کد خبر : 77107 تاریخ انتشار : دوشنبه 12 اسفند 1392 - 10:12

معرفی یک ماسک موی عالی برای شما

محمدعلی نیلفروش‌زاده، متخصص پوس و مو، گفت: موهای بسیاری از خانم‌ها و آقایان در اثر استفاده بیش از حد از سشوار، رنگ کردن مداوم، برس زدن زیاد و شستشوی خشن، خشک، زبر و بد حالت می‌شود. برای رفع این بدحالتی و خشن و زبرشدن مو‌ها از ماسک‌های حاوی کراتین استفاده …

معرفی یک ماسک موی عالی برای شما

محمدعلی نیلفروش‌زاده، متخصص پوس و مو، گفت: موهای بسیاری از خانم‌ها و آقایان در اثر استفاده بیش از حد از سشوار، رنگ کردن مداوم، برس زدن زیاد و شستشوی خشن، خشک، زبر و بد حالت می‌شود. برای رفع این بدحالتی و خشن و زبرشدن مو‌ها از ماسک‌های حاوی کراتین استفاده می‌شود که باعث نرمی مو می‌گردد.

وی افزود: این نرمی مو‌ها، کاملا موقت است. یعنی فقط تا قبل از استحمام بعدی می‌ماند و در استحمام بعدی، اگر از این مواد استفاده نشود، دوباره ظاهر مو به‌‌ همان حالت قبل باز می‌گردد.

دکتر نیلفروش‌زاده تصریح کرد: برخلاف ادعا‌ها و تبلیغاتی که می‌بینید و می‌شنوید، ماسک‌ها و شامپوهای کراتینه، به هیچ وجه درمان کننده نیست و فقط ظاهر مو‌ها را بهتر و آن‌ها را لطیف می‌کند.

این متخصص پوست و مو خاطر نشان کرد: برخی معتقدند موخوره با این ماسک‌ها و شامپو‌ها درمان می‌شود. در حالی که تا علت ایجاد موخوره از بین نرود انتهای مو‌ها کوتاه نشود، درمان نخواهد شد.

دکتر نیلفروش‌زاده اذعان داشت: تأثیر ماسک‌ها و شامپوهای کراتینه فقط رطوبت دادن به مو است که از بروز موخوره تا حد زیادی پیش‌گیری می‌کند حتی گاهی این ماسک‌ها هم برای رفع خشکی و زبری مو کافی نیست و باید از سرم‌های مو، پس از حمام استفاده کرد.

دسته بندی : پوست و مو ، سبک زندگی بازدید 102 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php