پی ام اپلود
کد خبر : 34327 تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵ چاپ صفحه

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

شنیدن جواب رد از طرف یک زن برای مردان اصلا مساله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیز به اندازه اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شما را نپذیرد، برایتان گران تمام نمی شود. پیش خود تصور می کردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا” برداشت شما از نشانه های …

شنیدن جواب رد از طرف یک زن برای مردان اصلا مساله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیز به اندازه اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شما را نپذیرد،
برایتان گران تمام نمی شود.
پیش خود تصور می کردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا” برداشت شما از نشانه های علاقمندی او اشتباه بوده است.

از نظر مردان، زنان هنگام ابراز علاقه بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و اکثر آنها جوابهای ضد و نقیضی می دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد.
بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی است که بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

ده راز علاقه مندی یک دختر به شما

در زیر برخی از نشانه ها را مشاهده میکنید:

هر جا هستید، او آنجاست

ناگهان متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و برای این است که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما « قدم اول» را بردارید.
مساله اینجا است که بسیاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند.

مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم.
بنابراین اگر زنی مکررا” شروع به قرار گرفتن سر راه شما نمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا” انجام می دهد زیاد است.

او حرکاتی ویژه انجام می دهد

یک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.” طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنگام ابراز علاقه بی اختیار شروع به انجام یک سری حرکات جسمانی مشخص می کند.
این اعمال غیر شفاهی از گشاد شدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

در اینجا به برخی از علائم زبان جسمانی زنان اشاره می کنیم:

۱- اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

۲- خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

۳- بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

۴- نوازش کردن جواهرات مانند گوشواره و لمس نمودن دسته عینک

۵- چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو

۶- تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند.)

۷- لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

او برای شما همیشه وقت دارد

این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابطه و بیرون رفتن با شما باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد.
یعنی او یک شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد.

او در اسرع وقت به تلفن یا ایمیل شما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت و اگر او در روزی که شما تعیین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیه این خواهد گفت: “خوب، این پنجشنبه نمی تونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ “

شما هرگز از یک زن علاقمند چنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقعا” سرم شلوغه”، یا “بذار ببینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

او در مورد شما کنجکاو است

زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مورد با دوستان دخترش صحبت کند). او در مورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد.
انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشترک با شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

او وضعیت مالی شما را می سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد.

سؤالاتی مانند: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” می تواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

او در مورد آینده صحبت می کند

یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد.
درواقع او اغلب چیزی شبیه این میگوید: “وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

او بیقراری و بی تابی می کند

اگر او واقعا” علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بی قرار خواهد بود، بخصوص هنگامیکه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید.
البته ممکن است که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی قراری می کند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

او نسبت به رابطه شما با زنان دیگر، حسادت می ورزد

یک زن سعی می کند از مرد مورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند.
بنابراین اگر در حال جوک گفتن برای زنان دیگر متوجه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شدید، بدانید که او انتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید.

که این موضوع کاملا طبیعی و عادی می باشد و دلیلی بر حسادت و خودخواهی منفردانه او نیست بلکه این خصلت در همه ی زنان یکسان است و وجود دارد.

نشانه های فوق ممکن است لزوما” دلیل بر علاقمندی یک زن نباشد چون برخی از زنان کلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تعداد زیادی از این علائم را در فردی مشاهده نمودید می توانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.

او به شما لبخند بزند

ممکن هست بعضی مواقع یک دختر به شما لبخند بزند و بدون اینکه منظور خاصی داشته باشد.
اما این که دختر مورد علاقه شما با هر بار نگاه شما را با لبخند پاسخ بدهد قطعا نشانه خوبی است.

یک دختر وقتی لبخند می زند که احساس راحتی کنند یا بخواهد خود را برای شما دست یافتنی نشان دهد.
این دختر می داند که لبخند یک راه مطمئن و درعین حال لطیف و زیرکانه برای جلب توجه شماست.

دسته بندی : روابط عاشقانه »سبک زندگی
دیدگاهتان را بنویسید
نسترن در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ گفته :

مستم چکارکنم

رهام در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۲ گفته :

مست؟؟ o.o

هاله در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۲ گفته :

سلام دوستان.

سالار در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۲ گفته :

نسترن جون عزيزم

ازدواج كني درست ميشه

ایمان در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۲ گفته :

آب میوه خوردی مست کردی؟

محمد در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ گفته :

سلام به دوستان گلم ممنونم از سایتتون

unkhow در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ گفته :

با سلام عالی بود.من به شخصی که حدود یک سال با من تفاوت سنی دارد علاقه مند شده ام.و فکر می کنم او نیز به من علاقه دارد.از انجا که من تا حالا با دختری دوست نشده ام.می ترسم از علاقه ام به او بگویم و او نیز ناراحت شود و انجا که شخص احساساتی است گریه کند و من هم دوست ندارم که ناراحت شود.سن من15است.چگونه می توانم به او ابراز غلاقه کنم.لطفا کمکم کنید.ایا تفاوت سنی اشکالی ندارد؟و اگر دیر بجنبم ممکنه از دستم برود.چون اوایل ماه هایی که به او علاقه پیدا کرده بودم نمی توانستم خوب درس بخوانم.اما هر جوری بود اوضاع را جمع و جور کردم و خدا را شکر هیچ تاثیری بر نمراتم نداشت.

ی بیریخت در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ گفته :

سلام. ماکه قیافه نداریم و مشکل جسمی داریم چی پس؟ خوشبحالتون که یکی عاشقتون میشه. من عاشق هر کی شدم به قیافم خندید فقط . گناه دارم مام ادمیم دل داریم اما همه دخترا بهم میخندن. اونی که دوسش دارم هر وقت پیشش میشینم میزاره میره. در صورتی که با بقییه اینطوری نیست.
منم یکی میخوام خب

محمد در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۳ گفته :

سلام.3سال از من بزرگ باشه مشکلیه؟

زینت در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۳ گفته :

سلام
میشه از عشق و عاشقی دیگه متن نزارین !؟؟؟ !!! وقتی دوست داشتنت رو به یکی ابراز میکنی خودشو همچی میگیره که انگار کسی به خوبی اون تو دنیا نیس!!! به نظر من بعد از ازدواج عاشق همسراتون بشین خیلییییییییییی بهتره !!!

عاشق بدشانس در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۳ گفته :

حالم از دخترایی بهم می خوره که تا می فهمن دوستشون داری کلاس میزارن و بهت بی محلی می کنن وجلوی چشمت با پسرای دیگه لاس می زنن و دل میدن وقلوه می گیرن ودرمحوطه دانشکده با پسرای دیگه قدم می زنن و خوش وبش می کنن وصدای هرهر خندشونو بلند می کنن. بعدش ادعا می کنن دختر نجیبی هستن و وقتی درعکس العمل این رفتار زشت وبی معرفتیشون مقابله بمثل می کنیو بهشون محل سگ نمی زاری بهشون بر می خوره وراستی راستی ناتراحت می شن.
دختری اگر واقعا پسری را دوست داشته باشه ازین کارا نمی کنه چون می دونه دل عشقشو می شکنه وعذابش می ده وممکنه برای همیشه اورا از دست بده.

سینا در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۳ گفته :

برای هرکسی تواین دنیا جفتی هست اون لیاقت تورو نداره وگرنه درون تو از ظاهر اون زیباتره

پویا در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۳ گفته :

ای واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

امیر در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۳ گفته :

اخلاق و رفتار خیلی مهمه من به شخصه شاید قیافم مثل این مانکن ها نباشه ولی هرجای عمومی مثل دانشگاه یا جاهای دیگه مثل دکتر کلا هرجا دختر و پسر باهم بودن همه اطاف من جمع میشن بخاطر زفتار و شخصیتم زن ها هم دنبال مردی هستن حدعقل یکم جنم مردونه داشته باشه و زن ها رو درک کنه
داخل روانشناسی میگه زن مثل یه بچه هست که تو باید بهش بگی چکار کنه چکار نکنه و وقتی بهت گوش کرد و زیر نظر تو اومد بدون که تو رو با دنیا عوض نمیکنه چون میدونه تو صلاح اون رو میخوای خیر و نیکی و عشق و محبت براش میخوای

yas79 در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۳ گفته :

من با امیر موافقم
ولی خودمم هر دختری که بخواد نگام بکنه اصلا نگاش نمیکنم چون میدونم خودمم ازش خوشم میاد و بعد اینا پررو میشن میزارن میرن یا بهت خیانت میکنن

مهدی در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۳ گفته :

سلام دوستان انشاالله همهتان ازدواج کنید وبه ارامش برسید

زینت در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۳ گفته :

من با عاشق تنها مخالفم ……………دختری اگر پسری رو بخواد هر کاری براش میکنه ولی این پسرا هستند که جوگیر میشن و فکر میکنند کی هستند و دل بعضی رو میشکنند

حمیدرضا خان در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۳ گفته :

دهنت دردنکنه وعجب حرفی زدی رینت.واسه منم اتفاق افتاده به تازگی

yas79 در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۹۳ گفته :

دوستان بیخیال!

محمدرضا در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۳ گفته :

سلام به همه دوستان
تواين دوره زمونه دختراخيلي پروشدن همچين به پسرانگاه ميكنن كه ميگي عاشق پسرست
بعدميبيني بايه پسرديگه ام همينطوريه.خب پسراي بدبخت قاطي ميكنن نميدونن كي واقعادوسش داره؟؟؟
البته ناگفته نمونه كه پسراهم بدشون نمياديكيروفريب بدن وبه هواي عاشقي خلاصه….
بعضي وقتهابعضي جاهاسوتفاهم ميشه يه سري اشتباهات صورت ميگيره كه نبايد بگيره. مثلافكرميكني عاشقي بعدچندوقت ميبيني كه اشتباه فكرميكردي
خلاصه داستان پسراي امروزي مثل داستان بازيگرشاه گوش(خنجري) شده هربار عاشق يكي ميشن.
وقتي انسان به يك سن خاصي ميرسه متوجه ميشه كه يسري كمبودهايي داره كه حتي بهترين چيزهاهم اون وآروم نميكنه.يجورحس گم شدن .انگاري يه چيزي گم كردي يااينكه مي خوايي يكاري انجام بدي امانميدوني چيه. يجورحس شگست خوردن.
انسان دنبال گم شده اي دردرون خودش ميگرده . ميدونه اون چيزي كه ميخواد توخودشه ولي پيداش نميكنه
من فكرميكنم اون عشق شده. ما .درزندگي وقلبا دوبارعاشق ميشيم. عشق اول زمينيه عشق دوم آسموني
عشق اول باازدواج كردن حل ميشه.اماعشق دوم …
بعدازازدواج دوباره به همون حالت اول برميگردي همون حس نااميدي و….. اينجاست كه دوباره ميفهمي عاشق شدي يك عشق آسموني اين دفعه ديگه باازدواج كردن مشكلت حل نميشه.
فقط خداميتونه آرومت كنه. توعاشق خدا شدي
من هنوزعشق اول وتجربه نكردم تلاش كردم امانتونستم. شايدقسمت نيست تجربه كنم. شايدخدانميخوادعاشقش بشم. شايد……

mahdi در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ گفته :

خوب من به یک مشکلی خوردم .اول بزار خودمو معرفی کنم بعد مشکلمو بگم.من پسری 19 از تهران دانشجو حسابداری از سیگار قلیون ومشروب بدم میاد.نماز می خونم .صبح 7 صبح بیدارم میرم کوه هفته ای یک جلسه کلاس گیتار میرم کلاس تفنگ بادی میرم وکلاس عملی حسابدار.شغلم یکی از حسابدارای در حال اموزش شرکت پویا.مشکلم اینه عاشق دختر دایی کوچیکم شدم.ولی سه تا مشکل دارم 1ول داییم حسابی غیرتی وازش میترسم2تا دوسال دیگه امادگی ازدواج رو ندارم والان از پس مخارج دو نفر بر نمیام 40 ملیون زمین دارم وبا با پسنداز حقوقام به 100 ملیون میرسهالبته تا دوسال دیگه.من دختر دایی کوچیکمو دوست دارم اون قبل خیلی با هام جور بود همیشه میرفتیم بیرون می گشتیم وخلاصه اخلاقاش درست مثل زن ایده ال من بود و مشکلی که پیش امده اون از سه ماه پیش که متوجه شده که من بهش علاقه دارم بهم یک جورایی سرد شده منظورم اینه که کم محلی می کنه وقتی میرم خونشون خیلی کم با من حرف میزنه ولی فقط گاهی اوقات یک هو تیکه میندازه. مسئله بعدی اینه که خواهر بزرگش این علائمی که شما تو بالا گفتین رو داره الان وچراغ سبز نشون میده در حالی که چند وقت پیش با هم رفتیم کانوا بگیریم ونمیدونم یک هو گفت عزیزم اون کانوا بهتر یا عشقم اون کانوا بهتره که منم تو جواب گفتم عزیزم اون خوبه بعد یک هو تو خودش رفت به طور کاملا واضح بعد که خارج شدیم گفتم ناراحت شدی گفت من وتو مثل دختر دایی وپسر عمه میمونیم.ولی من عاشق خواهر کوچیکه شدم ولی بزرگه همش راجب کارم می پرسه همش میاد بریم بیرون همش پیشم میمونه من الان گیج شدم وسه تا مسدله باسم پیش امده
1ایا خواهر بزرگه به من علاقه پیدا کرده ویا فقط پسر عمه دختر دایی در وسطه؟
2ایا خواهر کوچیکه به من علاقه ای داره واین که این رفتار سردش ایا باسه جزب من به طرف خودشه و از اون نازای دخترونه است؟
3خوب من چجوری بهش نشون بدم دوسش دارم بدونه این که مشکلی پیش بیاد وداییم وارد ما جرا بشه وبفهمم که دوسم داره چجوری عشقمو بهش ثابت کنم؟این وسط دایی رو کجای دلم بزارم .دوستان نظری چیزی دارین تا یک شنبه لطفا بگین می خوام بدونم ایا راهی هست

امید در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

عجیبه که یکی از همکلاسی هام کامل کامل تمام این کارها رو انجام میده منم هزارتا بدبختی دارم نه کاری نه پولی زندگی خانوادمم رو هواست چه برسه به اینکه من بخام باهاش ازدواج کنم ولی مگه ولم میکنه به حال خودم آخه چرا آزارم میده؟چرابعضی دخترها اینطوریند؟ من که سنگ نیستم پس من چیکار کنم؟ دنیایی ساخته واسم آخه منم انسانم. چقدر بعضی دخترها توی عاشق شدن و عاشق موندنشون بی رحمند؟!!!

ارزو در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

پسرا آدم اند که کسی اونا رو دوست داشته باشه ؟ دوست داشتن و عشق همش دروغه و فقط آدمای بیکار یکی رو دوست دارن و عاشق میشن چون آدم هایی که کار و زندگی دارن وقت عاشق شدن و دوست داشتن ندارن . خوب معلومه اگه بی کار نباشید میایید و اینارو میخونید ؟

saed در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

سلام من عاشق شدم ولی از شانس بد دیابت نوع۱ گرفتم که باید دیگه انسولین بزنم ولی خدا خیلی این جها نو نا برا بر افریده قبول دارید

كيارش در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ گفته :

دوست عزیزم اولا از بابت پدرش ناراحت نباش
دوما این نشون میده که تو فردی جذاب هستی که هر دوتاشون دوستت دارن
پس اصلا نا امید نشو.

علی در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ گفته :

این نشونه ها توی ایران هم جواب میده فکر کنم فقط برای امریکا باشه(مرگ بر امریکا)

باران در تاریخ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفته :

سلام دوستان اولا از ته قلبم ارزو میکنم به کسانی که واقعا دوستشون دارین برسین من به عنوان یه دختر اگه بخوام کمکی کنم به شما اینه که دختر از پسری بدش بیاد حتما به روش میاره چون احساساتشون قابل کنترل نیست.در مقابل اگه کسی رو دوست داشته باشن شاید اصلا بروز ندن ولی خیلی وقتام رفتاراشون کاملا احساساتشونو نشون میده مثلا لبخند.نگاه های ممتد.تیکه انداختن.سوال پرسیدن و ……خوش بحال شما پسرا که خدا بهتون این لطفو کرده که میتونید به کسی که دوستش دارین حرف دلتونو بزنین پس از هیچی نترسین و مستقیم حرفتونو بگین .اقا سعید اگه واقعا دختررو دوست داری بهش بگو شاید اونم واقعا بخوادت.در اخر ازتون میخوام دعا کنین عشق منم دست از غرور مسخرش برداره و حرف دلشو بگهههه من دیگه خسته شدم از کاراش:(

امین در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفته :

سلام
باران خانوم از شما به خاطره حرف های خوبتون ممنونم امید وارم شماهم به ارزوتون برسید

محمد رضا در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفته :

سلام من محمد رضا هستم دانشجوی رشته روانشناسی داخل کلاسمون ی دختری هست که من از همون ترم اول ازش خوشم اومد ولی صبر کردم به رو خودم نیاوردم ولی بعد اینکه دختره خیلی بهم توجه نشون داد فکر کردم بهتره بهش بگم که دوسش دارم و این کارو بعد دو سال ترم ۵ بهش به این صورت گفتم که .<ببخشید خانوم…میخوام یه حرفی بزنم ام قبل اینکه این حرف بزنم خواهش میکنم سو تفاهمی براتون پیش نیاد…اونم گفت حرفتو بزن…گفتم من خیلی ازتون خوشم میاد…همینو که گفتم گفت حرفشو نزن …و رفت بیرون …منم با جسارت دنبالش رفتم بهش گفتم من نیت بدی ندارم اونم گفت میدونم احساستونو گفتید وبا ناراحتی رفت…. بعد چند روز که حتی دیگه نگاهمم نمیکرد دوباره رفتم پیشش گفتم ببخشید که ناراحتتون کردم اما من واقعا دوستتون دارم ولی اون ی نگاهی بهم کرد گفت هیچ احساسی بهت ندارم از دستتم ناراحت نیستم ….. حالا بعد چند ماه فقط باهام سلامی میکنه چند بار که ازش سوال درسی پرسیدم نگاهمم نمیکنه نگاه سمت دیگه میکنه جواب میده تازه با یکی دیگه از پسر ای دانشگاه که دوست نزدیکه منه میگه میخنده …………….حالا شما بگید ما پسرا مقصریم یا شما دخترا

جك نايت در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفته :

سلام
از نظر من عشق دو حالت داره ، یکی اینکه ممکن تو عاشق یکی بشی که خوب مشکلات این روش زیاده و از نظر من به دردسرش نمی ارزه ، یکی هم اینکه عاشق خودت باشی اینکه نیازی به هیچ چیزو هیچکس نداشته باشی البته این خود خواهی نیست این یعنی خودت از پس زندگیت بر بیای چرا که هیچ دو آدمی با هم کامل جور نیستن ، پس زیاد دنبال این چیز ها آدم نباشه بهتره ، اول سهم خودتونو از زندگی بگیرین بعد یکی رو تو زندگیتون اگه خواستین وارد کنین

حمید در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

دوست خوبم . حرفهای زیبایی زدی ولی جمله آخرت خدا نمی خواد عاشقش بشم . دوستم برادرم خداوند خیلی مهربونه خیلی اگه یخورده فکر کنی میبینی که خداوند دنبال بهونه هست تا بنده هاشو ببخشه ؟ بخشنده هست ستار العیوب هست . من نمی گم عاشق خدا هستم . ولی اونه که عاشق ماست و ما همیشه بی معرفتی می کنیم .

حمید در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

ممنونم از بحث خوبی که اینجا کردید . انشالله انشالله و همیشه دعا و آروز دارم جوانهامون اونهای که می خوان ازدواج کنن به خواسته هااسون برسن با یاری حق

النا در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۴ گفته :

من یه دخترم و دارم بهتون میگم که خواهشا اگه یه دختری رو واقعا به خاطر خودش دوست داشتین بهش بگین چون ممکنه که اون شمارو هم دوست داشته باشه.چون معمولا دخترا حرفشون رو مستقیم نمیزنن و منتظر هستن که طرف مقابل بهشون بگه.و تقریبا مطمئن هستم که اگه دختری زیاد دورو بر شما میاد و توی جمع حرف های خنده دار میزنه و به شما نگاه میکنه بدونین عاشقتون شده.
اگه شما هرچه زود تر به اون دختر حرفتون رو نزنید کمی مطمئن باشین که شما رو رها میکنه و ازتون ناامید میشه ولی امکان داره تا چند ماه دیگ همون حس اولش به شما برگرده.اگر شما دختری با حیا رو میبینید خوااهش میکنم به اون خیانت نکنید.

mahyar در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۴ گفته :

وای سارینا منو مجذوب خودت کردی عاشقتم ولی نکیتونم بگم آقا من ۱۳ سالمه نمیدونم سارینا هم منو دوس داره من عاشقشم

محمد رضا در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۴ گفته :

با سلام دوباره…..گفتن دوست دارم سخته ام وقتی ی پسر این حرف میزنه اگه پسر خوبی باشه نه اینکه قبلا اهل دختر بازی بوده باشه چون اون دیگه براش گفتن دوست دارم عادی شده اما پسری که برا بار اول به دختر گفت دوسش داره .اون دختر اگه خودشم اون پسر دوست داشته باشه دیگه نباید لج کنه یا خودشو بگیر چون ما پسر از شما دخترا لج باز تریم جواب رد دادید پریدیم …پس خودتونو نگیرد دختر خانوماااااااااااااااا.

مینا در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۴ گفته :

سلام دوستان عزیز…
میخواستم بگم ما دخترا اصلا خودمونو نمیگیریم اینو جدی و به اونایی میگم که فکر میکنن ما مغروری
عزیزان ما از پسرایی خوشمون میاد که سر به زیرن و مغرور ولی شمام دیگه بی انصافی نکنین …خیلی مغرور نباید بود…

محمد در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ گفته :

سلام من خیلی ساله عاشقه یک دختری شدم تقریبا پارسال علاقم لورفت درضمن فامیلمونه دختر عممه و .دعوای شدیدی رخ داد پس از اون دعوا رابطم کلا داغون شد بعد از چند وقت رابطم باش بهتر شد والان خیلی دلم میخواد بدونم ایا دوستم داره یانع چون روم نمیشه میترسم برم بش بگم خودم بخاطر اون دعوا میترسم دوباره دعوا شه خودشم چیزی نمیگه ولی بعضی حالاتی که گفتید توش هست مثلا هر جا هستم اونم دوست داره باشه و خیلی برام خودشو لوس میکنه به یک شخصی که هم بامن وهم بااون نزدیک بود بش گفتم بش غیر مستقیم بگه که ایا منو دوست داره یانع اونم گفت چند بار بش گفتم ولی هی تفره میره جواب نمیده .خواهشی که از شما دارم اینکه کمکم کنید چون خیلی داغونم بخاطرش خیلی گریه کردم خیلی افسرده شدم ممنون.

مهدیه در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ گفته :

سلام من مهدیه هستم و۱۳ سال دارم وعاشق یک مرد به سن ۱۶ سال شدم خیلی دوسش دارم شبا اگه فکر اون نبا شم خوابم نمیبره

HaMeD در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

فقط هیچ کاری نکن و به دخترا محل نزار خودشون از غرورت خوششون میاد …باور کن

HaMeD در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

برو بابا !!!همش دروغه !!!تو چیمیگی؟؟؟ والا

HaMeD در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

ایولاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا حال کردم دادا دمت گرم روحیه دادی خخخخخ

HaMeD در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

اقا من دختر عمه مو میخوام چه کنم اخه اه. یه روز خوبه یه روز اصلا باهام حرف نمیزنه !یهروز باهم میریم بیرون. یروز میره تو اتاقش تا شب بیرون نمیاد یروز میاد میچسبه بهم ! خیلی صحنه هیجان انگیزیه انگار داری بمب خنثی میکنی ! یه روزم میره ۲ کیلومتر اونورتر. ! من که نفهمیدم داستان چیه……… رسما ریده به زندگیم خخخخخخخخخ

علیرضا در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

با سلام به دوستان
دخترا خیلی با حالن وقتی محلشون نمیذاری میان دنبالت. ولی وقتی میفهمن ازشون خوشت اومد دیگه هیچی دهنت..
ولی کلا نباید تحویلشون بگیری. ولی اون موقع که فهمیدی دوست داره بهش بخندی ذوق مرگ میشن
من واسم پیش اومده که میگم
کم محلی بهترین کاره البته تا یه حدی
. موفق باشید. یاعلی

محمد در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

باسلام من ۱۶سالمه و عاشق دختری شدم که یکی از فامیلای دورمه من بعضی شبا اونو توی خواب میبینم و موقع درس خوندن توی فکرشم و حواسمو پرت میکنه من خیلی واسه درسم و کنکوری که در پیش دارم وقت میزارم ونمی خوام این عشق مانع رسیدن من به هدفام بشه و به طور غیر مستقیم هم بهش گفتم که میخوامش ولی اون گفنه که از من همچین انتظاری رو نداشته لطفن راه نمایی کنید که از این سرگردانی بیام بیرون و تمرکزم بالا بره برای درسام

داش علی در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

سلام
دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم هرکسی میتونه راهی بگید که من یه دختریو فراموش کنم
اول از خودم بگم. من ۱۷سالمه قدم بلنده هیکلم هم درشته قیافمم بد نیست
داستان ما از اینجای شروع شد که من بایکی از رفیق های صمیمی خودم رفتیم پیش خاله دوستم که کارش داشت. بعد از چند دقیقه دختر خاله دوستم اومد که خیلی خوشگل بود. بعد از اینکه سلام دادیم. داشتیم در مورد یه دعوا حرف میزدم که یهو من دیدم دختر خاله دوستم من هرچی میگم بهم لبخند می زنه چشماش درشت شده بود برق میزد خلاصه همه این نشونه هارو داشت من خیلی ازش خوشم اومد. ولی چون نارفیقی اگه از دختر خاله بهترین دوستم درخواست دوستی می کردم و خود منم دوست ندارم که با کسی دوست بشم. اما اون روز تموم شد من دوباره ایشونو وقتی هر دوتا مون تنها بودیم دیدم و ایشون ۲دقیقه به من خیره شد بود و نگاه میکرد ولی چون من نمین خواستم رابطه باشه ایشونو حتی نگاهم نکردم و با کلی ناراحتی رفت. ولی من نمی تونم بهش فکر نکنم از قضیه ۲ماه مگذره که هنوز نتونستم فراموش کنم شما بگید من چی کار کنم. لطفا راهی بگید. ممنون یاعلی

saeed در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

سلام سایت خوبی بود. من ۱۷ سالمه عاشق یکی شدم واقعا دوستش دارم ولی شانس بعد من پدرش فوت کرد[پدرش دوست صمیمی پدرم بود ] الان ماندم چگونه به پدرم متوجه کنم و خواهش میکنم راه نمایی کند ممنون میشوم

محمد رضا در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

سلام .داداش اول اینکه هنوز اول راهی ….دوما من بهت میگم فعلا به بابات نگو جون اگه بگی مطمنم ناراحت میشه بهت میگه بچه ای ولی اگه دو .سه سالی صبر کنی هم اینکه تجربه ات بیشتر میشه و تو انتخابت بهتر تصمیم میگیری بعدش هم چند سال به سنت اضافه شده و بهتر و با جرات و اراده بهتری میتونی راحت به بابات بگی و مطمنن بابات بهترین تصمیم برات میگیره……(در جواب مینا خانم اولن من بی انصاف نیستم چون همون چیزی رو گفتم که واقعا هست و این حرف تا ۵۰درصد داخل جامعه ما هست چون بیشتر ما دنبال.خوشگلی.پول.رو داری.(نه سر به زیری) هستیم البته برا شما دخترا بیشتر نسبت به پسرا !!!!!!!!!!!!!!

قدم خیر قصبستانی در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۴ گفته :

سلام.من فلجم .بی ریختم.پیرم.بی پولم.چاغم.سیاهم.با من دوست شو

پیمان 19 در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۴ گفته :

فقط کاری نکن که بعدا همه بفهمند و دیگه تا آخر عمر عذاب وجدان داشته باشی.خیلی دخترا وقتی تو سن کم عاشق شدن کاری کردن که تا میانسالی دیگه خواستگاری سمتشون نمیره.مگر یه پیرمرد بگیرتشون
تو هم یه روز یکی پیدا میشه که برات میمیره.بعد کسی که ۱۶ سالشه اول به سکس و پز دادن با تو جلو رفیقاش فک میکنه. فقط
چند سال خودتو نگه دار و شوهر کن برو

سروش در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۴ گفته :

آرزو تو که از بی زیدی داری می میری!

مهدی در تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۴ گفته :

سلام به همه ی شما دوستان عزیز
من یه دختری رو خیلی دوستدارم درضم اون همه ی این ویژگی هارو هم داره من با پافشاری زیاد و پیگری بلاخره تونسم شماره شو گیربیارم یه مدتی با هم مکالمه داشتیم ولی وقتی بهش گفتم دوست دارم یه کمی پیچوندو بعد گفت من دوست ندارم ولی وقتی ازش می پرسم چرا ازم متنفری بحث و عوض میکنه . شما بگین ایا دوسم داره خواهش میکنم از تک تک تون تقاضا دارم جوابمو بدین دارم از غصه دیونه میشم خواهش میکنم. ممنونتونم

مهدی در تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۴ گفته :

ناراحت نشوید خدا باماست

رضا در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۴ گفته :

من رضا ۱۹ ساله هستم
دختر خاله ام رو خیلی دوست دارم اون از من ۳ سال کوچیک تره
مشکل من اینه که نمیدونم دوستم داره یانه
یه بار واسم تو کاغذ شعر ادمک اخر دنیاست بخن رو نوشت …..یه بار من خونه نبودم اومد تو اتاقم تو دفترم نوشته(چقدر بد خطی اقا رضا اه اه برو یه کلاس خط محض رضای خدا ثبت نام کن راستی داداشم عطرت رو زد…درس بخون دنبال چیزای چرت پرت نرو) بعد یه کاغذ کل حروف AO با قلب های کوچیک کشید
من اصلا منظورشو نمیفهمم بعضی موقع نزدیکم میشه باهم جدول حل میکنیم و تست روانشناسی انجام میدیم
همیشه هم بهم میگه بچه مثبت هستی و ابرو هات کتلتی است
میترسم بهش ابراز علاقه کنم بگه منو به چشم برادر میبینه
لطفا راهنمایی ام کنین

مهدی در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ گفته :

سلام تورو خداکمکم کنید من ۲مهر نظر دادم جوابمو بدین منتظر تونم ممنون

Adel در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴ گفته :

سلا من عادل هستم ١۶ ساله از اصفهان.داستان ما از اونجا شروع شد که ما براى یک تور مسافرتى خارجه ثبت نام کریدم که ١١ روز بود.که من از یه دختر که یه سال ازم کوچیک تر بود خوشم اومد و اونم همینطور.طى این ١١ روزخیلى با هم چش تو چش شدیم به هم لبخند میزدیم و من هر کارى میکردم اونم میکرد مثلا میدویدم اونم میدویدو این حرفا.ولى هیچ وقت فرصتش پیدا نشد که من شمارشو بگیرم(این اتفاق مال ٢ هفته پیشه) اتفاقات زیادى افتاد که حسش نى توضیح بدم خلاصه بعد از ١١ روز تازه شماره ى داداشش که پیش دانشگهیه رو گرفتم و جلوى دختره به داداشش زنگ زدم که بفهمه شماره ى من تو گوشیه داداششه
نمیدونم چیکار کنم ینى اون اقدامى میکنه؟
فکر کنم آخر کارى از دستم عصبانى شد چون توى فرودگاه که بودیم یه چیزى به من تعارف کرد( که حتى چندتا هم وطنیم کنار من بودن ولى فقط به من تعرف کرد) و من بدون اینکه فکر کنم گفتم نمیخوام و اونم روشو برگردوند. نکته ى بدش اینجاست که دختره شمالیه و منم اصفهانى میگید چیکار کنم ینى بش میرسم . الان سه چهار بار تاحالا خوابشو دیدم و کم خوراک شدم و درسم نمیخونم و گریه میکنم و به در و دیوار مشت و لگد میزنم. لطفا کمک کنید???

Adel در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴ گفته :

ولى من یک سال یک بار یا شایدم کمتر به خونه ى مامان بزرگم اینا میرم که شماله ینى شانسى هست ببینمش

ارسلان در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۴ گفته :

مهدی عزیزم دختر خانمها دوستداشتن را در صداقت وشهامت و گذشت میدانند به نظر خودت دوستش داری اگر جوابت مثبته مطمئن باش ایشان متوجه علاقۀ شما خواهد شد ضمنا چهره هم برای بسیاری از خانمها همانند آقایان اهمیت داره اما وقار و منش مردانه اولویت داره ضمنامن خودم مجرد هستم و با مادر بزرگوارم زندگی میکنم موفق باشی عزیزم

مهدی در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ گفته :

واقعا ازت ممنونم خیلی بهم امیددادی دمت گرم با مرام

ملینا در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۴ گفته :

سلام من ۱۷ سالمه تو اتوبوس یک پسرو دیدم و دارم براش میمیرم چیکار کنم ….؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kia در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۴ گفته :

کشته اسم فامیلم

F.K در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۴ گفته :

چه کاریه عزیزه من.
خود زنی نکن. اگه قرار باشه اتفاق بیوفته میوفته.
بهترین کار اینه که زندگیتو مختل نکنی براش…

F.K در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۴ گفته :

اهل اصفهانم. روزگارم بد نیست! چیزه ولش کن خخخخ

خب من کلاٌ هیچ اتفاقی برام نیوفتاده.عاشق کسی نیستم. کسی هم عاشقم نیست. خیلی هم سالمو سر حالم D:
فقط اومدم چند نکته ای رو بگم شاید به دردتون بخوره: (در ضمن این توصیه ها مختص به جنس خاصی نیست. پسر ، دختر ، چوب ، پلاستیک ، فلز و هر چیزی…)

۱٫ عشق در یک نگاه چرته. الکی خودتون رو خسته نکنین. تا با کسی مدت زیادی وقت نگذرونین هیچ چیز معلوم نمیشه.

۲٫ دوستانی که سن و سال کمی دارن (۱۲ تا ۱۶ ) لطفاٌ حرف از عشق و عاشقی نزنن چون خیلی جوونن. هم کم تجربه اید و هم فوق العاده احساسی. بهترین کار اینه که بجای عشق و عاشقی برین سراغ درس خوندنتون. هیچ چیز بهتر از اون نیست. (پس فردا دانشگاه تلافی میکنین نگران نباشین) . فعلاٌ از سبک بالی تون استفاده کنین و سعی کنین با دوستان هم جنس هر غلطی دلتون میخواد ( نه هر غلطی ها) بکنین. ورزش، فیلم ، دعوا ( خخخخ ) ، و خلاصه هر کاری که احتمال میدین بعداٌ نمیتونین انجام بدین. چون بعداٌ حسرتشو میخورین.

۳٫ سخت ترین نمونه ی عشق و عاشقی ، نمونه ی فامیلیش هست که واقعاٌ مرحله ی آخره و احتمال game over شدنتون خیلی زیاده. سعی کنید دوستانی که تو این مرحله پا گذاشتین زیادی احمقانه و احساسی رفتار نکنین. چه بسا ارتباطات گرم فامیلی ای که بخاطر خامی دو بد بخت از بین رفته.
اگر هم حس میکنین رابطه تون واقعاٌ مثل خواهر و برادر هست سعی کنین همین خواهر و برادر بمونین مخصوصاٌ اگه هنوز سنی زیر ۲۰ سال دارین. اصلاٌ بحث ازدواج برای سنین بالاتر از ۲۰ پیش میاد پس الکی با عجول بودن اردنگی به بختِ بد بختتون نزنید.

۴٫ کسانی که دختر بازی و پسر بازی می کنین. لطفاٌ اسم رابطه هاتون رو عشق نذارین و به این گوهر مقدس بی احترامی نکنین.

۵٫ اعتماد به نفس در تمامی مراحل مهم ترین پارامتر هست. مخصوصاٌ برای پسرا.

اگه لحن نسبتاٌ طنزم باعث به کسی بر بخوره اصلاٌ برام مهم نیست. همینه که هست. خخخ

با تشکر آلات و مرسیجات فراوان

هانیه در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۴ گفته :

بیخیال بابا عشق و عاشقی چیه از بیکاری می رین عاشق می شین

عشق فقط گیتار

هانیه در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۴ گفته :

بیخیال بابا عشق و عاشقی چیه از بیکاری می رین عاشق می شین

عشق فقط پیکان جوانان

علی در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۴ گفته :

منم مث شما فکر میکردم ولی اصلا اینطور نیست

علی در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۴ گفته :

از آقا پسر ها و دختر خانوما خواهش میکنم اگه با جنس مخالفتون خیلی کم میبیند عاشقش نشید . مثلا اگه پسری یا دختری رو توی اتوبوس میبیند عاشقش نشید . عشق باید یک مقدار هم فکر باهاش باشه
عشق واقعا خوبه چون اگه خوب نبود خداوند درون ما نمیزاشتش ولی باید درست باشه و با یه کم فکر . شما باید عاشق دختر یا پسری بشید که حداقال یکسال میدیدینش مثلا همسایه ، همکلاسی دانشگاه و اینم بگم سعی کنید در سن کم عاشق نشید چون روحیتون رو بهم میریزه .
عاشق دختر یا پسر خاصی هستی ؟ بزار وقتی رفتی دانشگاه و هزار تیپ و قیافه دیدی خودتو آزمایش کن ببین آیا بازم همون پسر یا دختر رو میخوای ؟ اگه بازم اونو خواستی که عشقت واقعیه و در غیر اینصورت بچه بازیه .

سید مهدی در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۴ گفته :

سلام دوستان

فرشید در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۴ گفته :

در بهترین شرایط و نادر ترین و مجزه آسا ترین حرکت اون باهات ازدواج میکنه….بعد یه روز میری یه جایی مثلا پارک بازم عاشق یه نفر دیگه میشی با این که شوهر داریبازم با اون..

toto در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۴ گفته :

دلتون بسوزه من هم خوش هیکلم هم خشکل هم خوش تیپ هم پولدار هم با کلاس هم قد بلند هم باحال هم …
من عشق خودمو پیدا کردم اونم منو دوست داره خیلی هم خوشیم.خخخخخخخخ
فقط ازدواج کرد رفت.خوب به درک.
شمام مثل من خودتونو بزنید به بی تفاوتی.میگزره

tersa در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۴ گفته :

سلام من دختریم ۱۶ ساله چندسال بیش ماخونمونو عوض کردیم واینجا بسره همسایمون قبلا توکلاس زبان باهم هم کلاسی بودیم یک سال ازم بزرگتره خیلی دوسش دارم البته اینو الکی نمیگم وقتی میبینمش عین این خنگامیشم دستو بامو گم میکنم خوشال میشم ب دوستام نشونش میدم قربون صدقش میرم میگم خنگ میشما خخخ ن من زیاد خوشگلم ن اون ینی جوری هستیم ک شبیه همیم از نظر هیکل قیافه ک دوستام میگن انگار برادر خواهرید بسره خوبیه قبلا با ی نفر بوده اما الان ک با هیچ کسی نیست و بسره خوبیه منم دختره خوبیم یکیو دوست داشتم از بچه گی باهم بزرگ شدیم ۱۲سال باهم دوستای صمیمی بودیم بعدم سر ی دختره دیگ دعوامن شد فشای بد دادیم و تموم شد ولی این بسره همسایمون ک میگم دوسش دارم نمیدونم اونم منو دوست داره یان کاش راهی بود برای فهمیدن سوتی زیاد دادم ی سری حواسم نبود بی ام درباره همون بسره بود میخاسم بدم دوسم اشتباهی دادم مامان بسره وخیلی بدشد حس میکنم البیته حس میکنم شاااااااااااید فهمیده باشه ک دوسش دارم اما من نمیدونم بعضی اوقات تواسانسور ک باهمیم البته باباش نماینده بلوکه و تو اسانسور دوربینه و اون اصلا ب من نگاه نمیکنه بیرون ک هسم ی نگاهی میکنه متوجه میشم ولی تا نگاش میکنم برمیگرده هروقتم باهم حرف میزنیم فقط دعوامیکنیم تو کلاس زبانم دشمنه هم بودیم اما الان نمیدونم چرا دوسش دارم کمکم کنید بفهمم دوسم دارههههههههه یا نه چون شمارشو دارم وقتی میبینم انلاینه قلبم بد تیر میکشه قلبم ظعیفه برای همون وقتی ناراحتو عصبی میشم این میشه حتی بعضی اوقات گریم میگیره ک انلاینه ولی نمیتونم باهاش بحرفم دارم دق میکنم اخه خداااااااا چرا واقعا چراااا فکر نمیکنی برای سنجیدن بسه ب جون خودم دیگ چشمی برام نمونده خودت میبینی انلاین میشه دسام میلرزه

سارا در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۴ گفته :

سلام به همگی…
دخترا ازپسرایی که مواظب چشماشون هستن ومتین هستن ودرمقابل جنس مخالف رعایت میکنندعلاقه نشون میدن ،،،،وبعدرفتارتون بابقیه دخترارو زیرنظر میگیرن….وبرای این که بدونن شما درزندگیه مشترک چه رفتاری میکنیداینکه اهل شوخی هستین یانه،رفتارشماروبادوستانتون درکلاس یامٽلا حیاط دانشکده…زیرنظرمیگیرن…اینم خیلی مهمه که شمامهربون باشید وبامحبت ودرعین حال منطقی بادیگران برخورد کنید باشخصیت وابهت رفتارکنید واحترام نگه دارید…واین که به جنسمخالف درمقابل کسیکه دوسش دارید کم محلی کنید وجدی برخوردکنید …مطمٸنن کسی که دوسش دارید اگرهم دوستون نداشته باشه بهتون علاقه مندمیشه….واگر یه مدت به دختر موردنظرتون نگاهکنید نه نگاه ازروی هوس بلکه نگاه صادقانهوبی ریا که نشان ازعشق شماس باشه نگاه کنید وبعدش کم محلی کنید اون دختر پی گیر رفتاربهتربگم تغییر رفتارتون میشه…یادتون. باشه ما دخترا فرق بین نگاه هوس الودو بانگاه صادقانه راحت میتونیم تشخیص بدیم….نمیگم لباس مارک دار بپوشین و…ولی لباس مرتب وتمییز واراستع بودن ظاهروبوی خوب دادن وپاک بودن چشم ودل همیشه جواب مید ه بعد این همه حرف یه سوال
دارم
اینکه یک پسر مذهبی یه مدت بهتون نگاه کنه ومن مطمێنمکه دوسم داره…وبعدش هروقت شماره میبینه سرشو پایین نگه میداره تابعدرفتن شماسرشو میاره بالا بنظرتون منظورش چی میتونه باشه….ینی سعی میکنه فراموشم کنه؟ اخه چرا من که دوسش دارم….ولی چون رشتم پزشکی هست کمتر به فکرش میفتم ،برای ا تک تکتون ارزوی موفقیت ورسیدن به عشقتون رو ازراه صحیحش دارم.لطفا.پاسخ به سوالم یادتون نره….یاحق.

سارا در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۴ گفته :

افرین به تو…موفق وشادباشی …هیچکس بی کس نیست اما موفق کسیست که هرکس نیست….

مشیری در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ گفته :

با سلام . من از ی دختری تو دانشگاه خوشم اومده و فقط هم هفته ای ی روز اونو میبینم هم کلاسیم هم نیست . من اعتماد به نفس پایینی دارم و در مقابل کسایی که باهاشون هیچ صحبتی نداشتم خجالتی هستم . نمیدونم چطوری بهش بگم که ازش خوشم اومده لطفا کمکم کنید

میثم در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۴ گفته :

اون دختر پسری که یه ذره سن داره و میگه عاشق شدم
فاز عاشقی بر ندارین آقا جان یکیو تا میبینین فک میکنین عاشقشین
بشینین به درس و زندگیتون برسین دهنتون بو شیر میده نمیدونین دور و برتون چه خبره
فک میکنین اولین کسی که باش آشنا میشین فرد رویاهاتونه
طرف ۱۳ سالشه میگه عاشق شدم اخه تو چه میدونی زندگی چرخوندن ینی چی اونوقت میگی عاشقم

مسعود در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۴ گفته :

سلام اینقدر از این طور ادم بدم میاد که فقط ب فکر درس باشه بابا مخ اونو بزن بیخیال درس این همه ادم درس خوندش چی شدن ب نظر من ک ارزش نداره ب خاطر درس از عشقت زده بشی

نیماخان در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۴ گفته :

سلام دوستان من پسری ۱۷ ساله هستم از نگاه کردن به دخترا زیاد خوشم نمیاد درکل وقتی بیرون از خونه تنهام دورو بر رو نگاه نمیکنم خیلی خوشتیپ و شیک و تمیز هم هستم.البته تعریف نمیکنم. اینارو گفتم که بدونم به نظرتون کسی ازم خوشش میاد یانه؟ باید رفتارم رو عوض کنم؟؟در کل به دخترای غریبه محل نمیزارم.
ممنون میشم جواب بدید

سارا در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۴ گفته :

سلام من تو دانشگاه با پسری اشنا شدم و اولش اصن هیچ حسی بهش نداشتم تا اینکه یه روز از طریقه گروه دانشگاه که تو تلگرام عضو بودم اومد پی وی و یک جزوه رو ازم خواست در حالی که مهم نبود اون جزوه و میتونست از یکی دیگه بگیره فرداش دوباره پی ام داد و بعد از اون دیگه هیچی نگفت تو دانشگاه با هم چش تو چش شدیم خیلی و حس میکردم که میخواد بیاد جلو ولی نیومد و اون چندباری که چش تو چش شدیم هم من سریع یرمو برگردوندم ….بعدش دیدم کاری نمیکنه توی گروه دانشگامون با چندتا پسر گرم شدم تا اینکه یه پست احساسی داد که رفتاره یه نفر باعث میشه طرف کلا ازش سرد بشه… میدونم که با هیچ کدوم از دخترای کلاس رابطه نداره الاان من باید چیکا کنم؟؟؟

سارا در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۴ گفته :

ساراجان اگه دوسش داری ومیخوای نظرشو جلب
کنی باهیچ پسری گرم نگیر وگرنه واقعا ازت دلسردمیشه…چون پسراازدخترایی که راحت پا میدن متنفرن…پاکی ونجابتت روحفظ کن …موفق باشی

معین در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۴ گفته :

آقا من عاشق یه دختری تو دانشگاه شدم ،خیلی هم دوسش دارم چیکار کنم
چجوری بهش بگم که واقعا دوسش دارم

معین در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۴ گفته :

کسی نیست به داد من برسه؟؟؟؟؟؟؟؟

tersa در تاریخ ۳ آذر ۱۳۹۴ گفته :

من اون ترسا ایم ک بالا نظر داده باو تروخدا جواب بدید نامرداااااا

پرنس یخی در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۴ گفته :

من به شخصه میگم باید دختر سنگین رفتار کنه به پسرا محل سگ هم نده مهم نباشه پسری هم وجود داره یا نه این که پسرا ابرازه علاقه میکنن عادتشونه به هم . ابرازه علاقه میکنن
مخالف ۱۰۰٪رابطه ی جنسی دخترا پسرا قبل ازدواجم چون خیلی چیرا از بین میبره واینه به عشق واین چیزاهم اعتقادی ندارم

d nsj در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۴ گفته :

چند سالته؟

d nsj در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۴ گفته :

به به چه تاثیر گذار

d nsj در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۴ گفته :

ایول خوشم آمد

Abolfazl در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۴ گفته :

سلام من از کوچیکیم عاشق دختر داییم هستم که یه سالم ازم بزرگتره من ۱۶ سالمه و تا حالا با هیچ دختری دوست نشدم لطفا کمکم کنین که چطور باهاش دوس بشم یا بیشتر

اشکانی در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۴ گفته :

عالییه

hassan در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۴ گفته :

سلام من۱۸ سالمه و یه دختررو خیلی دوس دارم و یه جورایی اونم دوستمداره البته از رو اون موردا که نوشتید میگم منظورم اینه که هروقت منو میبینه هی زیرچشمی نگام میکنه یا وقتی چش تو چش میشم باهاش یه لبخند میزنه (که دیوونه اون لبخندشم)ولی بدبختیش اینه که من نمیدونم چرا نمیتونم خیره بشم بهش تا منو نگاه میکنه من یه نگا میندازم و سرمو میندازم پایین و الان یه ماهی هس که دیوونم کرده از طرفی ام که حرف و حدیث پشت سرشه که با خیلیا دوست بوده و از این حرفا ولی من دوسش دارم انقد که واسه دیدنش همه رفت و امداشو حفظم ینی میدونم کی میره کجا میره با کی میره خونشون کجاس البته خودش نمیدونه ها فقط من یه جوری وانمود میکنم که انگار تصادفی اونجام نمیتونم بهش بگم یکی بگه چی کار کنم نمیخوام از دستش بدم لطفا راهنماییم کنیین………………..

مهدی کیانی در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۴ گفته :

سلام به همه ی شما دوستان عزیز
من یه دختری رو خیلی دوستدارم درضم اون همه ی این ویژگی هارو هم داره من با پافشاری زیاد و پیگری بلاخره تونسم شماره شو گیربیارم یه مدتی با هم مکالمه داشتیم ولی وقتی بهش گفتم دوست دارم یه کمی پیچوندو بعد گفت من دوست ندارم ولی وقتی ازش می پرسم چرا ازم متنفری بحث و عوض میکنه . شما بگین ایا دوسم داره خواهش میکنم از تک تک تون تقاضا دارم جوابمو بدین دارم از غصه دیونه میشم خواهش میکنم. ممنونتونم

Abolfazl در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۴ گفته :

چرا جواب نمیدین ؟

فرهاد در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴ گفته :

مطمئن باش دوستت داره و سلام

فرهاد در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴ گفته :

آره ارواح عمه هاتون من خودم یک دختری رو دوست دارم از فامیل نزدیک هست تا حلا سه بار بهش گفنم عاشقتم میخوامت ولی یا گفت نه یا گفت من فقط تو رو به چشم داداش نگاه میکنم نه چیز دیگه انقدر دوستش دارم که بعضی وقت ها که بهش فکر می کنم کل بدنم سست میشه خودشم میدونه اما میگه نه فقط امیدوارم با هر که میخواد ازدواج کنه لیاقتشو داشته باشه تا خوشبختش کنه ببخشید که سرتونو در اوردم دلم حسابی گرفته بود جایی نبود خودمو خالی کنم ولی به قول شاعر میگه واسه کسی تب کن که واست تب کنه

Arman در تاریخ ۲ دی ۱۳۹۴ گفته :

سلام من پسری هستم ۱۷ ساله حدود دوماهه با ی دختر آشنا شدم هر روز میرفتم تو مسیر مدرسش .نگاه مبکرد و اگه با دوستش بود میخندید ولی چند روزه نگاه نمیکنه نزدیکش شدم باهاش حرفیدم جواب نداد(ولی واکنشی همنشون نداد فقط پشتشو نگاه کرد ببینه کسی پشتمونه یا نه) میشه راهنمایی کنیئ ک علتش چیه و چیکار کنم؟

Arsalan در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۴ گفته :

واقعا من از دخترا یه سوال داشتم
اخه وقتی کسی بهتون میگه دوست دارم خب براچی دیگه اینقدر خودتونو واسش میگیرید و بهش محل نمیدید خو این چه کاریه اخه کجای دنیا دخترا اینطورین ؟؟؟

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

وقتی عشق دختری دیوونت بکنه حاضر میشی حتی همه ی غرورتو زیرپات بزاری

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

سلااامذمن کسی رو دوست دارم که بانگاهاش به من منو عاشق کرد.
اگه یه پسرفامیل زل بزنه توچشمت بعد کارهای شخصیشو به توبگه ورواس ام اس هات حساس باشه که کیه واقعاااا عاشقته!؟؟؟؟

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

چون مادخترااا کارمونوبلدیم اگه به پسراا قیافه نگیری فک میکنه کودوم پادشاهه ونسبت بهت سرد میشه ولی اگه قیافه بگیری مزش بیشترهذچون همش روز به روز عشقش بهت زیاد درمیشه

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

سلام خدمت تمام اعضا
من یه سوال داشتم پسری که فقط به تو نگاکنه وبه هیچ دختری هم نگانکنه و رو خودتو گوشیت حساس باشه برای مثال حتی تیشرتشم از مادر بگیره وبده که تونگه داری دوست داره واقعااااا ازکجامیشه فهمید وچطور امتحانش کرد واون پسررر متاسفانه فامیله
لطفاااا راهنماایم کنید خواهش میکنم

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

مطمعن باش اونی که ترکت میکنه لیاقتتو نداره ونمیتونه خوشبختت کنه به اون چیزا توجه کنی همیشه تو حسرت میمونی تلاش کن تاخودتو بهریه مقام عالی برسونی اونی که ازت کناره گیری میکرد افسوس بخوره
امیدتو ازدست نده وفقط به فکر مقام وثروت باش وکسی روکه دوست داره دوسش داشته باش
ایشالا موفق بشی

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

چون سیاستو غرور نداری این حرفو میزنی انقد خودتونو کم نگیرید مگه چطونه مگه خداخلقتون نکرده هااااااا
خودتونومثه یه مورچه درنظر میگیرید به خودتون ایمان داشته باشید

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

میتونی بهش یه پی ام بدی که
من باهیچ پسر ازدانشگاه صحبت نمیکنم چون ادم باید به حرفه عشقش گوش بده

نسیم&علی در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

ازتون خواهش کردم که راهنماییم کنید من ازش خیلی دورم ولی میخوامش اون زندگیمه اون منو دوست داره
من یه دختر قد بلند سفید شوخ طب وتقریبااا مغرور وبه پسرای غریبه هیچگونه توجهی نمیکنم وحتی دوس پسرهم ندارم وخاط خواه تو فامیل زیاد دارم حودوداا ۶نفر ومیدونم که سرمن توفامیل دعواااشده ولی من فقط یکی رو دوس دارمو خودمونگه داشتم وبهش چیزی نگفتم چون برادرشوهر خواهرمه و مامنش ایینا هم منو واسش میخوان ولی من نمیدونم دوسم داره یااااا نع!!!!!؟؟؟

وحید در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

مشکلی نداره . فقط سر یه موضوع کوچوکو کار به جنگ جهانی می‌کشه . از ما گفتن …

امیر در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴ گفته :

سلام عادل جان به نظرم این احساسات شما مربوط به این سن ویه جورایی جو حساب میشه وشما به خودتون تلقین میکنین که بدونه اون دختر دیگه نمیشه زندگی کرد اما پیشنهاد من اینه که شما دیدتون رو نسبت به زندگی بالا ببرید و از روی احساس و جو هیچگاه تصمیم نگیرید

Hamid..... در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۴ گفته :

آره من مطمئنم دوست داره
من خودم ۱ بار شکست عشقی خوردم ۲ سال پیش هنوز م رو تاثیر میذاره….

علی 2 در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۴ گفته :

سلام از من به شما ها نصیحت نه ازدواج خوب هست نه عاشق شدن اینا همش چرت و پرت هست فکر نون باش که خربزه اب هست اینا بدرد نمیخوره من گفتم شما هم شنیدید

علی 2 در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۴ گفته :

عاشق خدا باش نه عاشق الکی عاشق واقعی

بی گناه....پسراکمکم کنید منظورشو بفهمم در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۴ گفته :

لعنت به تو این روزایی که دارم باغم سپری میکنم روزای قشنگه جوونیمه بی انصاااااااااااااااااف
اگه یه پسربهت دائم نگا کنه وجلو همه برگرده بازنگات کنه وبعداینکه متوجه بشه تو نگاش میکنی اونم یه بار…..دیگه بهت نگا نکنه وهروخ میبینتت سرشو بندازه پایین وهروخ رفتی سرشو بالابیاره… ینی چی؟
بسیجیه بشدت مذهبی ولی روشنفکره وباهیچ دختریم قبلا نبوده وبشدت مقید به گناه و نمازاول وقتو…..
لطفا تکلیفمو مشخص کنید اقاپسرا لطفابگید منظورش چیه دوم داره یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من هرشب بهش لعنت میفرستم اخه گناهم چی بود منی که هیچوخ به یه پسر نگاهم نکرده بودم واین انقدنگام کرداخرگولشو خوردم حالاچراباید نگاهشو ازم بگیره وانقدعذابم بده خدالعنتت کنه….که ارامش وخواب شبمو ازم گرفتی….

بی گناه....پسراکمکم کنید منظورشو بفهمم در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۴ گفته :

راستی این یه عشق پنهانه بایدم پنهان باشه آخه من یه عمره دارم بامادربزرم زندگی میکنم خداروشکر دارمش پدرمادرم ازهم طلاق گرفتن ورفتن یه زندگی جدید شرو کردن منو ول کردن من چه طوری ازکی سوالمو بپرسم اینم ازشماپسراکه فقط ادمو اذیت میکنید خب وقتی یه دخترو دوس ندارید چرانگاه میکنید وبعدش که فریبش دادید بی محلی میکنید؟؟
چراااا؟
من حرفمو فقط بخدامیگم وازشمام ج واب میخوام …….مهندسی شیمی میخونم وبیست سالمه نذاشت لذت ببرم ازجوونیم همش تواین فکرم که چرادیگه منودوس نداره من که گناهی نکردم به هیچ پسری محل نذاشتم حتی به خوداون فقط یه باروقتی خندید نگاش کردم …..وپرروشد.،،،….

افسووووووون.........Heeeeeeeeeeeaaaaa در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۴ گفته :

WOow…..
یه بامداد…..
….یع پیمانه..Digeeeee..
……آااااایه مستیییییی……yeeeeee
من مسسسسستتتممممم
مست عشششششق پنهانی….نمیدونه….هرصب به عشقش مسسسستم…..
کسی جلودارم نیسسس…
چه کنم؟؟؟!!!!

یه بنده خدایی در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۴ گفته :

دوستان من یک ماهه عاشق یه دختری شدم دختر خوسگلیه و با ادبه ولی کم حرفه و باهوش و خجالتی و قد وقتی باهاش حرف میزنم تو چشام نگاه میکنه و لبخند هم میزنه من واقعا دوستش دارم ولی هیچوقت بهم مستقیم نمیگه دوستم داره من هر ثانیه بهش فکر میکنم اون وقتیتو چت بهش میگم دوستت دارم بهم چیزی نمیگه وقتی هم بهش میگم تو منو دوست داری میگه نمیدونم حس میکنم یک هفتس نسبت بهم کمی بی تفاوت شده بنظرتون دوستم داره یا نه؟

292 در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۴ گفته :

سلام من پسری هستم ۱۷ ساله حدود دوماهه با ی دختر آشنا شدم هر روز میرفتم تو مسیر مدرسش .نگاه مبکرد و از دور میومد میخندید ولی چند روزه نگاه نمیکنه نزدیکش شدم باهاش حرفیدم جواب نداد(ولی واکنشی همنشون نداد فقط پشتشو نگاه کرد ببینه کسی پشتمونه یا نه) میشه راهنمایی کنیئ ک علتش چیه و چیکار کنم؟
لطفا جواب بدید

عقیق در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۴ گفته :

الهی واقعا دلم برات سوخت. منم یکیو میخواستم ولی اون منو نخواست. رفت با یکی بزرگتر از خودش ازدواج کرد! بیشتر از بیست سال از موضوع گذشته. تو بیداریم بهش فکر نمیکنم ولی تو خوابم دست از سرم برنمیداره. صبح که بیدار میشم انگار زندگیم به هم ریخته. یه کم طول میکشه دوباره حالم جا بیاد. یه جا خوندم آدم اگه عاشق بشه ولی تقوا پیشه کنه حکم شهید رو داره. مسئله این نیست که اونهایی که ما عاشقشونیم خیلی خاص و یونیکند مسئله اینه که تصوری که ما واسه خودمون ساختیم بی همتاست. خدایا خودت حال دل ما رو بساز.

علی در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۴ گفته :

سلام من خودم یه پسر مذهبی و مقید هستم
اون حتما دوست داره ولی یا روش نمیشه بهت بگه یا شرایطشو نداره ولی مطمئن باش دوستداره

زهراااا در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

سلامم من یه پسری رو دوس دارم ……ندیدمش که ببینم خوشگله یانه پولم نداره ولی دیونه اس یه دیونه دوس داشتنی ……عاشق خداست …منم عاشق همین عشقشم….میگه میخواد عباس امام زمان بشه …..دوسش دارم ….نمیدونم چه جوری بهش بگم ….چیکار کنم ؟؟؟

امیر13 در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

سلام
۲۱سالمه و یه شکست عشقی داشتم که هنوز تاثیرش روم هست.همزمان با اون شکست عشقی ی عزیز هم از دست دادم و کلا ب فنا رفتم.ب زور تونستم خودمو از افسردگی خلاص کنم.
حالا چند وقتی هست چند تا از دخترای دانشگاه نگاهای عجیبی بهم میکنن.کاری ب نگاها نداشتم و زیر سیبیلی هرچی بوده رد کردم.چون قیافم خوب نیس وقتی این حرکاتو ازشون میبینم ب شدت عصبانی میشم و شاید نتونم جلوی خودمو بگیرم و حتی ی بار یکیشون رو ک آدم ناجوریه بد ضایع کردم
اما یکی هست که تقریبا از چن سال پیش میشناسمش و ی جورایی انگار نظرش راجع بهم بد نیست.من با توجه ب شرایطم دیگه نمیتونم خودتو از این داغون تر کنم و میترسم جوابش منفی باشه و نگاهاش از روی ترحم.البته بنظر میاد دختر خوبی باشه ولی مطمئن نیستم و حتی میترسم دربارش پرس و جو کنم.چون جو دانشگاه ما ی جوریه ک خبری هم نباشه پشت سرت میزنن.واقعا درمونده شدم!
چیکار کنم؟ چ جوری بفهمم دوستم داره یا ترحم میکنه؟

حسین در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

با سلام سارا خانم
من خودم پسر مذهبی هستم ولی سرمو بیشتر واسه اونی که احساس دارم پایین میندازم. به یه بهانه مثلا جزوه و سوال و… باهاش حرف بزن. اگه دیدی خجالت میکشه بدون بهت فک میکنه. اگه دوستش داری سعی کن با بهونه الکی باهاش حرف بزنی تا خجالتش از تو کم بشه. من تجربشو داشتم یه دختر میخاستم واقعا ولی چوون بی تجربه بودم و واقعا میخاستمش بهش نگفتم چون میترسیدم ردم کنه ولی اگه یه نخ میداد اقدام میکردم. حالا اوون خارجه و من دارم چاووشی گوش میدم

رضا در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

سلام.من به یکی از دخترای فامیل علاقه دارم ولی گیج شدم.نمیدونم فهمیده ازش خوشم میاد که اینقدر سنگین رفتار میکنه یا منو نمیخواد یا واقعا دختر با حیا و سنگینیه.نمیدونم.موندم والا که کچار کنم؟؟!!

محمد در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۴ گفته :

هم چیز خوبی هست هم بد
خوبیش براش میجنگی اهدافت مشخص میشه
بدیش نمیدونی مال تو هست یا مال یکی دیگه
عشق

امیرحسین در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ گفته :

سلام من ۱۴ سالمه ۲ ساله عاشق دختر هم سایه شدم یه بار میگه من عاشقتم یک بارم میگه دوست ندارم (البته این حرفارو به دوستام میگه اونام میان به من میگن، هروقت منو میبینه راشو عوض میکنه، بعضی وقتام منو کیبینه لبخند میزنه.، میگه موهات کی درست کره بت میاد،،،
الان من از کجا بدونم اون منو دوس داره یا؟
با پدر مادرشم رابطم عالیه

هرکی میتونه راهنماییم کنه میرسی

محراب در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ گفته :

سلام.مدتیه که عاشق دختری شدم که رفت امد خانوادگی باهاشون داریم انقد انقد ازش خوشم اومدم که یه عکس تکی تو یه عکس ازش دراوردم. مدتی زیادی بود داشتمش تا اینکه یه روز مامانم دید یه ذره نصیحتم کرد بعد رفت. فهمید ک دوسش دارم.رابطمون با خانوادشون عالیه و هر هفته به هم سر میزنیم. از رفتار دختره چیزیو متوجه نشدم . چکار کنم بفهم اصلا حسی به من داره یا نه ؟ من واقعا دوستش دارم و نمیخوام یه روز ک رفتم خواستگاری ازش نه بشنوم.

محمد در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ گفته :

سلام من داخل یک سوال موندم من یک پسر۱۴ساله هستم موندم توی این که کسی اصلا از من خوشش اومده دختر یا نه چون من خودم خیلی عاشق هستم اما تا حالا امتحان نکردم که کسی با من دوست شه از قیافه خودم هم زیاد خوشم نمیاد اما میگن خوبم لطفا به من بگین امید وار باشم که کسی عاشقم هست یا نه؟

Reyhane در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ گفته :

بیخیال کسی که شما رو واقعن دوست داشته باشه هیچ وقت به شما نمیخنده عشق ارزشش بیشتر از این حرفا

فخرالدین تنها در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۵ گفته :

خوب وقتی عاشق یک دختر میشوید پس زود تر برایش بگویید چون اون ممکن است که پشت کسی دیگری را بگیرد و از شما نا امید شود که دوستش ندارید.

فقط مرگ تسکین درد من شده در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ گفته :

دمت درد نکنه داداش..خدایی اینا هوسین همشون میان میگن عاشق شدن

m j m در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ گفته :

فکر کردن به س.. با رویا
شرم احساس زود ارضایی

Alone در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

ای الهی بمیرم واست اشکال نداره …..???????

پژمان در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

سلام من ۱۸ سالمه و تا حالاهم با هیچ دختری رابطه نداشتم ولی یه چند وقته یه بغضی گلومو گرفته که به رفیقام که میگم ،میگن عاشقی و شدیدا هم احساس عاطفی دارم که انگار یکیو دوس دارم،به نظرتون چه کنم؟

آرش arash در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

دادا قربونت بشم خیلی کوچک تر از اونم حرفی بزنم فقط خدا رو شکر کن زندگی وقتی زیبا میشود ک بهش ایمان داشته باشی ن خودتو ضعیف بپنداری وقت اینطور شود دیگ همه مث خودت بهت نگا میکنن تفکرت رو نسبت ب خودت عوض کن بیخال حرف مردم… مردم هرکاری کنی خلاف تو هستن.

K.s در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

سلام.
من ١۴ سالمه و عاشق دختر عمه ام که ١٨ سالشه شدم.
اون هم خیلی خجالتی و أصلا حرف نمیزنه و تا حالا هم باهاش حرف نزدم در مورد این موضوع. من تهرانم ولی اون کرمانشاهه.
أهل دوست دختر بازی هم نیست تا حالا هم نداشتم خانوادم هم مذهبین خودمم همین طور ولی دله دیگه…..
روم نمی شه به پدر و مادرم بگم.
در ضمن احساس می کنم که اون هم منو دوست داره….

#L.P.Z در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

سلام من عاشق یکی از فامیلای نزدیکمون شدم از یکی از فامیل های نزدیکم شنیدم که اون دوسم داره منم اول خجالت میکشیدم بعد گفتم دوسش دارم ولی من بهش نگفتم به فامیل نزدیکمون گفتم اونم بهش گفته لونم خوشحال شد ولی وقتی خانواده اقه با خ همه چی ب هم خورد اونم منو الانم به احتمال قوی دوس داره منم هم ولی دیگ خجالت میکشیم همو ببینیم ب خاطر اون موضوع خانوادگی اول جلو خانوادش باهاش حرف میزدم ولی الان خجالت میکشم چیکار کنم

Sepideh در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

کی مستت کرده لیلی؟؟

Sepideh در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

سلام به دوست تازه به دوران رسیده!! فعلا کوچولویی تو درس بخون داداشی

Sepideh در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

منم شخصا خیلی پسر خالمو دوس دارم اونم از من دو سال بزرگتره ولی مثل دادشم دوسش دارم!! اگه یه دختر با یه فامیلش مثلا پسرخاله و یا پسردایی و اینا خوب و دوستانه رفتار کنه خواهشا بد برداشت نکن اون مثل داداشش دوستت داره والسلام….

amir در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

غلط کرده خندیده مگه خودش بدون ارایش خوشگله؟؟؟؟/

m.amin در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

۱۵ سال عزیزم این عشق ها زود گذر من خودم تو ۱۵ سالی عاشق چند نفر شدم ولی دنبالش نرفتم و بعدشم از سرم پرید

توحید در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام داداش منم عین تو هستم ولی با این تفاوت که من سه ساله عاشقشم سعی خودت رو بکن بهش بگی اگه نگی یه عمر حسرت میخوری

توحید در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

دوست عزیز عشق سن و سال نداره من خودمم ۱۵ سالمه و عاشق دختر همسایه مونم حاظرم جونم هم براش بدم

aaa در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

برو به مامانت بگو که دختر دایی کوچیکه رو دوس داری خودش میدونه چیکارکنه.میتونه بره نظردخترداییتم بپرسه

قاسم جووونم در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام اقایون داداشام / خانوما ابجیام والا بعضی از نظر هارو خوندم ….
از بعضیاشونم خوشم اومد / بعضیاشونم واقعا ناراحت کننده بود….
به این نتیجه رسیدم که اگ خدا بخواد کاری پیش بره میره پس بسپارین به خدا خودتونم حالتونو کنین … همین خخخخ
من یه پسر ۲۰ ساله ام تا دلتونم بخواد دختر دیدم زیادم جذاب نیستم ولی تجربه نشون داده که اگ کسی میخواد برات تو دوران زندگیت همسری کنه خودش خودشو بهت نزدیک میکنه…

خداکنه همه جوونای این مملکت عاقبت بخیر شن

محمد اشوری در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام .من یه دختری۲۱ساله هستم که عاشق یک پسری شدم حدود دوساله تاحالا عاشق نشده بودم.این اولین عاشق شدن منه با برادرم دوست شده قبلا دوست نبود ولی الان دوست صمیمیش شده وتوی کلش هم تو ی کلن برادرم هستیم کلش بازی می کننم واسمم پسرونه زدم تا کسی مزاحمم نشه حرف زشت نزنه ولی اون فهمیده اخه توی برنامه های لاین و… هم اسم پسرونه میذاشتم و اون فهمیده بود و این که شمارمم پیدا کرده وبعضی موقع ها زنگ میزنه ولی حرف نمی زنه .تو بازی که هستیم چت می کنم خیلی بهم توجه داره و گلم و عزیزم میگه و همش میگه من وتو مث همیم اما من دویت ندارم با پسری رابطه داشته باشم و دوست دارم اون به خونوادش بگه و بیاد خواستگاری اگه بیاد اون وقت پشتش هستم و طرفشم چون میدونم خونوادم بله میگن بهش اگه خودم بخوام اما اون اصلا هیچ اقدامی نمی کنه من تاحالا بهش هیچی نگفتم وقتی گلم یا عزیزم میگه هیچ عکسالعملی نشون نمیدم.منم بخاطر اون بهترینخواستگارامو رد کردم فقط بهم بگی می خواد زنش بشم تا اخر باهاشم اما اون هیچی نمی گه و توی چتاش با داداشم خوندم که اون ه دختری رو دوست داره حالا من چیکار کنم .بستم تموم شده بود بهم میگفت دلش تنگ شده و بسته زودتر می خرید م تا بیام توی بازی جلو همه ی بچه های کلن میگه من جلو زبونمو میگرفتم .ببخشید خستتنون کردم

رادن در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۵ گفته :

منم دقیقا همین مشکلو دارم خیلی سخته پسره همش سعی میکنه سر صحبتو باز کنه یا همش سعی داره پیش من بشینه متوجه شدم زیاد نگاهم میکنه ولی مطمین نیستم خیلی دوستش دارم نمیدونم چیکار کنم فکر کردم خودم باهاش حرف بزنم ولی از عکس العمل خانواده هامون و خودش میترسم، میترسم بهم بگه دوستم نداره و سنگ روی یخ بشم، خدایا لطفا خودت کمکمون کن

مانیا در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۵ گفته :

درسته مابیرحم
اگه ما بیرحمیم پس شما چی هستید؟؟؟؟؟؟
یکی جواب منو بده

مانیا در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۵ گفته :

واقأ که نا سپاسید

مانیا در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۵ گفته :

بابا همه عاشق دیگه بسه !!!!!!!!!!!!!!

hojat در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۵ گفته :

منظورتو یبار بگو پارازیت نباش تو خوب

احسان در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۵ گفته :

من با دختر15 ساله عقد کردم خیلی ب مشکل خوردم دوستان شما گول نخورید ازدواج تو سن ب. دردسر میفتین

armin در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۵ گفته :

منم عاشق یه فرشته ای شدم میخوام شماره بهش بدم نمیدونم شاید با این کارم ناراحت بشه جوابم کنه چیکار کنم چی بهش بگم

شایان در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۵ گفته :

سلام مانیا جان دوس ندارم خودنمایی کنم ولی در کل پسر خشگلیم (اینو خودم از زبون دخترا شنیدم)ولی همه چیز از اون موقع شروع شد که من داخل خیابون داشتم میرفتم که چشم افتاد به یه دختری باور انقد خشگل بود که حساب نداشت تو عمرم تا حالابه خشگلی اون ندیده بودم نگاهشو به خودم جلب کردم و تعقیبش کردم خلاصه به سختی باهاش دوس شدم اصلا باورم نمیشد که باهام دوس شه چون خیلی مغرور بود دوستیمون کم کم به دوماه کشید و تو ایم دوماه خیلی قرارا گذاشتیم خداوکیلی هرچی خواست نه نگفتم نزاشتم چیزی کم داشته باشه ولی بعد دوماه گذاشتو رفت بخاطر یه موضوع ساده ذلیلشم این بود که من یه روز نبودم ینی نتونستم باهاش برقرار کنم به مدت یه روز و اونم به خاطر همین قهر کرد و رفت بخدا همش میگفت شایان عاشقتمو فلان منم خیلی بهش دل بسته بودم باور کن از وقتی رفت اون موقع فهمیدم که دخترا احساس حالیشون ..البته توهین به شما نباشه ها شما رو نمیدونم با شما با معرفت ترین دختری باشید که تا حالا اینجاست ولی در کل میگم 90 درصد دخترا نامردن متاسفانه

ناشناس در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۵ گفته :

حس دخترا یه چیز دیگس . با اینا به دخترا نمیتونین نزدیک شین

Reza در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ گفته :

داداش دمت گرم . من واسه هیچکس کامنت نزاشتم ولی این حرفت منو تحت تاثیر قرار داد ایولا .

حسن بدبخت در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۵ گفته :

سلام به همهگی وخسته نباشید داداشا من 14 سالمه و بد جوری عاشق شدم نگید بهسنت نمیاد چون عاشقشم انونم منو دوست داشت ولی یه روز یه پسر اومد تو زندگیش بعد منو ول کرد به او پسر میگه از من بدش میاد توروخدا آخه من چیکار کنم دوستام میگن ولش کن ولی نمی تونم اون دوختر منو بد بخت کرده . چون سیگاری شدم وقسم خوردم اگه از اون پسر جدا شه و بر گرده ترک میکنم خواهش میکنم راهی نشونم بدید . البته اون پسر 18 سالشه و زوم بهش نمیرسه . ممنونم.

معین در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام
منم از دختر همسایمون خوشم امد بعد مدتی بهش گفتم جواب رد داد خخخخخ

بعد یشب دیدمش با یه ماشینی تو کوچه اونوری میگشت
البته اونوقت بهش گفتم جانماز اب کشید و میگفت همه پسرا سگن حالا چی شده اون سگ نیست شاید بخاطر اینه ماشین داره

معین در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

تو سن ۱۰ تا ۱۷ دوس داشتن زودگذره من خودم ۱۵ سالگی عاشق یه بازیگر شدم خخخخ

arsheya در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

آقایون با داداشای گلم عشق هوس نیست لطفا یکم جدی بگیرینش یه راهنمایی هم بهتون میکنم که چطوری بهش بگین علاقه دارین سعی کنید زندگی نامه خودتون بنویسین بعد بهش نشون بدین و بخون تا برسه به اونجایی که شما عاشقش شدین اول باری به طور خاصی نگاه تون میکنه تعجبی به میگه برام عجیبه دو روز اول تا یک هفته شما رو خوب تحویل نمیگیره ولی با هدیه دادن چیزی که دوست داره میتونین به این رابطه خاتم بدین و از حالا بیشتر باهاتون میخنده ولی سعی کنید همه جا اونو سر فراز کنین تا بدونه که همیشه یارو یاورش هستین من خودم اینطوری عمل کردم و راضی هم هستم

حامد در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام،آدم تا عاشق میشه دنیارو میدن بهش،دنیارو میده برسه بهش،وقتی جدا میشه جونشو میگیرن.
من بعده هفت سال جنگ زا خانواده ها رسیدم بهش .
حالا بیشعور شدم با نق زدن دست روش بلند کردم،واقعا حیفه،منو اعتیاد به یک قرص اینطور کرد،خواهشا اگه کسی رو دوست دارین دوره اعتیاد رو خط بکشین تا خوشبختش کنید،یا نمیتونی ترک کنی دوره عشقو خط بکش،واقعا حیفه آدم ختنوم کوچولوی خودشو اذیت کنه،اون که جون نداره،از این به بعد خوب میشم،حداقل هفته ای یه بار دعوت.
امیدوارم منو ببخشه.

علیرضا در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام من خواهر دوستنو دوست دارم اون پنج ساب از من کوچیک تره بنظرتوت فاصلع سنی ما زیاد نیست

عادل در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

هاااااااااااا

علی در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام.
من یه پسر 17.5 ساله هستم.عید نوروز امسال به دیدن یکی از اقواممون(دخترداییم) رفتیم.همشهری نیستیما……………فاصله زمانی ما با اونا 3 ساعته.
راستش وقتی دختر دختر داییم(نوه داییم) را بعد از حدود 3 سال دیدم، خیلی شیفته ی اون شدم.اختلاف سنی من با اون تقریبا خیلی زیاده(8 سال) و الانم 5 ماه از نوروز گذشته و من هرروز به فکرش بودم بدجــــــــــور.
به حدی که این چن وقت، توی تلگرام عکسای پروفایل مادرش رو ک عکس دخترشا گذشته می بینم و من…………………………..
میترسم از اینکه به من نرسه………ای کاش میشد به عرضشون رسوند که من …..را دوست دارم.
کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا

S در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

انشاالله که زود خوب بشین
نه هم نوع عزیز.من قبول ندارم..خداوند تنها کسيه که از این صفات مبراست…به این فکر کنین که ممکن بود خدایی نکرده اتفاقي بدتر از این شمارو آزرده خاطر میکرد.مثلا دور از جون تمام مسلمین ،مرگ عزیزان…
خداوند همیشه جای شکرشو باقی ميذاره..سعی کنین کفر نگین و از این آزمایش الهی نهایت استفادرو ببرين برای پاکی در دنیا و آخرت انشالله…سربلند بیرون بیاین ….

علی در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

خواهشا جواب منو بدید……………..دارم خلاص میشم.دیگه حال حرف زدن با هیچکس رو ندارم…
(شماره99)

امسر در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

لايك داري

فرید سلیمانیان در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

از این کلاه جدید که که با دستهای خودمون به سر کردیم چی برداشت مکنید ؟ آیا مقصود یا مقصدی داشتید ؟ شاید با امواج و کابلها و از لا به لای میلیونها رشته سیم ، دمی به زیر سایهء دعوت و مهر با یکدیگر به تماشای کلام می نشینیم ، اما آیا ما انسانها با حضور مون در کنار هم معنی و مفهوم خواهیم یافت یا اینکه جدا از هم ، تک به تک در حصار خودمون با دلهای بی بهونه و تهی از حضور و حس ، با ابزاری که به دستمون با پول و تصمیم خودمون نهادند ؟ ابزار خیلی خوبه اما در جای خودش ! دوستان ، فاصله ها داره بیشتر و بیشتر میشه ! آری یه دهکدهء جهانی ! اما همه با هم غریب و دور!
مادری میگفت : دخترش گهگاه با پیامک فرستادن از اطاقش با من و پدرش صحبت میکنه ! فردا از شیوهء امروز ما ساخته میشه ، در دنیای مجازی تا میتونید بیاموزید که همچون عبادته ! اما هرگز رضایت ندید رویاهای خودتونو که حقیقته شما هستند در دنیای مجازی بیابید با به دنبالش باشید ! حتی این درد و دلها رو تا جاییکه میتونید در کنار هم و با یکدیگر در میون بذارید ، …

یک عاشق دیوانه ... در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

با سلام به همه دوستان ، مگه میشه از کسی که دوسش داری دل بکنی ممکنه اون تو رو دوست نداشته باشه وهر وقت که پیششی ازت بدش بیاد یا بهت محل نزاره ، شما اینجور که از حرفاتون معلومه میگید که اگه اگر کسی شما را دوست نداشت شما مطمعن باشید که اون به درد شما نمیخوره ، من که نظر دیگه ای دارم سعی خودمو میکنم که اونم مثل من خودمو دوست داشته باشه ، من 15 سالمه و 2 سال است که یک عاشق دیوانه شده ام ،،،، از من میشنوید تلاش خودتون رو برای کسی که دوست دارید بکنید ، فففقط نا امید نشوید …..چه دختر چه پسر

عباس کیا در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام دوستان !
خسته نباشید انشالله،
منم عاشق یه دختر به اسم سمانه بودم ،
تقریبا یه سال همراهش بودم …
خیلی مغرور بود…خیلی دوسش دارم .اما یه روز فقط یک کلمه بهش گفتم…………اونم منو تا امروز ترک کردی…اما هنوزم دوسش دارم .
دلیلش چیه؟این همه دختر؟؟؟؟؟
کمکم کنید دارم دیوونه میشم…
از دست اون خودمو میترکونم…بمب به خودم می بندم!!!!!!!!! خداحافظ سمانه! دنیا بی من دنیا نیست به جونت قسم.

علی رضا در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

ایولا

danial در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

سلام دوستان .
من بد جوری عاشق یک دختر شدم.
اخلاقش تقریبا مثل منه عاشق چیز های ترسناکه منم کلی واسش خرج کردم واسش کتاب و فیلم های کم یابی که میخواستو با بد بختی جور کردم.
با من صمیمی هستش ولی حس میکنم که فقط من اونو دوستش دارم اون حسی به من نداره.
لطفا میشه یه راهنمایی بکنید دارم دیوونه میشم شبا دیگه خواب ندارم.

دانیال در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

داداشای گلم،من ۲۰ سالمه و به یه نتیجه کلیدی رسیدم.یادتون باشه اگه از دختری خوشتون اومد دو حالت داره.یا اونم از شما خوشش میاد یا هنوز بهتون حسی نداره ولی هیچوقت حرف قلبتون رو به یه دختر نگید چون به احتمال ۹۹درصد کار خراب میشه.اگه دختری رو دوست دارید باید به یه بهانه ای باهاش ارتباط برقرار کنید و سعی کنید بصورت نامحسوس بهش نزدیک بشید و سیاستمدارانه عمل کنید.مطمین باشید بعد یه مدت دختر خودش بهتون وابسته میشه.عزت زیاد

ابوالفضل در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

عموچي كلاس چندمي

Hadi در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

من تا حالا عاشق نشدم و تا حالا دوست دختر نداششتم 17 سالمه دوست دارم بدونم عشق چه حس و حالی داره لطفا جواب بدین

Hadi در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

سلام من 17 سالمه و تا حالا عاشق نشدم وتا حالا دوست دختر هم نداشتم دوست دارم بدونم عشق چه حس وحالی داره راستشو بخاین تا حالا از دو سه نفر خوشم اومد ولی جواب رد بهم دادن

دانیال در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

عشقی واقعیه که با شناخت به وجود بیاد.یعنی تو باید عاشق اخلاق یک دختر بشی اونم بعد از یه مدت که زیر نظرش داشتی و اخلاقشو شناختی.گرچه ظاهرش باید به دلت بشینه ولی اخلاق و منش به مراتب مهمتره.اگه از دختری خوشت اومد اصلا بهش نگو.فقط سعی کن خیلی با سیاست بهش نزدیک بشی

rad در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

سلام
من ی مشکل دارم میخام کمکم کنید
از ی دختر خوشم اومد من از طریق یکی بهش پیشنهاد فرستادم ولی اون گفته ک من ازون خوشم نمیاد؛قیافمم خوبه و هر موقه ک از کنارش رد میشم نیگام میکنه؛حتی ی بار دید من دارم میام رفت تو ی جا برگشت نیگام کرد
لطفا راهنماییم کنید ک چیکار کنم قبول کنه

rad در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

خخخخ

arian در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

سلام من یکپسر 15ساله ام از یک دختر 14ساله ای خوشم اومد به اسم یلدا فامیلمون هست

نمیدونم باید چیکار کنم بفهمم اونم منو دوست داره یا نه از چه رفتارش متوجه بشم دوستم داره یا نه

دانیال در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

داداش توی این سن عشق و عاشقی رو بیخیال شو چون همش کاذبه.من خودم بیست سالمه و از یازده سالگی عاشق میشدم ولی تمامش زود گذر و احساسی بود.توی این سن فقط عاشق جمال ظاهری یه دختر میشی ولی وقتی سنت بیشتر بشه معیارت عوض میشه و با منطق عاشق میشی.

rad در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

سلام
من 18 سالمه ی مشکل دارم توروخدا کمکم کنید
من از ی دختره خیلی خوشم اومده برا این پیشنهاد فرسادم از طریق ی دختر جواب رد داده?؛ولی هر موق ک رد میشم نیگام میکنه؛حتی ی بار دید من دارم میام رف ی جایی برگشت نیگام کرد
لطفا ب من بگید چیکار کنم
اگ بدش میاد چرا نیگام میکنه؟

شهرام در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

دخترا عشق حالیشون نمیشه حتی اون دختری که اول خودش میاد سمتت رو دوستاش میتونن ب راحتی نظرشو عوض کنن با بدگویی ازت. اگه خواستین با دختری دوست بشین مخ رفیقاشم خیلی نرم بزنین.
این نشونه ها هم نسبیه مثلا این نشونه هارو ی دختری داشت ولی زمانی پیشنهاد دادم نگا زمین میکرد و میخندید و اخر هم گف نه حتی بعد ی مدت باز پیام دادم گف نه درحالی که با نگاهش ادمو سوراخ میکرد
.دخترای عزیز مث ادم رفتار کنین.

Maikel در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

من الان دو ساله که ازدواج کردم والان هم عاشق همسرم هستم وکاملا احساس خوشبختی میکنم
وبه این این نتیجه رسیدم که آدم باید بعد از ازدواج عاشق زنش بشه
عاشق شدن به دخترا در دوران مجردی خیلی به من ضربه زد و و باعث شد خیلی آسیب روحی ببینم

mr.Amir hossein در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

دوستان بوخودا شورشو در اوردین …یارو مطلب گزاشته شما اومدین ی سری حرف بی مورد می زنین

محسن در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

بچه ها اگه به دختره پیشنهاد بدیم بگه نامزد دارم ینی چی جواب بدیم و چی کار کنیم؟

مسعود در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

سلام دوستان عزيز خواهران و برادران گلم من مسعود هستم من كسي هستم كه عاشق كسي شد كه همه زندگيم دادم براش ولي جز درد برام نذاشت فكر ميكنم ن دختر ن پسر تخصر دارند أين مشكلات جامعه ماست إز بي كاري إز بي توجهي خانواده هاست و مهم تَر إز أين رابطه اي كه دختران و پسران با هم دارند اول اگه ميخواي با كسي كه دوسش داري ازدواج كني بايد همه جوانب رو در نظر گرفت و بعد عاشق شد منظورم أين كه جوري نباش كه هر كس إز چيزي كه طرف مقابلش انجام داد خوشت بياد و عاشقش بشي يا إز مال و ثروتش يا إز رنگ روش مهم ترين چيز اخلاق آدم و ايمانش دربارش تحقيق كردن

ارمين&آنا در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

سلام من ١٤ سالمه عاشق دختر همسايمون شدم و عشق پوك يا حوس نيست به خدا خيلي دوسش دارم تا ميره بيرون هزار دفعه پنجره را نگاه ميكنم كه ببينمش اونم هم سن منه نميدونم دوسم داره يا ن هرموقعه منو ميبينه هي نگام ميكنه ترو خدا راهنمايي كنيد كه چه طوريبهش برسم خيلي دوسش دارم عاشقشم و از روي حوس نيست لطفا راهنمايي كنيد خجالتي هم هست و منم روم نميسه و خجالت ميكشم بهش بگم عزيزم دوست دارم منو درك كنيد به قران عشق واقعي هست دوستش دارم كمك كنيد ممنون ?

ارمين&آنا در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

پس چرا جواب نميديد

ارمين&آنا در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

الوووووووووووووو

HعلیH در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

در جواب جناب #ارمين&آنا# باس بگم آقا پسر،
14 سالته، آقا قبول که میگی عشقت از روی هوس نیست، ولی به عنوان دوستی میخوای بهش برسی یا برای ازدواج؟
اگه برای دوستی باشه که اصلا قیدشا بزن که خیلی بده و مشکل ساز هست ولی اگه میخوای در آینده باهاش ازدواج کنی، یه کم صبر کن بزرگ بشی،بعد موضوع را با خانوادت در میون بزار.
خودت مستقیم نری به دختره بگیا!!!!!!!!!!!

ارمين&آنا در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

علي جان براي دوستي ولي در اسنده براي ازدواج ميترسم خونشونو عوض كننن اونوقت جكار كنم خيلي دوسش دارم يا خودمون خونمونو عوض كنيم؟

ارمين&آنا در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

علي جان براي دوستي و بعد اسينكه دوست شديم ازش بپرسم اونم دوسم داره يا ن و اگه گفت اره كهرصبر ميكنم تا اينده و لي گفت ن مجبورم بريزم تو خودم و تمامش كنم اما الان نميتونم تا جوابشو نشنوم نميشه لطفا راه بزار جلوم خجالت ميكشم اما به خاطر اونم ميرم بهش ميگم البته هميشه با مادرش ميره بيرون خجالتي هم هست هركاري بكه براش ميكنم و چهار شب هست كه خوابشم ميبينم پشت سر هم خيلي دوسش دارم تو خوابم ميديدم كه دوستاي خوبي ميشديم ووووو خوب راه بزار جلوم برم بهش بگم كه با هم دوست شيم هم سنممم هست فقط تو راهرو مستونم تنها ببينمش لطفا كمك كنيد ???

ارمين&آنا در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۵ گفته :

الووووو جاب بديد ديگه

عاشق در تاریخ ۲ مهر ۱۳۹۵ گفته :

هیچی جواب منو نمیده؟؟؟!… من منتظرم..بابا ماهم ادمیم

ali در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۵ گفته :

ناموسن لایک داری

خدایار در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۵ گفته :

سلام عزیزان

من اسمم خدایار هست در محیط مدرسه دختری را دیدم که بهم خیلی نگاه میکنه و منم بهش علاقه پیدا کردم

امروز با دوستام تو حیاط مدرسه نشسته بودم نگاهان دختره با دوستاش. امد بیرون فک کنم ورزش داشتند

من رفتم اونور نشتم اونوم امد رو به روم نشست دقیقا ۱۵ متر فاصله داشت دوستم که پیشم بود بهم گفت دختره داره نگاه میکنه و لبخند میزنه

منم که دیدم داره نگاه میکنه سرم را پایین انداختم چون ادم خجالتی هستم

خلاصه بعد از این ۲ روز که آشنا شدم رفتارم فرق کرده پرو شدم میتونم حرفم را به دوستام بیان کنم خجالتم نمیکشم البته از دوستام

ولی خجالت میکشم با دختره سلام کنم یا اسمشو بپرسم چیکار کنم؟

خواهشا نگید سنت پایین هست زیرا ۱ عدد هست و یه جواب منطقی بدید.

بنظرتون خجالتم را کنار بزارم و برم پیشش ؟

راهنمایی کنید

دانیال در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۵ گفته :

رفقای گلم، اگه زیر ۱۸ سالتونه و عاشق شدین بنظرم بیخیال بشین. صبر کنید دانشجو بشید، چهارتا دختر ببینید، اونموقع متوجه میشین که دخترا چجور موجوداتی هستن و واقعا عاشق چه جور دختری باید بشید. من الان ۲۰ سالمه و وقتی به عشقای دوره نوجوونیم فکر میکنم خندم میگیره. صبر کنید وارد اجتماع بشید بعد میفهمید چی به چیه. فعلا بچسبین به درس تا بعدا راحت تر بتونید با دختر ارتباط برقرار کنید و از نظر جایگاه اجتماعی در مرحله بالایی قرار بگیرید.مخلص همتون هستم. عزت زیاد

سوپرمن در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۵ گفته :

با سلام خدمت شما من ۱۶ سالمه و عاشق دختری که ۱۳ سالشه شده ام و ماجرای ما از اینجا شروع میشه که دختری که من عاشقش شدم همسایمون هست و پنج ساله که آوردند و من در نگاه اول از اون خوشم اومد و ۴ سال هست دوسش دارم تا اینکه من یه دوست دارم و دختر همسایمون هم به اون علاقه شدید داره و تا سال پیش میگفت که از من بدش میاد ولینک امسال دختره از دوستم بدش میاد و به چند نفر گفته که منو دوست داره ولی مشکل اینجاست زمان مدرسه ها شروع شده و من نمیتونم اونو زیاد ببینم ولی وقتی که دوست من میاد بیرون حالا من نمیدونم دختره زیاد بهش میچسبه نمیدونم ازش خودش میاد یا نه ولی دختره گفته بود که ازش بدش میاد خواهش میکنم کمک کنید من در این وضعیت چه کار کنم و از کجا بتونم اون واقعا منو دوست داره یا نه با تشکر

Ali_s_a در تاریخ ۷ مهر ۱۳۹۵ گفته :

عشق یه حس و حال خوبی داره اینم جواب??☺???

فائزه در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ گفته :

سلام اتفاقا مردا مث بچه ها میمونن باید بهشون محبت کنی و اعتماد به نفس بدی.بعضی وقتا احساس میکنم کارشون اشتباهه ولی چه میشه کرد از کسی مشورت نمیگیرن و حرف گوش نمیکنن.فک میکنن خودشون همه چیو میدونن

pooria در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۵ گفته :

سلام من ي دختررو چهارماهه ميشناسم مثلا بعضي موقعه ب ي دختري ميگم ب گپ خوش اومدي ميگه برو باهاش دوست شو ديگ ميخام بدونم اين دختره روم حساسه يا ميخاد ب ي بهونه اي ولم كنه خواهشا كمكم كنيئ

مهدی در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۵ گفته :

همگی نخشکه ?

M.MAHDI در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۵ گفته :

نگران نباش من هم مشکل تورا دارم فقط هر وقت که به شما نگاه کرد لبخند بزنید. اگه شانست خوب باشه ممکنه تو لیست علاقه مندی های او بروی. موفق باشی.

پریا در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۵ گفته :

سلام دوستان.عاشق پسری هستم که جونمو براش میدم. اما 4 روزه که به دلیل نامعلومی باهم قهرکردیم.میگم نامعلوم چون هردومون سریه موضوع الکی از هم دلخور شدیم.حالا موندم چیکار کنم؟من واسه آشتی پیشقدم بشم یا صبر کنم اون خودش بیاد؟واقعیتش حس میکنم داره منو تنبیه میکنه چون میدونه خیلی دوسش دارم و خبر نداشتن ازش دیوونم میکنه.ازشما آقایون میخوام بپرسم که شما وقتی عاشق میشین تحمل دوری و قهرطولانی رو دارین؟ من به شخصه دارم دیوونه میشم. چیکار کنم؟راهنماییم کنید لطفا

ناشناس عاشق در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۵ گفته :

در سن جوانی ام احساسات درونیم خیلی قوی هست اما اونایی که در رویاهایتان میگزرد یک خیال است وقتی با واقیت روبه رو میشی پشیمون میشی عشق و عاشقی ها سریع میگزره و اگه اون شخص را ملاغات نکنین پس از مدتی از احساساتتان بیرون میره همون طوری که من عاشقی رو تجربه کردم

Aref در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ گفته :

سلام
وقتی میگه عزیزم، گلم تو هم باید یه چیزی بهش بگی که بفهمه دوسش داری، اون منتظره نظره تو رو بدونه و بعدا تشریف بیاره خواستگاریتون.
اینو بدون که جواب نه گرفتن از یه دختر که پسره دوسش داره واقعا غیر قابل تحمله. به خاطر همین منتظره یه چراغ سبزی بهش نشون بدی.
پس یا با طرز نگاه کردن بهش یا با حرفات بهش بفهمون که دوسش داری و مغرور بودنتو بزار کنار.

Aref در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ گفته :

من فکر میکنم بدترین چیز تو زندگی ما انسانها (چه دختر چه پسر) مغرور بودنمونه…

Aref در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ گفته :

من فکر میکنم بدترین چیز تو زندگی ما انسانها (چه دختر و چه پسر) مغرور بودنمونه که همه کارهامون رو خراب میکنه…
موفق باشین.

Aref در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۵ گفته :

درستش همینه.

Aref در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۵ گفته :

آره درستش همینه.

Aref در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۵ گفته :

پسرا از سر لجاجت میتونن دوریتونو یه جورایی تحمل کنن با اینکه براشون خیلی سخته، ولی شما سعی کنین غرورتونو بزارین کنار و پیش قدم بشین که پسره هم بدونه چقدر براش ارزش قائلین و دوسش دارین.
به نظر من بدترین چیز تو اینجور مواقع مغرور بودن (چه دختر و چه پسر) هر دو طرفه که هر دوتا زجر میکشن و حرف دلشون رو به همدیگه نمیگن.
امیدوارم هر کسی رو از ته دلتون دوسش دارین بهش برسین.
یا حق

محمد در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۵ گفته :

با سلام
من ی مدتی با ی دختری دوست بودم بالاخره بعد مدت ها جرات پیدا کردم و حرف دلم رو زدم تو مدتی که باهاش دوست بودم همش تو فکرم بود و اذیت میشدم و حرف دلمو زدم گفتم دوست دارم که گفت ما فقط دوستیم نه چیز دیگه ??????
خلاصه بگم که حرف دلتونو بزنید ولی اگه نخادتون بدبخت میشید ی مدت افسرده میشید و بعدش دیگه جرات نمیکنید ب کسی اعتماد کنید و عاشقش بشید

محمد در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۵ گفته :

الان منم از لحاظ روحی داغونم چون گفت نمیخادم موندم چیکار کنم فراموشس کنم الان یکسال همش تو فکرمه و واقعن میخامش

دانیال در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۵ گفته :

حرف دلو بزنی، دلو میزنی. اینو یادت باشه پسر

یه راهنما در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۵ گفته :

من یه دخترم.و از نظر من یه پسر می تونه زشت باشه قدش کوتاه باشه ولی جذاب باشه.کسی که دوسش دارم هم بهتون بگم دقیقا همینطوریه.برا همه دخترا جذابه نه فقط من.
پسرا خیلی ظاهر بینن یعنی نمی تونن با یه دختر زشت ارتباط خوبی برقرار کنن
اما دخترااینطوری نیستن.اینم یه امتیاز برای اقا پسراس
من و کسی که دوسش دارم با هم 9 سال تفاوت سنی داریم.ولی عشقمون دو طرفس.حتی خواستگاری کسی هم رفته.ولی بعدش پشیمون شده و بهم پیشنهاد داده.ینی دلرم بهتون میگم اگه کسی رو دوس دارین نباید صرفا واسه قیافه و ظاهرش باشه وگرنه اسمش از عشق به هوس تغییر پیدا می کنه

Live در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۵ گفته :

چیرو بیخیال

alone در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۵ گفته :

سلام دوستان من عاشق دختر داییم شده ام ولی میترسم بهش بگم دوست دارم حتی بعصی وقتا شبا بهم اس میده ساعتای دو شب ولی یه روز که خواستم بعش بگم دوست دارم برگشته بهم میگه تو مثل داداشم میمونی از این حرفا حالا به نظر شما بهش بگم یا نه لطفت جواب بدین فکرمیکنم اونم دوسم داره اخه باهام کلکل میکنه وسایلمو برمیداره میگه اگه تونستی بیا ازم بگیر ولی نمیدونم جرا بهم میگه داداش :'(

(alone) در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۵ گفته :

یکی هم جواب مارو بده 🙁

ایدا در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۵ گفته :

تو این زمونه ی ک هسیم ۹۹% از عاشق ها بهم نمیریسن خخخخخ تجربه نشون داده …. بیشتر اوقات وقتی میری طرف کسی ک عاشقشی کلا با چیزی ک تو سرت هس فرق داره ….

ایدا در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۵ گفته :

انشالا همه عشق ها واقعی باشه همه عاشق ها بهم برسن ما ک نرسیدیم انشالا بقیه خوشبخت شن

ایدا در تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۵ گفته :

خخخخخخخخخخ عجب تجربه ی خنده ت از ته دل نیس هخخخخخخخ

یه پسر بیخیال(البته از این به بعد) در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۵ گفته :

سلام رفقای زخم خورده…24 سالمه…موقعی که 15-16 سالم بود عاشق دختری شدم ک از خودم 3 سال کوچیک بود…6 سال عاشقش بودم درحالی ک میدونستم رفیق داره ولی بازم دوسش داشتم. بخاطرش وقتمو تلف کردم …22 سال داشتم سربازی بودم ارومیه…تیپ 41 (ارتش) یه گوشی مخفی داشتم…اخرای خدمتم بود یه شب خبرش رسید ک دادنش…یه جوری شدم…میان خوشحالیو ناراحتی موندم …خوشحال بودم که ازاد شدم دیگه ..چون بدجوری عاشقش بودم …ناراحت بودم که چرا وقتمو …عمرمو تلف کردم….حالا هم…قول دادم وقتمو تلف نکنم عمرمو صرف اینجور چیزا نکنم….. ……… …… از این ب بعد خودشونم بیاد محل نمیذارم….به قول آرمین 2afm چقدر استرس داری تو اروم باش….بیخیال این دنیا و قانوناش…ولش کنین..بهترین نصیحت دنیا ..بای جیگرا

روسلا در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۵ گفته :

خیلی فاصله ی سنیه خوبیه…میتونه بهت تکیه کنه

تنها در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۵ گفته :

دخترا خیلی نامردن فقط دل شکستنو بلدن

دکتر غلامی در تاریخ ۹ آذر ۱۳۹۵ گفته :

اون دختر اینکارو میکنه که تو زود تر ازش خواستگاری کنی این یه واکنش روانشناسی هست

مهدي در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۵ گفته :

هميشه كه آدم به مشكل نميخوره من خودم با يه دختر ١٢ساله عقد كردم الان دو سال گذشته باهم خوبو خوشيم فقط كافيه دركش كني يني هر اتفاقي ميفته مثه اون به موضوع نگاه كني و اون مشكلو حل كني

dildar در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ گفته :

کسی هست منو راهنمایی کنه؟

Reza در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۵ گفته :

اين همه عاشق چرا كسي عاشق من نميشه؟؟اي خدا تلگرامم ك نشد عشق و عاشقي من ك نميدونم اصن إز كجا دختر پيدا كنم و دوست شم????

با تجربه بی تجربه در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۵ گفته :

با سلام و احترام ،

تقریبا بیشتر پست ها رو خوندم و ناخود آگاه به یک نکته جالب و در عین حال مسخره رسیدم : چرا ما ایرانیها حرف زدن و خندیدن با جنس مخالف را عاشق شدن می دونیم؟( البته در اکثر موارد نه همه) مگه آداب معاشرت و شاد بودن بیشتر موارد نشانه عشق و عاشقیه؟ نمیدونم شاید دارم پرت و پلا میگم ولی کلا چقدر ما ایرانیا متاسفانه ندید بدیدیم نه؟ ببخشید قصد توهین ندارم ولی از دور که بهش نگاه میکنی به فرهنگ عجیبمون پی میبری.

شاد باشید.

MEHDI در تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ گفته :

سلام به همه
میدونی کارمون به جایی رسیده که دیگه ما پسرا حتی جرات پیدا نمیکنیم سمت دخترا بریم
البته احساسم اینو میگه چون خیلی احساسیم چون اونقدر تجربه تلخ و شکست خوردیم که خورده هامون رو دارن با خاک انداز جمع میکنن

برام سوال شده دخترا تا وقتی بفهمن اون یک نفر ازش خوشش میاد اون وقت میخوان مارو دق بدن
برام سوال شده دختر از پسره خوشش اومده باز میخواد یه تعریف بد از هم جنسش بشنوه حالا اونم حسودی میکنه هر چی میتونه میگه اونم دل سرد میشه اینم پیشنونی ما
برام سوال شده رفتم خواستگاری توی صحبت کردن دختره میاد میگه تو فقط بیا بامن دوست معمولی بشو ” اخه این…
برام سوال شده اخه چرا …… اصلا ولش کن

فعلا تنهایی شده رفیق فاب

امیدوارم که نیمه گم شدمو پیدا کنم همین طور باقی پسرا

M:Z در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۵ گفته :

سلام به برادران وخواهران عزیزوقتی عاشق کسی میشیدسعی اول بفهمیداونم عاشق شماست تادچارعشق یکطرفه نشیدچون عشق یکطرفه هیچ فایده ای نداره فقط دچار نابودیتون میشه پس دفت کنیدتابعدن پشیمونی به بارنیاد.

سعید در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۵ گفته :

سلام منم هستم

rezadingz در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۵ گفته :

سلام دوستان.اگر یه وقتی عاشق شدین فقط خدارو التماس کنید که یه جوری حلش کنه اگه واقعا دستاتونو فقط به سمت خدا بلند کنین اروم میشین.
عشق معمولا دفعه اولش ازار دهندست ولی اگه عقلانی نباشه بعدا بدجوری پشیمون میشین
امیرم خوشبخت بشین

سعید در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۵ گفته :

سلام دوستان چند وقته که احساس میکنم یکی رو دوست دارم و واقعا زندگیم بهم ریخته نمیدونم چکار کنم . تمام روز بهش فکر میکنم از فامیلای نزدیک به حساب میاد احساس میکنم که بهم توجه میکنه و بهم عکس العمل نشون میده بعضی وقت ها که سرم رو میارم بالا نگاشه کنم احساس میکنم داشته بهم نگاه میکرده و یا اینکه دقیقا هم زمان با من به من نگاه میکرد نمیدونم باید چکار کنم و واقعا یه جورایی حس میکنم که بهم علاقه داره به حرفام گوش میده و واقعا دلشو ندارم که پیش قدم بشم برای گفتن و…. خواهش میکنم راهنماییم کنید یا راهی پیشنهادی چیزی بهم بدید خواهش میکنم از خانم ها هم خواهش میکنم جوابمو بدن چون دخترن و احساسون هر چی باشه به هم نزدیکتره …….
ممنون از دوستان………

علی در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۵ گفته :

بابا کی گفته اینو اخه خانوم . یکی میبینی از اینکه یکی خودشو بگیره بدش میاد . بعد دختره خودشو میگیره تا بلکه به قول شما عشق پسره زیاد تر بشه بر عکس گند میزنه به علاقه پسره

رسول در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۵ گفته :

سلام همگی موفق باشید
ما که شانس برومون بسته شده

مهدی و در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ گفته :

سلام من چند وقتیه واقعا عاشق یه دختر مغروووووووور شدم غرور در حد کوه اورست چند مدتی بود تو دانشگاه کم کم فکر کردم اونم منو دوست داره نشانه هاشم این بود تو سلف و جا های دیگه هر جا منو میدید با یه خنده سلام میکرد و بعضی وقتا حالمو میپرسید چون خیلی مغوره من بعد چند مدت با ترس بهش ابراز علاقه کرردم و اون در جواب گفت من دوست پسر دیگه ای دارم البته مطمنم نداره الکی میگه منم بعد اون ابراز علاقه هیچی بهش نگفتم حتی 20 روزم میشه روشم ندیدم به نظرتون چیکار کنم واقعا نمیتونم ازش دست بردارم مشکل مالی هم ندارم پول ماشین خونه کار همه چی واقعا دیگه تموم روز و شبم شده اون لطفا دخترا بگن چیکار کنم بازم بهش ابراز علاقه کنم یا چی؟؟

علی در تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۵ گفته :

من بدجور عاشق دختر یکی از فامیل شدم ولی مشکل اینه که 10 سال از خودم کوچیکتره. خودم 9 سالمه و بابا مامانش قراره چند روز دیگه ازدواج کنن! خدا کنه اگه به دنیا بیاد دوستم داشته باشه!

A.J در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

تو که اینو گفتی حتما این مطلبو خوندی که نظر میدی (طبق گفته ی خودت) پس تو هم بیکاری .

A.J در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

ببین آقا رضا اینا اظهارات بچگانه است وقتی یه کم بزرگتر بشه قدرت درک و فهمش بالاتر میره ولی الان اگه بهش بگی زیاد مهم نیست چون هنوز اون افکار بچگانه رو داره و ممکنه بگه تو مث یرادر منی و … . چون خودم تجربه داشتم و دختر خالم برام نامه زیاد نوشته و آخرش هیچی نشد من بهت پیشنهاد میکنم هنوز که اونقدر بزرگ نشده میتونی بهش بگی و اگر هم مسله ای پیش اومد به زودی درست میشه .

با آرزوی پیروزی در اهدافتان

A.J در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

خداحافظ

A.J در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

ایسگا گرفتی؟!!!!!!!!!!

یک پسر در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

سلام جدی میگی؟راستش من عاشق دختر همکلاسیم شدم ولی از بس بد لبخند می زنم که یارو فکر می کنه دارم دستش می ندازم.راستش من ایران نیستم.یک می تونه کمک کنه چجوری باید لبخند زد؟????

کوروش در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

سلام چرا اخه مست

طهورا در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

به شما توصیه می کنم سراغ طرف مقابل زشتی برین 🙂

طهورا در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

اگه دختر کوچیکه فهمیده دوستش دارین و سرد شده برای اینه که نمی دونه تکلیفش با این دوست داشتن شما چیه. شما احتمالا همه ی برنامه های آیندتون و جایگاهش تو زندگیتون رو براش تفهمیم نکردین. اگه با شما گرم باشه یعنی موافقه این دوست داشتنه و پله ی بعدی اینه که دوست دخترتون باشه تا زمانی که معلوم نیست کی که بخواین ازدواج کنین. شاید از این جور رابطه خوشش نمیاد. تیکه هایی هم که گاها میندازه دلیل بر اینه که کرم در ذات ما آدم هاست ! چون از خاکیم! کسی هم بدش نمیاد یکم سر به سر عاشقش بذاره ! ربطی هم نداره که متقابلا دوستش داشته باشه یا نه . مسئله ی دیگه اینه که برای دختر ها کمیت صحبت یا رابطه یا ساعت هایی که با شما هستن زیاد اهمیت نداره! اگه بفهمن دوستشون دارین براشون یه آدم دیگه می شین و کیفیت رابطه براشون خیلی مهم میشه. دختر کوچیکه احتمالا نمی خواد بیگدار به آب بزنه و تو بلاتکیفی کیفیت یه رابطه ی خوب رو خراب کنه.

درباره دختر بزرگه اختلاف سنیتون مهمه . اگه هم سن شما یا بزرگ تر از شماس شاید اصلا شما رو به کیس ازدواج نمیبینه و فقط رابطه صمیمی فامیلی براش نورماله. یا اینکه داره بازی می کنه و می خواد ببینه میتونه شما رو بدست بیاره یا نه .
در کل برای اکثر دختر ها با همه ی عشوه ها و تلاش هایی که ممکنه بکنن و حتی جذب شما باشن رابطه اهمیت خیلی زیادی نداره تا زمانی که شما بهشون علاقه داشته باشین! برای دخترا مهم ترین چیز همینه. احساس شما! پس اینقدر نگران دختر بزرگه نباشین اگه دوستش ندارین راحت فراموشتون میکنه.
اما اگه سوتفاهم درش به وجود بیارین که دوستش دارین و حواستون نباشه و بعد برین از دختر کوچیکه خواستگاری کنین دلش می شکنه!

mina در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ گفته :

من ۲۲ سالمه . ۱۶ سالم که بود خیلی خیلی خیلی عاشق پسری شده بودم! خودم هم نمی فهمم چطور می تونستم این همه به یه نفر احساس داشته باشم! اون هم بهم گفت دوستم داره و به خاطر دلایل منطقی ردش کردم٬ این که آدم خیلی پاکی نبود . از نظر فرهنگی قبولش نداشتم هرچند واقعا دوستش داشتم! از طرفی خب ۱۶ سالم بود به نظرم نباید تصمیم مهم زندگیم رو تو اون سن می گرفتم . ولی شاید حدود دو سال به شکل وحشتناکی بهش فکر می کردم ! اگر اسم نویسنده ای رو آورده بود من می رفتم تمام کتاب های اون نویسنده رو می خوندم . تمام درگیری ذهنیم این بود که حرفاشو از کجا میاره چرا اینطوریه! یا اگه خاطره تعریف می کرد من شبش خواب اون خاطره رو میدیم که جزئی ازش بود البته 😀 این چن بار پیش اومده بود! واقعا حدود دو سال هر چی می خریدم رنگ مورد علاقه ی اون بود! لای همه ی جزوه هام شعر های مورد علاقه ی اونو مینوشتم! مسئله اینه که اصلا ندیدمش بعد از اینکه ردش کردم و هیچ دوستی و هیچ کسی از ماجرا خبر نداشت و تنها کسی که می دونست من خیلی از جمله هایی که به کار می برم جمله های اونه خودم بودم! جک های اون حتی! من هیچ وقت بهش نگفتم دوستش دارم! از اون موقع تا حالا خیلی از مردهای مختلفی طرف اومدم که ردشون کردم و واقعا برام مهم نبودن! اصلا درگیرشون نشدم و هنوز نمی فهمم چرا یک نفر قرار بود اینقدر مهم باشه؟ خیلی دلم می خواد کسی دوستم داشته باشه اما بعد دمشون رو می ذارن رو کولشون و میرن واقعا خندم میگیره! عمیقا ناراحت نمیشم که رابطه هام جدی نیستن!!

و چند ماه پیش دیدمش ! عجیب ترین چیزی که دیدم این بود که خیلی شبیه کلی از مردهایی بود که به راحتی رد کرده بودم! خیلی شبیه بقیه بود و برام واقعا عجیب بود که چطور یه روز اینقدر احمقانه بهش اهمیت دادم. هر چی می گفت به نظرم متظاهرانه بود . یکم دلم سوخت براش و یکم احساس صمیمیت بیشتری کردم ! فقط خواستم بدونه کسی قبلا چقدر دوستش داشت . حال ۵ سال پیشم رو توصیف نکردم فقط گفتم اون موقع خیلی دوستت داشتم . بعد از اون خیلی تلاش می کنه یه راهی برای با هم بودمون درست کنه ! دلم نمی خواست دلش رو بشکونم ولی واقعا نمی دونستم این که بهش بگم دوستش داشتم اینقدر براش مهم میشه که اینقدر به جوش و جلا بزنه خودشو! البته همه ی کارهایی که بکنه یک صدم حس ۵ سال پیش من نمیشه ولی واقعا نمی دونم . دلم نمی خواست بهش ظلمی بکنم .
از طرفی می دونم هیچ وقت دوباره کسی رو اینقدر خوب ! بهتر از خودم حتی نمی شناسم ! ولی همچنان هیچ کدوم از معیارهای منو نداره! شاید من خودم ناپاکم! ولی هر رابطه ای که با این آدم داشته باشم نمی تونه درست و درمون جلو بره
کاش خدا قلب هامون رو از چیزهایی که نباید دوست داشته باشیم حفظ کنه

پرهام از خودراضی در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

آرش لایک داری داداش حرفت رو باس با طلای خالص نوشت

میم در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

فقط مادرتون رو در جریان بذارید، بی محلی ها نشانه محافظ کارانه عمل میکنه ،دختر دایی کوچیکه حتما به خواهرش گفته ، و رفتار خواهر بزرگه دو معنی داره 1ثابت کنه به خواهرش که علاقه شما به خودشه است (از روی حسادت) ،یا 2 عشق شما پایداره واسه کوچیکه ،
و بی محلی شاید خواسته خواهر بزرگه باشه (یا از روی حسادت ، یااز روی خیر خواهی)

Mandana در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

سلام من ۹ماهه که توسط دوستم با پسری آشنا شدم اما تابحال اونو ندیده بودم بعد ۹ماه که دیدمش حسم نسبت بهش تغییر کرد و ازین که تقریبا هم قد خودم هست و درشت هیکل و خیلی قد بلند نیست ناراحت شدم طوری که دلم نمی خواست باهاش باشم اما اون به شدت به من علاقه داره طوری که وقتی گفتم برو ناراحت شد و بغض کرد حالا باید چیکار کنم؟؟اون منو خیلی دوست داره اما حس من نسبت ب اون یه طوری شده نمیدونم حالا با اون بیچاره چیکار کنم کمکم کنید لطفا

Mandana در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

واقعا کاش خدا آدمهایی که قرار نیستن تا ابد تو زندگی مون باشن رو وارد زندگی مون نکنه

ساها در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

باورم نمیشه منو دوست داشته باشه چطور ممکنه تا الان تو این سه ساله خبری نبود با هم ارتباط زیادی نداشتیم ولی به لحاظ کاری هر روز هم را می بینیم اون خیلی با وقار و با ابهته و من شلخته و بی اهمیت به همه چی . چطور چشمشو گرفتم چطور تو دام من افتاد اونقدر که بی تابی و بیقراری تو وجودش موج میزنه من از همین کارش متوجه شدم وقتی خداحافظی میکنم کاملا به سمت من خم میشه انگار میخواد در اغوشم بگیره . خدایا از اینکهه نعمت عشقو به من دادی ازت ممنونم .

KOSAR در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

بهش بگو بعضی از دخترا هم عذاب اعتراف کردن پسرا رو میکشن
شاید اونم دوستت داشته باشه.
در ضمن کسایی که میگن دوست داشتن مخصوص ادم بزرگاس ادم های کوچیک نمیتونن کسیو دوست داشته باشن؟ایا؟

ESHGAM.AMIR.REZ در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

مرده شور عشقو ببرن
من نمیدونم چرا یه پسرو هرچی میخوام از ذهنم بیرون کنم نمیتونم
همیشه تو ذهنمه
بعضی وفتا خودمم براش تیکه سنگین میندازم
ولی میخوان از اینجا برن من الان چیکار کنم موندم.
یه ماجرا بود تو زاپیا
رفتم دیدم وای فای پسرای کوچه روشنه رفتم تو زاپیا و به وای فایشون متصل شدم
خواستم با خود پسره حرف بزنم دوستش اجازه نمیداد اخر اعصابم خورد شد یه حرفی گفتم رفت
حالا نمیدونم چیکار کنم بهشم گفتم بره بهتر میشه میخون خونشونو ببرن .:-(
رمز مودمشو نام و نام خانودگی منو گذاشته بود ولی بهم محال نمیده.رفتم وای فای دوستش بهش گفتم اسم منو دیگه نزاره رو رمز مودمش.
فک کنم دوستاش نمیزارن از حسودی .

negi :) در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

سلام…میشه بگید دختر داییتون چند سالشه؟شما اگه واقعا دوسش داشته باشید دیگه نباید از داییتون بترسید چون عشق جرم نیست و یا قرار نیست به خاطر اینکه عاشق دختروشون شدید مجازاتتون کنند …خب هرکسی عاشق میشه …..شما باید اول ماجرا رو با هر دو خانواده درمیون بگذارید بعد با دختر داییتون حرف بزنید و ببینید مشکلش چیه؟….شاید میخواد بدونه حتی با بی محلی بازم دوسش دارید؟

negi :) در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

خخخخخخخخخخخ….لااایک کااااااملا موافقم بااااا همه ی موااااارد حال نداشتم اینارو بنویسم که شما نوشتی خخخخخخخ

علی در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

سلام کسی می تونه مشکلم رو حل کنه؟
من چند وقتیه عاشق یه دختره که موقع تموم شدن مدرسه از جلوی مدرسه ما رد میشه و همیشه وقتی نگام تو نگاش میوفته دلم یه جوری میشه معمولا میگن میریزه نمی دونم چکار کنم همش تو فکرمه از درس خوندن وا شدم تا حالا هم با هم حرف نزدیم
در ضمن من 17 سالمه و اون دور و بر 15 سالشه چه کنم؟

یه عاشق در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

سلام بچه ها لطفا کمکم کنید من یه پسرم ۱۴_سالمه دختری که میخوام از کودکی همو میشناسیم در کل پدر من و پدر او پسر عمو هستن.باباش مرده.ما خیلی با هم جور نیستیم یعنی اصن باهم حرف نمیزنیم انگار همو نمیشناسیم.تازه او ۱۵سالشه

یه عاشق در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

همچنین اون ددشته اون یاسوچ

فاطمه در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

متاسفانه صددرصداون از اولم ب شماعلاقه ای نداشته یا اینکه پای کسه بهتری از نظرخودش درمیون بوده

فاطمه در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

خیلی از مطالباتونو خوندم تهش به این نتیجه رسیدم ک پسرادرک درستی از دخترا ندارن اصلا ب تفاوتای بین دخترو پسر دقت نمیکنن آخه کدوم دختری تا بهش بگی دوستت دارم لبخندش تابناگوشش باز میشه میگه منم همینطور!ی چیزایی هست ب اسم حیا،خجالت ک دخترا فکر میکنن خیلی زشته ک بخوان عشقشونو ابراز کنن …ولی بعضی وقتاام ب حرف عقلشون گوش میدن عوض دلشون درکل مهم نیست پول وقیافه وخانواده یاحتی سلامتی داشته باشی همیک بهت محل ندادی کم هوشمندانه سمج باشی حله اگه واقعا ی دخترو دوست دارید باتموم وجودبهش نشون بدید ک بدونه ی حس زودگذر نیست و احساساتتون از روعشقه واقعیت و ریشه داره همین

فاطمه در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

متاسفانه صددرصداون از اولم ب شماعلاقه ای نداشته یا اینکه پای کسه بهتری از نظرخودش درمیون بوده

پارسا کوچولو در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

سلام عمو ها من تو کلاس زبان عاشق سارا شدم راستش یه سال ازم کوچیکتره و کلاس سوم ابتداییه.نمیدونم چجوری بهش بگم. لطفا کمکم کنید

Shayan در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

سلام و تشکر از پیج خوبتون. من یه 5 سالی میشه که با پدر و مادرم از بندر عباس اومدیم کرج زندگی میکنیم. حقیقتش من 15 سالمه و هاشق دختر همسایمون شدم. اوایل رابطه ی خانواده ی ما با خانواده ی اونا خوب بود اما بعد از 2 سال دیگه رابطه ها کم رنگ شد . منم روم نمیشد که از مادرم بپرسم چرا دیگه خونشون نمیریم ولی یه روز به هر کلکی ازش پرسیدم. مثل ایحکه یه روز که مادر و پدرم رفته بودند برای خرید صدای جیغ دختر همسایمون رو شنیدند که که میگفت: بابا برای چی اینکارو با ما میکنی؟ و بعدا فهمیدم که یک زن تن فروش رو وارد خانه اش کرده. بعدا که فهمید پدر و مادرم از این قضیه خبردار شدن با پدرم تماس گرفت و از او خواست که به همسرش چیزی نگویند . خلاصه منم بین دو راهی موندم که به دختره بگم دوسش دارم یا نه. اگر بگم ممکنه یا خودش به باباش بگه و باباش بعدا بیاد به بابام بگه بیا پسرتو جمع کن بعدا به من تذکر بده . اگر نگم جیگرم کباب میشه. جای تعریف از خود نباشه پسر خوش قیافه ای هم هستم و گفتم شاید با مهارت پیانوم بتونم با چند تا اهنگ مخش رو بزنم . تا حالا با هیچ دختری دوس نشدم و تک فرزند هم هستم.

لطفا کمکم کنید.

نوشین در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

دقیقا ریحانه جون

MOHAMMAD در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

سلام من 15سالم هست و دختر عمم 13سالش تعریف ا زخود نباشه قد بلندم و چهار شونه و خوش چهره هستم اونم همین ویژگی هارو داره من خیلی دوسش دارم اونم نشانه هایی ک گفتین رو داره با من حرف میزنه میخنده حتی بازی میکنه شمارمو خودش گفت بده ویبارم یه عکس ازم میخاس ک ندادم چیزای مود علاقه منا میپرسه مثلا پرسیدد روز ولنتاین چی میخری برا دوس دخترت. مشکل من اینجاس ک1:میترسم علاقه نداشته باشه و این حرکاتش ااز روی بچگی باشه حتی چندین بار هم گفته من مثل داداش و نگاه میکنم به تو2بعضی وقتی ها خیلی باهام گرم میگیره بعضی اوقات هم نه .حالا میخام بدونم بمن علاقه داره یا نه البته تصمیم برای ازدواج یه 7سال دیگه میشه ک درسم تموم میشه

samanta در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

سلام اسم من سامانتا 19 ساله و اهل شیرازم ی داداش برزگ تر از خودم ب اسم محمد سام دارم ک خیلی روم غیرت داره و خیلی حواسش بهم هست اون خودش خیلی خوشتیپ و خوشگله جونم براتون بگه فک کنم چهل پنجاتا دوست دختر داره بابای من وکیل بین المللی و پدر بزرگ و مادربزرگم توی لندن زندگی میکنن (یهنی خونه دوم ما لندنه)ما هر سال به خاطر شغل بابام پنج یا شش ماه به شیراز میایم امسال ک از لندن برگشتیم (دو یا سه ماه پیش میشد)فهمیدم ک همسایمون ک تازه به این خونه اومده دوست قدیمی مامانمه اون ی پسر به اسم محمد مهدی داره ک فک کنم خوشتیپ ترین پسره شیرازه انقدر خوشگله ک نگو و نپرس تو این چهار ماهی ک اینجا بودیم رابطمون خیلی با خانوادشون صمیمی شده و هر روز یکی دوبار خونه همدیگه میریم الان دوباره میخوایم برگردیم لندن و خوشبختانه اینبار دو ماه بیشتر اونجا نیستیم اما جوری به مهدی وابسته شدم ک نگو نپرس فکر کنم اونم دوسم داره من اگه دوماه مهدیو نبینم میمیرم دلم میخواد بهش شمارمو بدم میترسم داداشم بفهمه هفته ی دیگه میخوایم بریم لندن تورو خدا یکی بهم کمک کنه که چیکار باید بکنم

تورو خدا یکی کمک کنه من دو روز مهدی رو نبینم میمیرم چ برسه به دوماه

samanta در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااایا دارم دیوونه میشم الان ک دارم اینو تایپ میکنم توی حال پذیرایی نشسته خوشبختانه داداشمم با دوستاش فردا میره بیرون و معمولا ساعت دو شب میگرده و خونه نیست بابام و بابای مهدی باا هم رفتن مسافرت (مشهد)تا دوروز دیگه برمیگردن مامانم و مامان مهدی هم چون همکارن فردا میخوان برن برای مزونشون اصفهان خرید کنن فک کنم منو مهدی خونه تنها بمونیم یعنی میخوام فردا دلو ب دریا بزنم بدون اینکه کسی بفهمه بهش بگم بیاد خونمون باهاش حرف بزنم خدایا خیلی عاشقشم یکی کمک کنه اگه فردا نتونستم این کارو بکنم پس چی کار کنم دو ماه بتونم بدون اینکه ببینمش تحمل کنم

mohammad در تاریخ ۳ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

سلام 1خونتون نمیخاد بیاریش اگه بیاری ممکنه رابطخ از حرف زدن اونور تر بره و ب کار های باریک تر بکشه 2باید هدف پسره رو بسنجییه موقع هدفش ازدواج نیست و هدفش چیزه دیگس 3اگه بهت علاقه داره شمارتا بده هماهنگ کن بیاد خاستگاری 4فقط عشق خوشتیپی ملاک نیست ملاک های دیگه هم باید مور دارزیابی قرار بدی 5از داداشتم نترس چون وقتی بیاد خاستگاری کاره بدی نکرده ولی این رابطه فبل ازدواج اگه زیاد بشه ناخوشاینده

mobina در تاریخ ۶ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

والا آدم زشت باید عاشق آدم زشت بره پسرا با این اعتماد به سقفو قیافه زشتشون آویزون آدم میشن عوقمون میگیره حالا ببینیم یه دختر زشت طرفشون بره چیکار میکنن 😐 دخترا خودشون اینقد نفهم نیستن که زشت باشن عاشق خوشگل بشن 🙁

mobina در تاریخ ۶ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

ایول آره دخترا خیانت کنید به درکم که کسی نگه دوستون داره

بامرام در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

س منم همینجوری شده بودم میخوام کمکت کنم.ببین تو اگه میخوای بوسش کنی باید خودت بهش بگیوگرنه مطمعن باش او خودش بهت نمیگه یا هرچیز دیگری ک میخوای بهش بگو فقط نترس من خودمم همینجوری بودم خدارو شکر اویال عید نوروز بود مدرسه ها تعطیل شد هیجی تو مخم نمیرفت

Hasib در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

سلام به همه دوستان.
یک سوال دارم اگر هر کدام شما دوستان که در این جا سوال و جواب کردین خواستین پاسخ بدهید خوشهال میشم؟
میخواهم یک تعریف دقیق از عشق برام بنویسین؟

معما در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

عشق هیچ وقت ب اتمام نمیرسه تا اخر عمر حس میشه همین .

alireza در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته :

سلام من 13 ساله هستم و دختری که 3سال از خودم کوچیک تر هست دوست دارم وقتی حواسم نبود نگاهم میکرد و روشو برمی گر دوند ولی خواهرش نگهش می کر دم باز هم نگام می کرد من دیگه نیدونم کودومش من رو می خواد

سینا در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته :

سلام..من 16 سالمه.با یکی از دوستانم رفتم حونه عمش و تو همون محله یه دختری رو دیدم…قبلا هم دیده بودمش تو راه مدرسه..اخه شهر ما کوچیکه…خلاصه یه روز رفتم رو اول محلشون وایسادم تا از مدرسه اومد..صاف رفتم پشتش و اسمشو صدا زدم…از اینکه اسمشو صدا زدم ما خورد…رفتم پیشش و بعد از سلام و….بهش گفتم که ازش خوشم میاد.جا خورد…چشماشو خیلی باز کرد و داشت لبخند میزد. همینطور که داشتیم حرف میزدیم بهش گفتم که جواب اخر رو بهم بده و گفت من تودم عشق دار…?نا امید رومو برگردوندم ودو قدم دور شدم که …نگام کرد گفت…منظورم عشق دختر بود …ن عشق پسر…خیلی هم مهربون به نظر اومد..ازش خدا حافظی کردم و گفتم که بعدا می بینمت….ایا این ظرز حرف زدن یعنی که جواب رد داده یا اینکه منو دوست داره…

alireza در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته :

اگر بخواست نه بگه بد تور وی گفت که همون جا بیفتی می خواد ببینه چه قدر می خوایش

amir در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته :

ی خدا ! چرا این دخترا این همه مغرورن ؟
یکی نیست بهشون بگه شما واسه چی اون همه خرج رو دست خونوادت میاری لوازم آرایشی میخری نه واقعا واسه چی ؟
مگه واسه این نیست که اون پسره که دوسش داری یه لحظه هم که شده بهت نگاه کنه !!!!!

mobin در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته :

اره داداش منم یه همچین اشتباهی کردم که هرگز فراموش نمیکنم هرروز تو فکرشم شب تا صبح سیگارسیگار هیچی نمونده برام بخدا

معصومه در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

من همه نشانه ها رو داشتم=))))))
عاشقتمممممم ووحححییددد(اسم عشقم وحیده ولی تاحالا بهش نگفتم دوسش دارم :(((( )

معصومه در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

الان ۴ ساله دوسش دارم و کلی هم باهاش خاطره دارم من کلا بدبختم چون اولین بار دیدمش ازدواج کرده بود=(
الانم بچه داره مرداد ماه میره تو دو سال
موندم بهش بگم دوسش دارم یا نهههه؟؟؟
یکی جواب بده لدفن

Ali در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام نمی‌دونم چرا هیچ دختری باهام حاضر نیس رفیق بشه ظاهرمم خوبه میشه بگین مشکل کجاست انکار طلسم شدم

مادر در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

الای قربون مادرد برم

Baran در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام بچه ها خوب هستید
من ی دخترم و از یک پسر خوشم اومده خیلی هم دوسش دارم تو دانشگاه هم کلاسیم بود اما دیگه نیست چون ترم اخرم اما ایدیشو دارم میخوام ک بش بگم ک دوسش دارم بهش پی ام دادم اما همش درمورد مبحث درسیه میترسم حرف دلمو بش بگم میترسم قبول نکنه اخه اگه ضایع بشم سر یک جلسسه امتحانی هم دیگرو میبینیم و زشت میشه
اما اون میدونه ک من دوسش دارم
حالا چیکار کنم کمکم کنید

ی دهه شصتی در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

من یه دهه شصتی ام هنوزم مجردم دورو برم دختری نیست . خوشم نمیاد برم لب چهارراه ها وایستم تا با یکی رفیق شم . دیگه بیخیال ازدواج شدم تا حالا که نشد ! اوج عاشقی و عشق بازی که هم نسلیای من نمیتونستن اجازه نداشتن به هم نگاه کنن ! شماها با همتونم دختر یا پسر ! قدر همو بدونین بخاطر غرور و لج بازیای بیخودی دوران خوش جوونی رو خرابش نکنین از هر فرصتی برای بهم رسیدن و خوش بودن استفاده کنین

ی دهه شصتی در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

حتما بهش بگو یادت نره به حرف ی دهه شصتی گوش کن و الا تا اخر عمر حسرت میکشی … ضایع شدن نداره

ی دهه شصتی در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

باران خانم یادت نره حتما بهش بگی

بدددددد بخخخختتتت در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام من از یه دختره خوشم اومده خیلی هم دوسش دارم اما خیلی خجالتیم نمیتونم بش بگم هر شب خوابشو میبینم اما اون فک نکنم بهم اهمیت بده چکار کنم بگید

Baran در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام دوست عزیز ممنون بابت جوابتون و راهنمایتون
امتحانی ک با هم داشتیم امروز دادم دیگه فک نکنم ببینمش
امروز دیدمش حتی نتونستم بش سلام کنم حالا چی کنم چطور بش بگم چطور بگم ک قبول کنه اگه قبول نکرد چی تورو خدا کمکم کن ???

Baran در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام خوبی ؟؟؟؟
بش گفتم ? دیدی گفتم
بش گفتم ک دوسش دارم خلاصه پاسخش این بود ک یکی دیگرو دوست داره
میدونی من همیشه باید تنها باشم
اصلا نیشه من از کسی خوشم بیاد از اینم ک خوشم اومد اینطور کل احساساتمو خوابوند
تنهایی انگار نصیب من شده
دیگه قول میدم ک از کسی خوشم نیاد
اصلا کسی لیاقت ندارررررررررررره
خسته شدم??
کاش موقعیت زندگیم ی طوری بود ک هیچ وقت احساس تنهایی نمیکردم کاشش….

Baran در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

معصومه جان درکت میکنم اما انگار وحید تو طالع شما نوشته نشده
اما میتونی براش ارزوی خوشبختی کنی
اما دیگه نمیتونی حرف دلتو بش بزنی شاید با این حرفت ابراز علاقت ناراحت ش یا چیز دیگه ….
امیدوارم ی روزی عشق واقعیتو پیدا کنی عزیزم?

Ali در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

ای وای منم مثل تو ام
راست میگه چیکار کنم؟؟؟

دهن کج در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۶ گفته :

سلام من دهنم کجه یه چشمم کوچیک یکیش بزرگ یه طرف صورتمم چاق یه طرفش لاغر خلاصه بگم قیافمو هر دختری ببینه میخنده میگه این چشه ولی من خودم عاشق به دختر عرب شدم البته یادم نره من تو آلمان زندگی میکنم دختره ام هم کلاسیم (بد جوری ) عاشقش شدم چطوری میتونم اونو بدست بیارم لطفا کمکم کنید

Baran در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۶ گفته :

بهش بگو ک دوسش داری

محمد طاها در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۶ گفته :

سلام خدمت تمامی دوستان. من چند وقت پیش که عید بود یک شب خونه پدربزرگ پدری ام رفتیم و عمه ام هم با شوهرش و دختر و پسرش اونجا بودن وقتی که دختر عمه ام از اتاق بیرون اومد احساس خوبی نسبت بهش پیدا کردم و فهمیدم که عاشقش شدم ولی اون با هیچکس حرف نمیزد وقتی که همه رفته بودن و ما مونده بودیم و عمم اینا که ما خواستیم بریم که مادر بزرگم به زور منو نگه داشت و اونجا موندم شوهر عمه ام هم رفت خونه و من موندم و عمم و پسر عمم و دختر عمه ام دختر عمم به من خیلی بهم توجه میکرد و باهام زیاد صحبت میکرد.میخواستم بدونم اونم عاشق من شده یا نه.با تشکر

محمد طاها در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ گفته :

داداشی تو که هنوز بالغ نشدی،اون وقت عاشقم شدی؟?

امیر در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۶ گفته :

نه نشده اگر شده دورررر ه فامیل و خط بکش که دخترفامیل
ول نمکنن نمی زارن دخترای دیگه بام حرف بزنم

محمد طاها در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۹۶ گفته :

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت،ولی باید بگم که به غیر از دختر عمم اصلا تو خوانواده ما دختر هم سن و سال من نداریم???

مجید در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۶ گفته :

از دختر بی احساس ترو نامردتر خودشونن اینو اکثر پسرا میدونن البته بلانصبت بعضیا

محمد در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

من بایکی هستم دوستش دارم بی نهایت اونم همینجور ولی یه مشکل اساسی من دارم اعتیاد دارم ادم پشت داری‌هم‌نیستم‌ که ترک‌کنم‌اخه سخته یه بار‌ترک‌کردم‌سخت‌گذشت بهم‌ولی دوباره سقوط کردم‌ولی حالا بخاطر عشقم‌میخوام‌ترک‌کنم‌ولی نمیتونم‌ میدونم‌میخواین بگین توکل کن خدابزرگه بحث روحیه امیده وقتی امید نداشته باشی جلوی هرکاری رو ازت میگیره حتی دوست داشتن عشقت حالا دوستان چاره ی کار من چیه تازه ترکم کنم با چه امیدی پولی پشتوانه ای برم جلو بگیرمش خداوکیلی داریم جون میکنیم زندگی نیست بارها به فکر‌مردن فکر کردم این روزها ای دوستان اینترنتی داخل این وبسایت…..

محمد در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

ای بخت یه بار فقط فقط یه بار سراز کارمن درار

بی نام در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

من 15 سالمه بالغ هم شدم بعد عاشق دختر داییم شدم چیکار کنم

محمد طاها در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

در ضمن من دوسش دارم و حتی اگه تو فامیل پدریم دختر هم سن و سال من بود سمتش نمیرفتم

بhggfhugjiu در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

سلام من عاشق یه دختر شدم ۳ سال دوستش دارم نمی دونم باید چه جوری بهش بگم خواهشا کمکم کنید خودم هم ۱۴ سال سن دارم اون یک سال از من بزرگ تر است.

رامین در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

سلام من بدبختانه عاشق دخمل خالم شدم۱۵سالمه خوش تیپ.ناز.اونم ۱۰سالشه همه ی اون علامت ارو داشت بهش گفتم بت علاقه دارم توکلش غیرمستقیم.وگفت من جا خواهرتم الآن دیگه نگامم نمی کنه منم محلش نمی زارم باپسرداییم.دیدمش چکارکنم؟

milad در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

سلام 18 سالمه عاشق یه دختر شدم 15 سالشه ولی از اون جایی که خیلی خانومه و خانواده دار جرعت ندارم بهش بگم دوست دارم و از جواب ن میترسم تو اینستاگرام باهاش رابطه دارم ولی بهم میگه همه جا به عنوان داداش ازم تعریف میکنه کلمه داداش نابودم کرده ….به نظرتون چیکار کنم به خانواده هم نمیتونم بگم چون میگن فعلا وقتش نیست

Amir در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

سلام دوستان ۱۹ سالمه و عاشق یکی از دخترای فامیلمون شدم هرکاری میکنم نمیتونم بهش بگم فقط هم تو جمع های خانوادگی هم دیگرو میبینیم فقط تو این جمع ها باهم صحبت میکنیم حالا نمیدونم چجوری بهش بگم که دوسش دارم میترسم این دوس داشتن من یه طرفه باشه خواهشه کمکم کنید که چجوری بفهمم اونم منو دوست داره و چجوری دوست داشتنمو بهش ابراز کنم
خیلی ممنون

Amir در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

سلام دوستان من ۱۹ سالمه و عاشق یکی از دخترای فامیلمون شدم هرکاری میکنم نمیتونم بهش بگم فقط هم تو جمع های خانوادگی هم دیگرو میبینیم و باهم حرف میزنیم به خانودمم روم نمیشه بگم
آگه میشه کمکم کنید چجوری بفهمم اونم منو دوس داره یا نه و من چجوری بهش بگم که دوسش دارم
ممنون میشم بابت کمکتون

mahdi در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

من یه دختریو میشناسم که خیلی از نشونه های *عشق*رو داره مثلا:
۱زانوهاش رو موقع نشستن سمت من میگیره۲سعی میکنه کار هایی رو برای من انجام بده۳منو نگاه میکنه و لبخند میزنه ۴بعضی موقع ها منو نگاه میکنه ولی وقتی نگاهش میکنم سرشو برمی گردونه۵موقعی که لمسش میکنم خوشش میاد و لبخند میزنه۶ وقتی من کنارشم میخنده

7بعضی موقع ها هم کاری به من میسپرن رو انجام میده
به نظر شما عاشقمه (من که خیلی دوسش دارم)
لطفا جواب بدین

میلاد در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

سلام.من 17سالمه عاشقه یکی از دخترای فامیل شدم ،ولی نمیدونم بهش بگم دوسش دارم یا نه.لطفا راهنماییم کنید.

Reza در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۶ گفته :

سلام باران جان در جواب اون قسمتی که گفتی پسرا راحت حرفشون رو میزنن می خواستم بهت بگم که من خودم الان یکی رو دوست دارم ولی نمیدونم چطوری بهش بگم چون میگم نکنه که یه وقت بهش بگم ناراحت بشه و دیگه حتی با هامم حرف نزنه در آخر میگم که امید وارم که به اون کسی که عاشق هستی برسی بدون هیچ مشکلی

Javad Z در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ گفته :

خخخخ ایول دادا

عرفان در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ گفته :

سلام.من پونزده سالمه و یک بسکتبالیست نسبتا موفق با قد 183 هستم و رشتمم ریاضیه و جزو 14% برتر ازمون المپیاد ریاضی استرالیا هستم (هوشم بد نیست) .داستان از اونجا شروع شد که من یه کلاس زبان مختلت ثبت نام کردم و عاشق یکی از دخترایی که تو این کلاس بود شدم اونم مثل من بسکتبالیسته و رشتش ریاضیه و من حدودا چهار ماهه دیوونش شدم ولی میترسم بهش بگم ازت خوشم اومده چون حس میکنم خیلی از من خوشگل تره و اگه بگم بلافاصله رد میکنه چون معمولا اولویت اول برای دوستی قیافست که من ندارم. واقعا نمیدونم باید چیکا کنم خیلی سعی کردم فراموشش کنم ولی نشد چون هر هفته جلوی چشممه. اگه درخاست دوستیه منو رد کنه من چجوری میتونم هر هفته تو چشماش نگاه کنم. اگه راه حلی دارید ، مطرح کنید ممنون میشم .من خودم انقدر فکر کردم مغزم سوخته.

آروین در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۶ گفته :

سلام من 23 سالمه یکی از دخترای دانشگامون خیلی توجهمو جلب کرده خیلی دخترو نجیبو با شخصیتی هست تنها اشتباهی که کردم همون روزای اول دانشگاه یبار صداش زدم و ازش خواستم که ایدی تلگرامشو بهم بده اونم درخواستمو رد کرد و از اون روز تا الان چند ماه میگیذره و دیگه هیچ کاری نکردم و جالب اینجاست هیچکسم نه میتونه شمارشو گیر بیاره نه ایدیشو.
البته تعریف از خودم نباشه اما از نظر تیپو قیافه هییییچ مشکلی ندارم جوری که چندین بار دخترای دانشگاه هربار که از کنارم رد شدن از تیپو قیافم تعریف کردن اخلاقمم خیلی سربه زیر و مغرورم خیلی با شخصیت با همه رفتار میکنم و حتی خیلی از دخترای دانشگاه دنبال اینن که باهام باشن اما فقط نظر منو اون دختر جلب کرده…..ادم خجالتی نیستم اما اینقدر گیرایی و جذبه داره که میترسم یبار دیگه صداش بزنم و باهاش صحبت کنم.خواهشا راهنماییم کنید واقعا نیاز به کمکتون دارم.مرسی

سهیل در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۶ گفته :

دختری که ازش خوشم میاد ازم پرسید که ببینم رو صورتش چیزی هست یا نه این دلیل میشه که اون از من خوشش اومده؟

علیرضا در تاریخ ۸ آذر ۱۳۹۶ گفته :

هوووف چیجوری بهش بگم؟ از یه نفر خواستم بهش نزدیک شه ازش بپرسه کیو میخواد منو گفته حالا من موندم چیکار کنم???

zaniar در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ گفته :

سلام دوست عزیز واقعا عشق سنو سال نمیشناسه من خودم ٢٣سالمه ولی عاشق جنیفر لوپز۴۶ساله ام.حاضرم جونمم براش بدمـ

نسرین در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ گفته :

سلام به عنوان یک دختر میگم،اگر از پسری اصلا خوشمون نیومده باشه،حتی مغرور هم باشن باز برامون مهم نیست،اما فقط یک ذره در حده خوشمون اومدن باشه و اینم میتونین تا حدودی متوجه شین از احترامی که میزاره و…اونوقت بله میشه با روش های زیر دلش رو برد:
اول اینکه واقعا شخصیت طوری باشه که مورد قبول عموم باشه،یعنی خیلیا خپب بودنش تایید کنن،متانت و همون طور که گفتن غرور داشته باشه،یعنی بدون هیچ جلب توجهی به دختر زندکیش بکنه،بعد رفته رفته احترامات و توجهات جزیی نشون بده،بعدش اگر واقعا قصدش ازدواج هستش از طریق یک شخص مورداعتماد و احترام پیشنهاد بده،خودش جلو نره که جواب منفی میشنوه،چون دخترا غرپر دارن دلشون میخاد خیلی تلاش شه برای به دست اوردنشون،توذاین مدت پیشنهاد دادن هراز گاهی عقب نشینی کنین،تا دل دختر خالی شه البته اگر دوستون داشته باشه،اینطور جدی تر به قضیه نگاه میکنه،
ایشالا به مراد دلتون برسین
من عاشق کسی شدم که نگو اونم عاشق من بوده،و مغرورترین دختری هستم که میشناسم،ولی هم چون علاقه داشتم بهش و هم واقعا راهه نفوذ به قلبم رو بلد بود،با اینکه الان تموم شده رابطمون به دلایل تفاهم نداشتن،چون قصد ازدواج داشتیم و اون تنها شخصی بود که حداقل از لحاظ ظاهر واقعا مورد پسندم بود،الان باز من موندم و غروری که دارم و هیچکس به دلم نمیشینه

محمد در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ گفته :

عمو جون شما درستو بخون نمره بیست بگیر شبا هم مسواک بزن زود بخواب اینکارا واسه تو زوده

اشکان در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ گفته :

من عاشق دوست دختر دوست صمیمیم شدم ولی نمی دونم چطور به آیدا بگم دوست دارم کمکم کنید اون خیلی مشتیه

کیارش در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۶ گفته :

واقعا قشنگ بود

کیارش در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۶ گفته :

سلام.من 20سالمه و عاشق دختری شدم که یکسال از خودم بزرگتره.دختر دایی مادرمه.چندتا پسر دنبالشن. من یبار که مامانم دعوتشون کرده بود رفتم تو اون اتاق که داشت با تلفن صحبت میکرد قسم دادمش که به کسی نگه و بعد بهش گفتم که دوست دارم.اونم چند ثانیه مکس کرد و بعد گفت خب که چی؟؟؟بعد از اون بی محلم کرد و الان پشیمونم که بهش گفتم.ولی دفعه بعد که دوباره دعوتشون کرد گوشیش خراب شد و به اولین نفری که داد تعمیرش کنه من بودم.من این قضیه رو با مادرم درمیون گذاشتم و اونم بهم گفت که شمارشو برات میگیرم.بعد چند روز که مهمونی خونه اونا دعوت بود و من تو خونه تنها بودم مامانم بهم گفت شمارتو ازش خواستم گفتم برای تو میخوام اونم گفته باشه و شمارشو به مادرم داده و گفته فقط بابام نفهمه چون خیلی غیرتیه.بعده چند وقت مادرم بهش یه روسری هدیه داد و گفت از طرف من بوده منم بهش اس ام اس دادم و گفتم که روسری از طرف من بوده و اونم در جواب ،جواب پیام منو به مادرم داد و گفت مرسی که روسری خریدی.بعد چند ماه دوباره رفتیم خونشون مادرم بهش گفت شوهر دکتر نمیخوای؟؟؟اونم گفت نه از دکتر جماعت خوشم نمیاد(رشتم پزشکیه).بعد مامانم به شوخی گفت چقدر خوشگل بودی اونم با یه حالت نازی گفت الانم خوشگلم.الان سوالی که واسم پیش اومده اینو واسه اینکه خودشو جلو من نشون بده گفت یا خواست جلو همه خودنمایی کنه؟؟؟یادمه یروز که خونمون دعوت بودن اومد با چند نفر سلفی گرفت ولی من جزء اون چند نفر نبودم.بعد چند دقیقه اومدم جلوش هنرنمایی کنم گیتارمو دراوردم چند نفر داشتن فیلم میگرفتن اونم جزشون بود.حالا من موندم اون عاشقمه یا نه و با اینکه شمارشو دارم واسش چیزی نمیفرستم چون اولین تجربمه بعد از این همه سال و دوست ندارم جلوش خراب کنم.یبارم داشت درمورد لپ تاپش صحبت میکرد که با هم هم صحبت شدیم فقط در حد 3یا 4جمله بود.هربارم کهخواستیم دعوتشون کنیم کل فامیل مامانم اینارو باهم دعوت کردیم و همشونو هم شام دادیم.من بابام کارخونه سنگ تراشی داره و اینکه وضع مالیمون بیش از حد خوبه.ولی وضع مالیه اون خوب نیست بطوری که باباش همون لپ تاپ هم رو امارشو در اوردم قسطی گرفته.ما تو تهران پارس میشینیم و اونا تو قرچک تو روستای ولی آباد.ما خونم 4خوابست و خونه اونا یه خواب.دختره با چند تا پسر امارشو در اوردم از طریق اس ام اس و اینا رابطه داشته ولی الان قطع کرده فقط با یکیشونه.یبارکم که خونه دختره دعوت بودیم باباش داشت در مورد دخترش با من حرف میزد میگفت اره دخترم کلاس زبان میره و کارنامشو جلو دوستاش بهش نشون نمیدن که دوستاش بهش حسودی نکنن و از این چرت و پرت ها که فکر کنم میخواسن تبلیغ دخترشو جلوی من بکنه.خب حالا واسه من یه سوال پیش اومده که آیا با توجه به این اطلاعاتی که از دختره دادم میخوام بدونم اونم از من خوشش اومده یا نه؟؟؟لطفا دخترخانومایی که این مطلب رو دارن میخونن خودشونو جایه دختره بذارن و بهم بگن که دختره از من خوشش اومده یا نه؟؟؟از اقا پسرایه گلی هم که دارن نظر منو میخونن و تجربشون از من بیشتره بگن که باید چیکار کنم و آیا اونم منو دوست داره یا نه؟؟؟
سریعتر جوابمو بدید ممنون میشم 😉

محمد در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۶ گفته :

سلام من ۱۶ سالمه میخام در جواب اونایی که میگن سنت کمه دهنت بوی شیر میده بگم هیچکس نمیتونه به احساسات آدما فاصله بندازه مثلا یه پیر مرد پیر زنی که سنشون ۷۰ ولی عاشق هم میشن و ازدواج میکنن پس عاشقی سنو سال نمیشناسه .پس دیگه خاهشا این حرفا رو نزنید .

خوش باشید.

کیارش در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۶ گفته :

ای بابا چیشد جوابم؟؟؟

پیام در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

سلام
ببین کیارش جان من تجربم خوبه تقریبا
ولی اینو که بهت میگم تئوری نزدیک به واقعیت حساب کن
اون دوست داره برای ازدواج ،اولا چون تو وضعیت مالیت خوبه
دوما تو داری پزشکی میخونی،از نظر مالی که کلا آیندش تامینه،
پس میمونه مبحث شیرین عاطفی ،اون میخواد مالکیت تورو تمام و کمال داشته باشه ،دلیلش اینه که چون وضعیت مالیش خوب نیست ،دوست نداره خودشو یه جوری نشون بده که آویزون توهستش که اگر فردا روز ازدواج کردین تو نتونی کمترین حرفی بزنی که بهش بگی تو به خاطر موقعیت و وضعیت مالی منو خواستی،آخه دخترا چشم انداز خوبی نسبت به آینده دارن هزار ماشاالله
بعدشم مگه نشیدی میگن اگر مرا نبود میلی ،چزا سبوی مرا شکست لیلی،،،اینو از سلفی گرفتنش باید بفهمی که چرا با تو نگرفته
حالا اون قضیه که گفتی با کسی پیام بازی میکنه ،۲حالت داره یا میخواد از تنهایی در بیاد یا اینکه میخواد یه کاری کنه حرص تو دربیاد،
چون بعضی دخترا دوست دارن عشقشون رو یکم اذیت کنن
تو اول باید خوب بهش بفهمونی که دیوانه وار دوسش داری بعد که بهش ثابت کردی،،اگه طرفت اومد که اومد ، اگه دیدی بازم داره اذیتت میکنه ،باهاش سرسنگین باش و اصن بهش محل ند

ناشناس در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

سلام یسوال من یکی رو دوست دارم نه برا ازدواج منو مثل داداشش میدونه منو اونو اجی صداش میکنم حتی بااسم کوچک صداش میکنم برام کادو تولد گرفته حتی بهم گفته جای داداشم دوستم دارم من فقط نگرانم اینکه منو گذاشته باشه سرکار یا میخواد بهم ترحم کنه یعنی واقعا دوستم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

برااینکه یئقت ازم ناراحت نشه ازش اجاره گرفتم که اجی صداش کنم یابااسم کوچگ صداش کنم اونم گفت اصلا ناراحت نمیشه خیلی نگرانم میترسم منو دوست نداشته باشه شده که بهم بگه خلیلی گلی و ازم تعریف کرده

ناشناس در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

بعضی وقتا بهش میگم گل خانوم بعد فکر کردم ناراحت شده گفت منم مثل ابجیت هیچ اشکالی نداره یعنی دوستم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

سلام من یکی رو دوست دارم نه برا ازدواج منو مثل داداشش میدونه بهم گفته جای داداشم دوست دارم برام کدو تولد گرفتهه یعنی دوستم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حنا در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ گفته :

سلام من به عنوان یه دختر میخوام بهتون بگم این دختر دوستون داره ولی خودتون شرایطش رو درک کنید آخه میشه اون بیاد و بگه که شما رو دوست داره ! و کاش یکن مغرور تر باشید چون دخترا عاشق پسرای مغرورن چند وقت اینجور باشید بعد خیلی بهش بها ندین و بعد با پدر و مادرتون برید خاستگاری و امیدوارم جواب بگیرید و به نظرم موقعیتون عالیه و اون حتما قبول میکنه?

بی نام در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ گفته :

سلام ، من پسری از یه خانواده متوسط هستم، 16 سالمه. یه دختر خاله دارم 15 سالشه از اول بچگب هم بازی بودیم ولی زیاد به ازواج باهاش فکر نکرده بودم. اون هر موقع منو تو مهمونی میبینه میاد روبه روی من میشینه و سعی میکنه جلب توجه کنه، با مو هاش ور میره، به من زیاد نگاه میکنه، تا نگاهش میکنم سرشو پایین میندازه و لبخند میزنه، منم ازش خوشم میاد ولی اون خواستگار زیاد داره، میخوام صبر کنم به هیشکی نگم ولی میترسم به یکی از خواستگاراش بله بگه البته تا حالا چند تاشونو رد کرده. پسر خاله دیگمم خواستگارشه خیلیم سمجه با این که تا حالا چند دفعه جواب رد شنیده دست از سرش بر نمیداره، چیکار کنم که از دستم نره؟ اگه میشه کمکم کنید. ممنون.

بی نام در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ گفته :

در ضمن دختر خالم از یه خانواده نسبتا فقیره

کیارش در تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

خب حالا راستشو میگم من برای اینکه جواب درست بهم بدن گفتم که ۲۰ سالمه اونم فقط واسه اینکه نگن دهنت بوی شیر میده و جوابمو ندن.من ۱۵ سالمه و دختر دایی مامانمم که اسمش حنانست ۱۶ سالشه.به هر حال مرسی که جوابمو دادین????

مریم در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

آخ انقدر بحث عاشقی گفتین دلم کباب شد خود من تو عمرم با هیچ پسری در ارتباط نبودم و نیستم ولی پسرایی هستن که کاملا واضحه نشونه های عشق نسبت به منو دارن همه میگن ولی من انقدر خجالتیم که وقتی طرف بهم زول میزنه اصلا نمیتونم به چهرش نگاه کنم چه برسه به اینکه بهش بخندم و خودمو سمتش کنم حتی انقدر خجالتیم که صداشو میشنوم راهمو کج میکنم اونا کاملا واضحه ابراز علاقه میکنن ولی فکر کنم بخاطر رفتار من یهو تغییر میکنن مثلا منو میبینه خودشو قایم میکنه منم تو دلم گفتم به درک من بدبخت ۲سال دوسش داشتم اما حالا اینجوری میکنه واقعا سخت بود برام ولی هنوزم فکر میکنم بخاطر خودمه زمانی که دوسش داشتم خواستگار میومد برا مهم نبود چون تمام فکر و ذکرم اون بود اون پسره رو فراموش کردم البته همسایه دورمونه به تازگیم همسایه رو به رومون همین رفتارو داره حالا منم باز خجالتی نمیدونم چیکار کنم بازم خواستگار میاد چشم وگوش بسه رد میکنم آخه اینم شد زندگی .من ۲۰سالمه اونام ۲۶. یا۲۷هستن ممنون اگه کمک کنین چجوری خجالتمو برطرف منم

pparadox در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

عشق‌هایی کز پی رنگی بود / عشق نبود عافبت ننگی بود.

سهراب در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

عموجون از الان زود

elia در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

با سلام و درود.
آموزنده بود،تچکر

mAhla در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ گفته :

سلام دوستان. من خیلی از نظرات رو خوندم و تصمیم گرفتم این کامنت و بزارم. خواهش میکنم فقط با دیدن یه نفر توی خیابون یا یه مراسم درواقع جوری که فقط قیافشو ببینید عاشقش نشید چون اینطوری تا یه رفتار بد ازش ببینید از چشتون میفته ما خودمون که نقشی تو قیافمون نداشتیم که اما این که چطور آدمی باشیم جذاب باشیم یا نه این دست خودمونه .من خودم دخترم و اصلا علاقه ی پسرایی که سریع بهم علاقه پیدا میکنن فقط با دیدنم رو جدی نمیگیرم چون چهار روز دیگه تا خوشگل تر از من ببینه از سرش میپره درواقع دوست دارم کسی جذب شخصیتم بشه پس صبر کنید تا متوجه شخصیت طرف مقابلتون بشید نه فقط با چند روز و چند ماه .بیشتر از اینا ممکنه عجله کنید و علاقتونو ابراز کنید اما مدت ها بعد شاید چند سال بعد وقتی اون شخص واقعی درواقع اون مخاطب خاصتون رو ملاقات کردید خیلی حرص بخورید که چرا عجله کردید و به کسی که لایقش نبود ابراز علاقه کردید.ضمنا دوستانی که سنتون خیلی پاییینه این علاقه هایی که درگیرش میشید رو جدی نگیرید نمیتونین از درگیر شدن با علاقه های شیلنگی تو این سن جلوگیری کنید خاصیت نوجوانیه خود منم خیلی درگیرش شدم اما الان که گذشته واقعا حرص میخورم که مدت ها مثلا تو فکر فلانی و فلانی بودم.و خواهش میکنم به این علاقه هایی که تو خیابون با دیدن کسی پیدا میکنید نگید عشق. چون عشق نهایت نهایت دوست داشتنه با تمام وجود .واقعا نهایت خوشبختی برای یه انسانه.

گمنام در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ گفته :

سلام من ۱۵ سالمه حدود ۲ ساله عاشق پسر عمم شدم اونم۲۰سالشه
اون بچه اول خونواده هس والان هم چند ماه دیگه میشه ۱سال که رفته سربازی تا حالا فقط به یه دختر عموم گفتم که دوسش دارم اونم عاشق پسر عمم بچه سوم همون خونواده شده در کل چهارتا پسر داره

لطفا کمکم کنید بفهمم دوستم داره یانه

فرزاد در تاریخ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ گفته :

محمد خبلی خندیدم ..خدا خبریت بده … ولی کلا این روش جالب نیست برا برخورد

آرمین مقیمی در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۷ گفته :

با سلام اسمم آرمین هست و ۱۶ سالمه عاشق دختر همسایمون شدم تا اینکه اونقدر شبا بهش فکر می کردم و برای این که نمی تونم به این زودی باهاش رابطه برقرار کنم یه روز تو حیاط مجتمع مان که همه دختر پسرا با هم بازی میکنن ازش عکس انداختم و اون هم به شوهر خواهرش گفت البته این اتفاق پارسال تابستون افتاد و کلا خیلی باهام بد شد امسال با هام بهتر شده و کلی باهم می خندیم یا حداقل من این طوری فکر میکنم احساس میکنم می خواد یه شانس دوباره بهم بده ولی سر دوراهی عشق و امید گیرکردم نمی دونم که چون اتفاق پارسال باعث نگرانیم شده و نمی تونم خودم رو ببخشم این طوری شده یا میخواد یه شانس دوباره بهم بده که امید وارم بخواد یه شانس دوباره بهم بده تا عشقم رو بهش ثابت کنم این که می تونه کنار من حس امنیت و ارامش رو داشته باشه واینکه به خاطر عشقی که بهش دارم باهاش زندگی کنم هرچند خودش هم می دونه عاشقشم و البته پارسال تو بازی شجاعت حقیقت بهش گفتم البته یه رفیقم هم دوستش داره و چون ازش عکس نگرفته بود احساس میکنم که از اون هم خوشش میاد و اون هم شانس داره اگه زود نجنبم ممکن است دیگر نتونم بهش بگم که چقدر زیباست و جذاب وهمینطور باهوش و اینکه دوسش دارم و حاضرم به خاطرش زندگی کنم دوست دارم خدا چنان قدرتی بهم بده که بهش بگم وقتی می بینمش پاهام سست میشه و می خوام ببوسمش و او را به آغوش بکشم خدایا این قدرت را به من بده که بتونم بهش این چیز ها رو بگم قبل از اینکه دیر شده باشه پردیس من دوست دارم فقط خواهش میکنم که به این مسئله خوب فکر کن و دستم را بگیر و در تمام مراحل زندگی همراهیم کن و تو هم بهم بگو دوسم داری و همچنین به کمک شما عزیزان هم احتیاج دارم تا هرچه سریع تر نظراتتان را بیان کنید مخصوصا خانم های گرامی که خود بهتر احساسات دختر هارا میدانید و ازاینکه چطوری جلوی رفیقم را بگیرم

Mr X در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ گفته :

درود بی پایان به همه ی دوستان
من نوزده سالم هست و دختر خالم یک سال کوچیکتر خودمه و از خانواده مذهبی هست که نمیشه زیاد باهاش خلوت کنم و بفهمم حسش نسبت به من چیه ولی میدونم از من خوشش میاد فقط نمیتونم بهش بگم دوسش دارم چون ممکنه بخاطر دختر پسر خاله بودن از من خوشش اومده باشه! هرجا میرم میشه گفت هست دور یا نزدیک.. وقتی میگم بریم والیبال یا بازی های دیگه راحت قبول میکنه و وقتی حرف میزنم خوب گوش میده و اونم باهام راحت حرف میزنه…
اگه میشه یه راهکار بدین که بفهمم بهم علاقه داره یا نه.. از طرز نگاه کردن و کار هاش تا حدودی فهمیدم ولی خب بخاطر مامانش نمیتونیم زیاد حرف بزنیم یا حتی بیرون بریم… ممنون میشم سریع جواب بدید

پویــــρσყムـــــــا در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۷ گفته :

سلام من چهارده سالمه و تابستون رو میرم به باشگاه تکواندو میرم تا بچه های کوچیک رو تمرین بدم چون استادمون تو شهر های مختلف باشگاه داره نمیرسه به همشون و واسه همین ازم خواسته کمکش،کنم و ارشد باشگاهمون هستم و یه دختر هست که که داداش کوچیکشو میاره به باشگاه و بد جوری هم خوشگله و من عاشقش شدم و اونم همیشه چشمش روی منه و اصلاً ازم چشم بر نمیداره انگار میخواد یه چیزی بگه بهم ولی حس می کنم میترسه منم بد تر از اون خواهشاً راهنمایی کنین که باید چیکار کنم ولی خواهشاً نگین که ولش،کن چون که اصلاً بد جور دیوونشم و نمیتونم از سرش بگذرم فقط میخوام بدونم چکار کنم؟

زهر در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۷ گفته :

دمتون گرم ولی همه عشقو عاشقی کشکه ازدواج یه چیزیه ک به نظرم به دوست داشتن مربط نی وباید ادم تفاهم تو طرف ببینه هر کی با علاقه ازدواج کرد بعدش پشیمون شد چون قبل ازدواج هیچ کدوم حقیقت خودشونو نشون ندادن و دروغایی گفتن ک طرف مقابلو متاثر کنن

علیرضا در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ گفته :

بهش بگو تمومش کن اگه خوشگل باشی بهت میگه جیگر اگه نه میگه کلفتی برو گم شو

علیرضا در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ گفته :

داداش لایک داری مرسی قربونت بوس بوس

بی خیالش داش در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ گفته :

به جون خودم همتون الکی میگی بابا نمیفهمم چرا همه میخوان خودشونو بزرگ نشون بدن وجلب توجه هروقت کارت به خودکشی کشید اونوقت بزرگ شدی همهی راه حلاتون بیییی خیالشششش داش

ارش در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ گفته :

درست با برعکس حرفت موافقم

ارش در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ گفته :

پسرا لامصب ی جورین ک از دخترای زشتم خوششون میاد خوشگل تررو بیشتر دوس دارن ولی میمون ترینه هم ی چشم دارن بهش چون جنسه مخالفه منظورم اینه اگه ی پسر خوشگل ک جلفم نباشه دیدید نشون بدید دوسش دارید اونم ممکنه ازتون خوشش بیاد نترسید مخصوص دخترا

باران در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ گفته :

من.بارانم.و عاشق یه پسری شدم که خیلی بهش علاقه دارم بدون محمد نمیتونم زندگی کنم ولی مامانم استخاره کرده بد دراومده و من میگم دلت با خدا باشه استخاره همش الکیه ولی هیچ کس حرف من گوش نمیکنه و فقط خودشون حرف میزنن حالا یکی بیاد جواب من بده

عری دخی در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ گفته :

خخخخخخخخخخخخخخ =))
برو مستقیم بش بگو بابا
اگه هی نگات میکنه ک حله

شالو در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ گفته :

من هم عاشق زنی هستم 78 ساله خودم هم 14 سالمه هر کاری میکنم جلو نمییاد ، بابا ول کنید، عاشفی هم مهد کودک شده 16، 14، 13 ساله ، مهد کودک بروید فکر درس باشید ، عشق های زود گذر

123 در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ گفته :

سلام من یکی رو دوست دارم ازم یک سال کوچیکتره دیروز سهم سلام داد علامت خاصی می تونه باشه؟
( دخرته و از منم خجالتی تر اما بازم بهم سلام کرد خب.)

علیرضا در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ گفته :

سلام 18سالمه عاشق دختر خالمم 15سالشه همه جوره باهم تفاهم داریم خونوادشون یه خورده سنتیه یعنی دختر زود شوهر میدن خودم میخوام 4تا5سال صبر کنم بعدکه بزرگتر شد بهش بگم ولی براش خواستگار اومده ولی فعلا ردشون کردن ولی از اونجا که خاستگارشون از اقوام خیلی دورشونه امکان داره بازم بیان البته رابطش با من خیلی خوبه فکر کنم فهمیده بهش علاقه دارم وجلوی من به مادرش میگفت من تا 20سالگی قصد ازدواج ندارم و از منم میخواست که تایید کنم بنظرتون اون هم به من علاقه داره وچون فعلا شرایطش رو نداریم جلوی من این حر فا رو به مادرش میزد؟

abolfazl در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۷ گفته :

سلام یه دختری منو دوست داره هی سراغمو از دوستام میگیره یا کسای دیگه چیکار کنم

رضا ایمانی در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ گفته :

سلام من دختری رو دوس دارم که ۳ سال از من کوچیکتره و ی نسبت فامیلی دوری هم با هم داریم تازگیا تونستم باهاش از طریق تلگرام صحبت کنم اون بیشتر سوال میکنه در حال حاضر با کسی دوستی منم گفتم نه بنظرتون پا پیش بزارم و بگم بهش توو ی جمع فامیلی فامیلی باشیم اکثر اوقات به من نگاه میکنه و توجهش رو منه

سهیل در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۷ گفته :

پسرا وقتی به آخر خط میرسن و دیگه هیچ راهی نمونده گریه میکنن ولی دخترا وقتی به آخر خط میرسن دیگه گریه نمیکنن…….
تاحالا از خودتون پرسیدید چرا اونایی که قبل ازدواج هیچ شناختی ازهم ندارن زندگیشون موفق تر از اونایی میشه که عاشق هم هستن؟؟
چون کسایی که عاشقن از طرف مقابلشون یه ذهنیت میسازن و وقتی میرن سر خونه زندگی میبینن این چیزی نیست که اونا میخواستن اما کسایی که از هم شناختی ندارن از همون اول طرف مقابلشونو همون چیزی که هست قبول میکنن امیدوارم مطلبم به درد کسی بخوره

مانی در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ گفته :

با خدا همراه باش و پادشاهی کم بی خدا باش وآزاد

پارسا رادمرادی در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۷ گفته :

من پسری ۱۵ ساله هستم وعاشق یه دختر هم محله ایم هستم نمیدونم چگونه بروم وبه اوابرازعلاقه کنم چکار کنم اولین تجربمه

Ali در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۷ گفته :

من الان دوماه هستش که برای یه دیدار ۶ ثانیه ای با دختره باید ۲۴ ساعت صب کنم (سر راه) بهش شماره دادم گفت متاسفم ولی یه جوری تو اون ۶ ثانیه تماس چشمی با یه حالت التماسانه نگاه می کنه که آدم دلش میریزه چی گار کنم

علی در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ گفته :

واااااااای حاجی جر خوردم از خنده 😂😂😂😂😂

علیرضا رستمی در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۷ گفته :

عزیزم تنها راهش اینه که بهش بگی چقد دوسش داری وگرنه بعدا بدجور پشیمون میشی

مارال در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۷ گفته :

باید خودت اقدام کنی

hamidreza در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۷ گفته :

یادم میاد بچگیام توی خواب یکیو میدیدم بعد بیدار میشدم تا یه هفته عاشقش میشدم😂 همیشه هم تا میخواستم توی خواب با کسی کار خاصی کنم بیدار میشدم ولی خداروشکر اون دوران گذشت

امیرفلاحی در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ گفته :

سلام به همه همیشه هر ادمی که عاشق میشه اول از یه جایی شروع میکنن چه ربطی داره که هنوز کوچیکی مثلا شما نمیزارین که دخترتون غذادرست کنه میگن بلد نیست همه ادم باید انجام بده تایاد بگیره (بنده امیرفلاحی مشاور هستم )

Amirhossein در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ گفته :

سلام دوستان من عاشق ی دختر شدم و نمیتونم بهش بگم ولی خواهرش اومد بهم گفت آجیم عاشقته
چیکار کنم

Amirhossein در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ گفته :

سلام دوستان من عاشق ی دختر شدم و نمیتونم بهش بگم ولی خواهرش اومد بهم گفت آجیم عاشقته
چیکار کنم لطفا یکی بهم کمک کنه

😐😕 در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ گفته :

علیک سلام
تو نخون خواهرم مجبور که نیستی 😐

علی در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ گفته :

من مغازه دارم ی دختری هرروز تقریبا از جلوی مغازه من رد میشه من ساکن مشهدم خیلی دختر خوبیه من شیفتش شدم نمیدونم ولی مجرده یا متاهل هیچوقت نتونستم ازش بپرسم یعنی ترسیدم ناراحت بشه ولی واقعا دوستش دارم کاش ی موقعیتی پیش بیاد بهش بگم من هر روز بین ساعت دو تا 4 و نیم منتظرتم دستغیب

علی در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ گفته :

سلام دوستان
من ی پسر ۱۹ ساله ام و با ی دختر توی تلگرام آشنا شدم توی ی گروه بودیم و حرف میزدیم البته من کلا با دخترا حرف نمی زدم و فقط با ایشون حرف میزدم بعد از ی مدت حس کردم عاشقش شدم و همون طوری ک دوستان گفتن ی حس فراتر از شهوت بود خجالت می کشیدم علاقه ام رو نسبت بهش بگم و از طرفی هم می ترسیدم بعد از ی مدت بالاخره با فکر اینکه نکنه ی موقع از دستم بره جرات پیدا کردم و بهش گفتم اونم بهم گفت ک دوستم داره و خوشش میاد ازم بعد از دو ماه ک با هم در ارتباط بودیم البته هیچوقت از نزدیک ندیدمشون چون ایشون کرج هستند و بنده شیراز ام و بخاطر درس هام نتونستم برم و ببینمشون بعد از ی مدت وقتی دیدم اون واقعا دوستم داشته و ب مادرش درباره ی من صحبت کرده منم ب خانواده ام گفتم و پدرم اصرار داشت ک باید بریم خواستگاریشون ولی وقتی من بهشون گفتم ایشون گفت باید صبر کنیم تا دانشگاهت تموم بشه و بهم گفت بخاطر اینکه خانواده ی من زیاد اصرار می کنن ی جوری رفتار کنم ک انگار قطع رابطه کردیم منم قبول کردم بعد از ی مدت ب ی سفر پنج روزه رفت وقتی برگشت باهام واقعا قطع رابطه کرد و ی ماه ازش بی خبر بودم و خیلی عذاب کشیدم ولی ی شب دوباره بهم پیام داد و منم چون خیلی دوستش دارم سریع جوابشو دادم و برگشت و الانم هنوز باهم رابطه داریم ولی می ترسم ک بازم تنهام بزاره بنظرتون کار اشتباه کردم ک سریع قبولش کردم؟ راجب خانواده اش هم باید بگم ک همه چیز راست بوده و واقعا ب مادرش درباره ی من گفته و من ی بار هم باهاشون تماس گرفتم ولی نمی دونم ک واقعا دوستم داره یا ن از شما می خوام راهنماییم کنید 🙏🙏🙏🙏 ایشون ۱۷ سالشون هست

S در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ گفته :

سلام من ۱۴ سالم هست و تازه امسال با یکی آشنا شدم. از اول فقط رفیق بودیم ولی خب من متوجه میشدم ک اون خیلی منو دوست داره ولی من زیاد به روم نمیاوردم. خلاصه گذشت و همش اون برام حرفای عاشقانه میفرستاد و کلا تو مدرسه همش بقلم می‌کرد و همیشه میگفت خیلی دوست دارم.
ولی من همیشه سرد و خشک جوابشو میدادم و اونم میگفت تو بی حسی خشکی احساسات نداری پس منم دیگه از این حرفا نمیزنم.
خلاصه باز هم گذشت و ما همش سر چیزایه الکی از اول سال ۱۰ باری باهم مثلا قهر بودیم.
بعد یه مدت من خودم علاقم بهش بیشتر می‌شد ولی نمیدونم چرا همش دوست داشتم اذیتش کنم و حرصش بدم.
آخرین بار که چند روز پیش بود دعوای بد جوری با هم داشتیم و دوباره کات کردیم.
ولی من نمیدونم چرا علاقم خییییلی بیشتر شد بهش و سر بحث رو باهاش باز کردم و دوباره باهم ارتباط داشتیم.
دیگه از اون موقع به بعد کلا خودم کار های اونو که قبلا انجام می‌داد رو داشتم انجام می‌دادم.
مثلا باید روزی ۳٫۴ بار بغلش میکردم. دستشم همیشه تو دستام بود. اون حرفایی ک اون میزدو من گفتم بهش. دوست نداشتم با کس دیگه ای حرف بزنه. همیشه م تو فکر شم و دلم میخاد همیشه پیشم باشه.
اصلا طاقت دوریشو ندارم و وقتی بهش فکر میکنم احساس میکنم یکی قلبمو فشار میده.
خلاصه که واقعا عشق بد جور و توصیف نا پذیری دارم که حتی تاب حال ب یه جنس مخالف نداشتم.
واقعا خودمم دیگه درک نمیکنم………!

yashar در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ گفته :

عشق
فر شته بلا عشق

چه زیبا می کشی عشق

بله
این نیز بگذرد

امیر در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۸ گفته :

سلام من عاشق یه دختر و نمی توانم بش میگم که عاشقش واز شما مخوام که یک راه حل بزودی برام بفرستید لطفا