فونت جو
کد خبر : 128037 تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 آذر 1393 - 10:50

با سلطان املت ها آشنا شوید+عکس

“هاوارد هلمر” مردی است که چند رکورد گینس را در اختیار دارد و همه آن ها به نوعی با تخم مرغ و املت سروکار دارد. او به عنوان سلطان املت شناخته می شود و توانایی طبخ سریع ترین املت دنیا را دارد. این مرد ۷۲ ساله می تواند املت را …

“هاوارد هلمر” مردی است که چند رکورد گینس را در اختیار دارد و همه آن ها به نوعی با تخم مرغ و املت سروکار دارد. او به عنوان سلطان املت شناخته می شود و توانایی طبخ سریع ترین املت دنیا را دارد.

این مرد ۷۲ ساله می تواند املت را در عرض ۳۹ ثانیه درست کند بدون اینکه کمترین مشکلی داشته باشد. او رازهای آشپزی خاصی دارد که از مهمترین آن ها می توان به نحوه اضافه کردن مواد اشاره داشت.

او ۴۲ سال پیش مشغول به کار به عنوان یک کارشناس تخم مرغ شد، از همان زمان کار با این ماده خاص را آغاز کرد و چند کتاب در مورد آن نوشته است. او همچنین کنار سرآشپزان بزرگی در دنیا کار کرده است و به همه آن ها راز درست کردن املت سریع را یاد داده است.

این مرد تخم مرغ های مختلف را تست کرده است وبرای هر کشوری یک نوع تخم مرغ در نظر دارد او می گوید که هر کشوری تخم مرغ خاص خود را تولید می کند و هیچکدام از آن ها در دنیا شبیه به هم نخواهند بود .

با سلطان املت ها آشنا شوید+عکس

دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 35 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php