پی ام اپلود
کد خبر : 34327 تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵ چاپ صفحه

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

شنیدن جواب رد از طرف یک زن برای مردان اصلا مساله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیز به اندازه اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شما را نپذیرد، برایتان گران تمام نمی شود. پیش خود تصور می کردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا” برداشت شما از نشانه های …

شنیدن جواب رد از طرف یک زن برای مردان اصلا مساله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیز به اندازه اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شما را نپذیرد،
برایتان گران تمام نمی شود.
پیش خود تصور می کردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا” برداشت شما از نشانه های علاقمندی او اشتباه بوده است.

از نظر مردان، زنان هنگام ابراز علاقه بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و اکثر آنها جوابهای ضد و نقیضی می دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد.
بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی است که بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

ده راز علاقه مندی یک دختر به شما

در زیر برخی از نشانه ها را مشاهده میکنید:

هر جا هستید، او آنجاست

ناگهان متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و برای این است که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما « قدم اول» را بردارید.
مساله اینجا است که بسیاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند.

مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم.
بنابراین اگر زنی مکررا” شروع به قرار گرفتن سر راه شما نمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا” انجام می دهد زیاد است.

او حرکاتی ویژه انجام می دهد

یک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.” طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنگام ابراز علاقه بی اختیار شروع به انجام یک سری حرکات جسمانی مشخص می کند.
این اعمال غیر شفاهی از گشاد شدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

در اینجا به برخی از علائم زبان جسمانی زنان اشاره می کنیم:

۱- اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

۲- خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

۳- بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

۴- نوازش کردن جواهرات مانند گوشواره و لمس نمودن دسته عینک

۵- چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو

۶- تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند.)

۷- لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

او برای شما همیشه وقت دارد

این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابطه و بیرون رفتن با شما باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد.
یعنی او یک شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد.

او در اسرع وقت به تلفن یا ایمیل شما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت و اگر او در روزی که شما تعیین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیه این خواهد گفت: “خوب، این پنجشنبه نمی تونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ “

شما هرگز از یک زن علاقمند چنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقعا” سرم شلوغه”، یا “بذار ببینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

او در مورد شما کنجکاو است

زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مورد با دوستان دخترش صحبت کند). او در مورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد.
انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشترک با شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

او وضعیت مالی شما را می سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد.

سؤالاتی مانند: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” می تواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

او در مورد آینده صحبت می کند

یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد.
درواقع او اغلب چیزی شبیه این میگوید: “وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

او بیقراری و بی تابی می کند

اگر او واقعا” علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بی قرار خواهد بود، بخصوص هنگامیکه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید.
البته ممکن است که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی قراری می کند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

او نسبت به رابطه شما با زنان دیگر، حسادت می ورزد

یک زن سعی می کند از مرد مورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند.
بنابراین اگر در حال جوک گفتن برای زنان دیگر متوجه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شدید، بدانید که او انتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید.

که این موضوع کاملا طبیعی و عادی می باشد و دلیلی بر حسادت و خودخواهی منفردانه او نیست بلکه این خصلت در همه ی زنان یکسان است و وجود دارد.

نشانه های فوق ممکن است لزوما” دلیل بر علاقمندی یک زن نباشد چون برخی از زنان کلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تعداد زیادی از این علائم را در فردی مشاهده نمودید می توانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.

او به شما لبخند بزند

ممکن هست بعضی مواقع یک دختر به شما لبخند بزند و بدون اینکه منظور خاصی داشته باشد.
اما این که دختر مورد علاقه شما با هر بار نگاه شما را با لبخند پاسخ بدهد قطعا نشانه خوبی است.

یک دختر وقتی لبخند می زند که احساس راحتی کنند یا بخواهد خود را برای شما دست یافتنی نشان دهد.
این دختر می داند که لبخند یک راه مطمئن و درعین حال لطیف و زیرکانه برای جلب توجه شماست.

دسته بندی : روابط عاشقانه »سبک زندگی
دیدگاهتان را بنویسید
Sepideh در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

به نظر ممکن است این دوستی ها خطرناک باشه من وقتی کوچیک بود کلاس اول بود بعد خونه سه طبقه بود بعد یه پسری که فامیل طبقه بالایی بود خیلی کارها کردیم حتی جراهی حیوانات(واقعی)دل روده اش رو دراوردیم کلا خیلی پسری خوبی بود البته از من کوچیک تر بود بعد یک دفع خواهرم هم پیشم بود پسره گفت گوشتو بیار میخوام یک چیزی بهت بگم بعد بوسم کرد کلا هرگز اونو یادم نمیره بعد پسر پسر عمه ام هم سن خودم بعد هی منو نگاه می کنه بعد پسر خالم هم هم سن منه اون بیشتر نگاه میکنه منم بهش میگم آدم ندیدی ولی یک کسی رو میخوام که دوستم داشته باشه و دوستش داشته باشم

ساسان در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

سلام من عاشق دختری شدم اون دخترهی بهم نگاه میکنه وقتی که بادوست دخترش صحبت می کنه بهم نگاه میکنه ایااومرادوست داره یانه توروخداهمراهیم کنید

Parastoo در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

منم عاشق شدم عاشق خودخودش باهام کات کرد ولی بهش برگشتم بعد از ۳ ماه و نیم اونم ب شدت استقبال کرد الانم خوبیم

bahar در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

این کاملادرسته که بچه هاام می تونن عاشق شن اما برای شروع یه رابطه عاشقانه اگرکه بچه کوچک باشه تمرکزبرای درس خواندن ندارن من الان تومدرسه تیزهوشان درس می خوانم دوستایی داشتم که خیلی باهوش بودن اما قبول نشدن یانتونستن نمره ی مدرسه و درس خودشونو خوب بیارن چون تمرکزکافی ندارن…خیلیاهم که باهم توگوشیاشون باتلگرام ووووو آشناشدن زندگی براشون هیچ لذتی نداره من حالایه خواهر دارم ۱٨سالشه بایه پسردوست شدچند سالم ادامه داشت بعد باهم دعواکردن خواهرممم افسورده افتاده گوشه اتاق امامن نمی خوام راهی روکه اون رفته انتخواب کنم چون دیگه همه فامیل میدونن که اون ….دیگه ماام که توی شهرستان زندگی میکنیم تویه شهرخیلی کوچک دیگه همه میدونن خیایام اومدن و پیشنهاددادن اما توکودکی درس خواندن وهمیشه باخوانوادت باشی بااینکه سنت زیادباشه مثلا۱۵ راحت بازی کنی الان من یه دخترروستاییم وتویه شهرستان زندگی میکنم تفکرمن این جوریه کل حرف من اینه که بچه باید توهرسنی هر کاری کنه اماتامیتونه باید بچه گی کنه مگه دیگه چندبارمیتونیم بچه بشیم و لذت دنیاروببریمممم؟؟؟؟حتی خیلیاام بودن که به من علاقه داشتن اما من حتی بهش فکرم نمیکنم چون ذهنم درگیر میشه

bahar در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

چچچچچچم بابامن خودم یه دخترم جواب ردم زیادادم به هیچ پسریم علاقه ندارم منم بعضی وقتاجلویکی دوتاازین کارارومیکنم حالایعنی من یهو عاشق اون شدم وا ولک بابادختربایدفقط جواب ردبده اونی که یه بارجواب رددادی دوباره اومد هی اومد اومد اومد اون عشق واقعه که هستاااااا ولی پسراروناراحت کنی جذابیت خواسی داره میچسبه

^.^ در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

عاشق کردن کسی خیلی راحت. شاید به نظر شما خنده دار بیاد ولی من خودم از تکنیک تله پاتی استفاده کردم و یک جورایی تو خواب دیونش کردم و به هش گفتم هر وقت بی تفاوت از کنار ت رد میشم فقط صدام کن تا راز این رویا رو بدون. …. خیلی حال می ده ….خخخخخخ

سیامند در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

به راستی که با این حرفا خوب بلدید سر این بچه های تازا به دوران رسیده رو شیره بمالید بد بختا برید درساتونو بخونید چیکار به این مزخرفاتها دارید بابا عشقی نیست نه همش کیر و کوسه و پول تمام بعدشم ابتدا برید تعریف عشق یاد بگیرید بعدا بیایید چون شما رو بد متوجه کردند هههخ

حسن در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

من خودم نامزد دارم ولی به دختر است خیلی به من علاقه نشون میده ای من میخوام دکش کنم نمیتونم حالا کم کم خودمم دارم عاشق اون میشم حالا چکارکنم به نظرتان

N در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

سلام من عاشق پسر خالم شدم که یک سال از من کوچک تره خیلی نگرانم می خوام فراموشش کنم اما نمی شه

حسین در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

من ازیکی خوشم اومده ولی دیگه نمیخوام عاشقش باشم بنظرتون چیکارکنم

Ghazal در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

الان دلیله دسپاچه شدنمو وقتی پیشم بود میفهمم

هیوا دیده دار در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

سلام
هوارخانم دختر همساییه ما انواع جور می خواهد با من در ارتبات باشدبا سلام کردن . از من کتاب میگیره مینویسه ilove you.شمارموبه هش دادم ولی من نمی دانم چکار کنم تا بفهمم
دوسم داره یانه لطفآ زودی جواب دهید.با اینستا به من جواب دهیدhiw243@

1 11 12 13