کد خبر : 267009 تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 خرداد 1399 - 10:05

کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در چهارمحال و بختیاری شهرکرد- جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف محموله لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در محور لردگان – بروجن خبر داد. به گزارش میهن فال به نقل از مهر، عبدالرضا قاضی‌زاده صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران …

کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در چهارمحال و بختیاری

کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد- جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف محموله لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در محور لردگان – بروجن خبر داد.

به گزارش میهن فال به نقل از مهر، عبدالرضا قاضی‌زاده صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی کسب اخباری مبنی بر ورود کالای قاچاق به استان، موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان لردگان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی طی عملیات ایست و بازرسی در محور لردگان – بروجن پنج دستگاه خودرو را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در بازرسی از این خودروها دو دستگاه یخچال، چهار دستگاه کولرگازی و دو دستگاه ماشین لباسشویی فاقد اسناد و مدارک گمرکی به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال کشف و پنج قاچاقچی دستگیر شدند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی خاطر نشان کرد: قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می‌کند که در این خصوص نیروی انتظامی با قاطعیت با قاچاقچیان کالا برخورد قانونی خواهد کرد.

دسته بندی : اخبار استانها ، اخبار روز ، مجله خبری بازدید 143 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php