کد خبر : 143687 تاریخ انتشار : شنبه 5 اردیبهشت 1394 - 11:19

جریمه عبور از چراغ قرمز چقدر است؟

رییس پلیس ترافیک شهری راهور نیروی انتظامی گفت: ۷ درصد تخلفات رانندگی در سال گذشته عبور از چراغ قرمز بود که صدمات جبران ناپذیری را به وجود می آورد. به گزارش میهن فال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی راهور، سرهنگ علیرضا جهانگیری افزود: متاسفانه برخی رانندگان با خلوت شدن …

جریمه عبور از چراغ قرمز چقدر است؟

رییس پلیس ترافیک شهری راهور نیروی انتظامی گفت: ۷ درصد تخلفات رانندگی در سال گذشته عبور از چراغ قرمز بود که صدمات جبران ناپذیری را به وجود می آورد.

به گزارش میهن فال به نقل از پایگاه اطلاع رسانی راهور، سرهنگ علیرضا جهانگیری افزود: متاسفانه برخی رانندگان با خلوت شدن شهرها در نیمه شب اقدام به عبور از چراغ قرمز می کنند.

وی اضافه کرد: جریمه عبور از چراغ قرمز در شهرهای بزرگ ۱۰۰ هزارتومان، سایر شهرها ۹۰ هزار تومان و روستاها ۵۰ هزار تومان است.

جهانگیری اضافه کرد: یکی از مهمترین تخلفات موتورسیکلت سواران عبور از چراغ قرمز است که موجب شده است راکبان این وسیله نقلیه یک خودکشی آگاهانه انجام دهند.

وی در این باره افزود: موتور سواران فکر می کنند اگر از چراغ قرمز عبور کنند و تخلفشان ثبت نشود ۱۰۰ هزار تومان به نفعشان است در صورتی که جانشان را به خاطر نپرداختن این جریمه می دهند.

دسته بندی : اخبار روز ، مجله خبری بازدید 125 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php