کد خبر : 146316 تاریخ انتشار : دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 14:39

درگیری و قتل بر سر آویختن بند رخت! + تصاویر

جولیو مورلو ۴۸ ساله پرستار بیمارستان کاردارلی شهر ناپل روز جمعه ۱۵ مه (۲۵ اردیبهشت) به دلیل اختلاف خانوادگی بر سر آویختن بند رخت در بالکن مشترک آپارتمان هایی که خود و خانواده برادرش در آنها زندگی می کردند، برادر، زن برادر، یک عابر و یک مامور پلیس را که …

جولیو مورلو ۴۸ ساله پرستار بیمارستان کاردارلی شهر ناپل روز جمعه ۱۵ مه (۲۵ اردیبهشت) به دلیل اختلاف خانوادگی بر سر آویختن بند رخت در بالکن مشترک آپارتمان هایی که خود و خانواده برادرش در آنها زندگی می کردند، برادر، زن برادر، یک عابر و یک مامور پلیس را که در همسایگی اش سکونت داشت به قتل رساند و دستکم ۶ نفر را دیگر را مجروح کرد.

درگیری و قتل بر سر آویختن بند رخت! + تصاویر

جولیو که از مدتها قبل با برادر ۵۲ ساله و زن برادر ۵۱ ساله اش اختلاف داشت بعد از ظهر جمعه پس از بازگشت از محل کارش با مشاهده بند رختی که خانواده برادرش دربالکن مشترکشان آویخته بودند ناگهان دیوانه شد.

درگیری و قتل بر سر آویختن بند رخت! + تصاویر

جولیو سلاح شات گان خود را برداشت و ابتدا برادر و زن برادرش را کشت. سپس یک ستوان پلیس که در همسایگی شان زندگی می کرد و قصد دستگیری او را داشت به قتل رساند. جولیو سپس به روی بالکن رفت و با شات گان خود به سوی عابران تیراندازی کرد.

درگیری و قتل بر سر آویختن بند رخت! + تصاویر

در این تیراندازی یک مرد عابر ۵۹ ساله کشته و دستکم ۶ نفر دیگر مجروح شدند. در برخی گزارش ها از مجروح شدن ۵ نفر خبر داده شده است.

جولیو سپس به پلیس تلفن زد و گفت: من یک کشتار به راه انداخته ام.

ماموران پلیس بلافاصله در محل حاضر شدند و جولیو بدون هیچ مقاوتی خود را تسلیم کرد. جولیو از زمان دستگیری سکوت اختیار کرده و هیچ حرفی نمی زند.

درگیری و قتل بر سر آویختن بند رخت! + تصاویر

به گفته مقامات پلیس شهر ناپل ایتالیا، جولیو فاقد پرونده سابقه روانی است. همکارانش او را مردی بسیار ساکت توصیف کرده اند که فقط سرش به کار خودش بوده و هیچ عمل خلافی را از او ندیده اند.

روز شنبه از سوی شهرداری ناپل روز عزای عمومی اعلام شده و برنامه افتتاح یک ایستگاه جدید مترو در این شهر که قرار بود ماتئو رنزی نخست وزیر ایتالیا در آن شرکت داشته باشد، لغو شده است.

دسته بندی : اخبار حوادث ، مجله خبری بازدید 144 بار
برچسب ها : ، ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php