کد خبر : 171192 تاریخ انتشار : یکشنبه 5 مهر 1394 - 14:50

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

هما روستا از بازیگران خوب سینما و تلویزیون کشورمان بود که متاسفانه به دلیل بیماری جان خود را از دست داد. در این مطلب واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا را برای شما طرفداران به دنیای هنر در نظر گرفته ایم. در ادامه با ما همراه باشید. در پی درگذشت …

هما روستا از بازیگران خوب سینما و تلویزیون کشورمان بود که متاسفانه به دلیل بیماری جان خود را از دست داد. در این مطلب واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا را برای شما طرفداران به دنیای هنر در نظر گرفته ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

در پی درگذشت هما روستا بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون سینماگران و اهالی تئاتر این اتفاق تلخ برای اهالی هنر را در صفحه شخصی خود تسلیت گفتند.

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

هما جان…هماى نازنین . روحت قرین آرامش

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

پرویز پرستویی:درگذشت بزرگ بانوی سینما تاتر وتلویزیون هما روستا همسر زنده یاد استاد سمندریان را به جامعه هنری وفرزند بزرگوارش تسلیت عرض میکنم .

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

حبیب رضایی: آخ که آئینه گردان اسمان شدین خانم… چه چهرهای دل انگیزی همین دم بر این آئینه رخ می کشند…بهمن مظفری با آن نگاه زلال امده که لکه نمانده باشد بر چهره اش از دیروز که رسیده..پیشتر که بگردانید علی طباطبایی خواهد امد که با همدم حقگو کمک کنند تا سنگینی این همه چهره ناب در آن آئینه، دست خانم روستا را خسته نکند ،تازه کلی احرام پوش و لبیک گو نشسته و ایستاده و البته بی تشنگی و سیراب شده از اب زلال،در جای جای ان سرسرا به تماشا امده اند و ما این پایین چه بی تابیم با انکه می دانیم و می دیدیم دل دل کردنهای بانوهما را، برای دست گرفتن همدل سفر کرده…بله حتما در گوشه ای بر صندلی راحتی،استاد سمندریان با چشمهای لبالب از انتظار نشسته اند و حالا برمی خیزند و با این همه جوان برومند به استقبال می آیند…ای وای که در آسمان چه خبر است؟؟…ای وای که چه خاکی بر ما خاکیان می ریزد…دل کبود می شود ازاین ضربه های مدام …و مانده ایم حیران که چقدر رفتن ها،بی خداحافظی شده..قدر نفس عزیزانمان را در هر سن و سالی که هستند بدانیم که…ای وای اسمان چه خبر است؟….همین.

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

باران کوثری: هنرمند ماند و هنرمندانه زندگی کرد

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

بهناز جعفری: بانوى مهربان هنرمند…عزیزهمیشه نگران من…حالا وقت آرامش است وبس!

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

پولاد کیمیایی: واقعا نمیدونم شایعه است یا نه ولی امیدوارم که باشه شنیده ام بانو هما روستا از بین ما رفت …خدا رحمت کنه …تسلیت به همه خانواده تئاتر و سینما

واکنش هنرمندان به درگذشت هما روستا

دسته بندی : اخبار سینما ، مجله خبری بازدید 43 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php