کند به درس های دخترم رسیدگی کند و در درس ها به او کمک کند. برای همین دخترم هم تمام نمراتش پایین آمده و نمی تواند به تنهایی درس بخواند. من هم که از صبح تا شب سر کار هستم و وقت نمی کنم به درس ها و مدرسه دخترم رسیدگی کنم. برای همین از همسرم می خواهم که تحصیل را رها کند. ولی او به حرف هایم اهمیتی نمی دهد و همچنان به دانشگاه می رود. بار آخر سر این موضوع همسرم چنان جنجالی به راه انداخت که همانجا تصمیم به جدایی گرفتم.

دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 41 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php