تیشرت bnw
کد خبر : 34327 تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

شنیدن جواب رد از طرف یک زن برای مردان اصلا مساله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیز به اندازه اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شما را نپذیرد، برایتان گران تمام نمی شود. پیش خود تصور می کردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا” برداشت شما از نشانه های …

شنیدن جواب رد از طرف یک زن برای مردان اصلا مساله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیز به اندازه اینکه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شما را نپذیرد،
برایتان گران تمام نمی شود.
پیش خود تصور می کردید که او به شما علاقه مند است ولی احتمالا” برداشت شما از نشانه های علاقمندی او اشتباه بوده است.

از نظر مردان، زنان هنگام ابراز علاقه بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و اکثر آنها جوابهای ضد و نقیضی می دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد.
بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی است که بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

ده راز علاقه مندی یک دختر به شما

در زیر برخی از نشانه ها را مشاهده میکنید:

هر جا هستید، او آنجاست

ناگهان متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و برای این است که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما « قدم اول» را بردارید.
مساله اینجا است که بسیاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند.

مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم.
بنابراین اگر زنی مکررا” شروع به قرار گرفتن سر راه شما نمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا” انجام می دهد زیاد است.

او حرکاتی ویژه انجام می دهد

یک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.” طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که هنگام ابراز علاقه بی اختیار شروع به انجام یک سری حرکات جسمانی مشخص می کند.
این اعمال غیر شفاهی از گشاد شدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

در اینجا به برخی از علائم زبان جسمانی زنان اشاره می کنیم:

۱- اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

۲- خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

۳- بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

۴- نوازش کردن جواهرات مانند گوشواره و لمس نمودن دسته عینک

۵- چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو

۶- تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند.)

۷- لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

او برای شما همیشه وقت دارد

این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابطه و بیرون رفتن با شما باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد.
یعنی او یک شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد.

او در اسرع وقت به تلفن یا ایمیل شما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت و اگر او در روزی که شما تعیین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیه این خواهد گفت: “خوب، این پنجشنبه نمی تونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ “

شما هرگز از یک زن علاقمند چنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقعا” سرم شلوغه”، یا “بذار ببینم وقت دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

او در مورد شما کنجکاو است

زنی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مورد با دوستان دخترش صحبت کند). او در مورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد.
انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشترک با شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

او وضعیت مالی شما را می سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد.

سؤالاتی مانند: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” می تواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

۱۰ راز و نشانه علاقه مندی یک دختر به شما

او در مورد آینده صحبت می کند

یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد.
درواقع او اغلب چیزی شبیه این میگوید: “وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

او بیقراری و بی تابی می کند

اگر او واقعا” علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بی قرار خواهد بود، بخصوص هنگامیکه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید.
البته ممکن است که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما بی قراری می کند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

او نسبت به رابطه شما با زنان دیگر، حسادت می ورزد

یک زن سعی می کند از مرد مورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند.
بنابراین اگر در حال جوک گفتن برای زنان دیگر متوجه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شدید، بدانید که او انتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید.

که این موضوع کاملا طبیعی و عادی می باشد و دلیلی بر حسادت و خودخواهی منفردانه او نیست بلکه این خصلت در همه ی زنان یکسان است و وجود دارد.

نشانه های فوق ممکن است لزوما” دلیل بر علاقمندی یک زن نباشد چون برخی از زنان کلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تعداد زیادی از این علائم را در فردی مشاهده نمودید می توانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.

او به شما لبخند بزند

ممکن هست بعضی مواقع یک دختر به شما لبخند بزند و بدون اینکه منظور خاصی داشته باشد.
اما این که دختر مورد علاقه شما با هر بار نگاه شما را با لبخند پاسخ بدهد قطعا نشانه خوبی است.

یک دختر وقتی لبخند می زند که احساس راحتی کنند یا بخواهد خود را برای شما دست یافتنی نشان دهد.
این دختر می داند که لبخند یک راه مطمئن و درعین حال لطیف و زیرکانه برای جلب توجه شماست.

دسته بندی : روابط عاشقانه »سبک زندگی
دیدگاهتان را بنویسید
حسین در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

راستی تاحالا بخاطر دوست دخترتون دعوا کردین

حسین در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

منم ازیکی خوشم میاد اما روم نمیشه بهش چیزی بگم وقتی میبینمش اون بامن صحبت میکنه ولی من نمیدونم چی بگم اصلا خون بمغزم نمیرسه و حول میشم اگه کمکم کنین ممنون میشم

Ar..... در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

من هم یه دختری دوست دارم فامیل دورمونه من عملا دیوونشم چند سالی هم ازم بزرگتره اما نمیدونی دوستم داره یا نه

ناشناس در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

کیارش من هم دقیقا هم سن تو هستم و دختره هم یک سال از من بزرگ تره فامیل هست خیلی کم میبینمیش مثلا سالی ۲/۳بار فردا شب میبینمیش بهش بگم دوسش دارم وضع مالیش مثل ما متوسط هست پدرش سرهنگ بهش بگم چی بگم چجوری شروع کنم بحث رو ؟؟؟؟ترو خدا بگین

محمد در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

میخوام ی سوال کنم لطفا جواب بدین من ۱۵ سالمه و عاشق فامیل هستم یک سال از من بزرگ تره ما با هم تقریبا راحتیم ولی همدیگرو کم میبینیم اون هروقت منو میبینه برام دست بلد میکنه یا میخنده من نمیدونم آیا اون هم ب من علاقه داره یا بخاطر اینکه فامیل هستیم این کار رو میکنه فقط با من اینجوری میکنه الان برم بهش بگم دوسش دارم یا ن میترسم رابطمون از دوستی هم خراب بشه

موسی سپاهی در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

عالی است مرسی. من مورد اول ودوم را خیلی دارم

ناشناس در تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

من یه پسر دیدم که اسمش متینه خیلی به من نگا می کنه منم همین طور بعضی وقتا هم به خاطر من میاد بیرون نصف اسمم و انگلیسی‌ توی دیوار نوشته منم به همه تعریف می کنه به نظرتان واقعا عاشقه منه یانه

کاربر در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

۲سال ازت بزرگ تر باشه عیبی نداره؟؟؟؟

حسین در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

باسلام خسته نباشید .پسری هستم ۲۱ساله ساکن خوزستان ‌۴سال پیش یه دختری تو کوچه بالای و خجالتی و دوازده سالش بود من ۱۷خلاصه عاشقش شدم ریا نشه این دختر از زمانی که اومدم تو این محله یک ماه نشده بود که با برادر ۳ومی دختر اشنا شدم خلاصه دهسال من با اینا خونه یکی بودم هرجا میرفتن منم باهاشون بودم تنها بدی که داشتم این بود پسرش معتاد بود منم درگیر شدم معتاد شدم ولی الان ۲سال خورده ای پاکم درجریانش هستن بقول مادر دختر من فقط شیر ندادم بهت حسین خلاصه رابطه من با پریسا سا‌‌ل اول برادرش که دوست فابریکم بود فهمید دادو بیداد کرد گفتیم پیام نمیدیم دور بودیم چندماهی ولی عاشق تر شدیم این اواخر که رابطه شد ۴سال ۴ماه پیش مادرش به همه جز برادر ۴همه چی گقت ماهم همین پری روز رفتیم برای خواستگاری مادر دختر گفته بود روز پنج شنبه ساعت۹ بیایید ‌به برادر ‌۴دختر دانیال اسمشه تا فهمید ساعت ‌۸بود اومد هنوز ۹نشده بود دم درمون اومد و گفت راضی نیستیم اما دختر دیونه عاشق منه دیروزم بیمارستان بود میگید چکار کنم لطفان کمکم کنین دارم دق میکنم

مریم در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

یع دختره خیلی نگام میکرد تو کلاس یه روز خیلی خیلی اومد طرفم و از اون موقع نیومد فهمیدم روز اخرشع دوستش چند هفته بعد گفت یکی از دوستام خوشش میاد ازت شماره بده منم دادم بعد گفتم تمایل داری بایع دختر رابطه داشته باشی گفتم که نع ولی دوستش خیلی یوشکی و طوری که من نفهمم نگاهم می کنه نمی دونم چطور به دوستش نزدیک شم دوستش خیلی معروفه تو کلاس بخاطر همین کمی می ترسم

مسترx در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

من خودم پسرم یه دختر رو دوست دارم از خانواده پدریمه من نمیدونم چیکار کنم که بهم توجه کنه همینطور منو دوست داشته باشه از این متنی که نوشتید اما لطفا واسه مشکل منم یه راهکار بگید

مریم در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

من از بچگی از یکی از پسر های خوشم میومد. آخه با من خیلی مهربون بود و هم بازی های خوبی بودیم.
اون با یه دختره دیگه دوست بود و چون من رو کم می دید، اشتباه صدام می کرد منم حسودیم می شد. اما دیشب که دیدمش خیلی بهم توجه می کرد. مثل قبلا با هم حرف می زدیم و با بچه های کوچیک فامیل بازی می کردیم اما احساس می کنم خیلی متفاوت بود. پیش هم احساس راحتی بیشتری داشتیم. حتی وقتی بچه ها مجبورمون کردن که پنج نفری بریم توی یه خونه ای که با بالش درست کرده بودن ( شاید ۳ متر مکعب بود) حواسش به من بود سعی کرد جمع تر بشینه تو من پام از خونه بالشی بیرون نباشه.

سینا در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

عشق ما که جلو چشممون پر پر شد، تو تصادف کوفتب که خودم رانندش بودم. همه به عشقشون برسن ، انشالله

محمدفامو در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ گفته : پاسخ دهید

انشالله شما هم عشق واقعی تون رو پیدا میکنید

1 12 13 14