کد خبر : 26417 تاریخ انتشار : جمعه 7 تیر 1392 - 1:23

لوپز و اپرا قدرتمندترین هنرمندان جهان

«سلبریتی 100»‌ (Celebrity 100) عنوان فهرستی است که هر سال توسط مجله فوربس منتشر می شود. در این فهرست با توجه به فاکتورهایی همچون میزان درآمد ، دفعات جستجو در گوگل ، حضور فعال در رسانه های جمعی (شهرت) قدرتمندترین چهره های معروف هنری ، ورزشی و سیاسی معرفی می …

لوپز و اپرا قدرتمندترین هنرمندان جهان

«سلبریتی 100»‌ (Celebrity 100) عنوان فهرستی است که هر سال توسط مجله فوربس منتشر می شود. در این فهرست با توجه به فاکتورهایی همچون میزان درآمد ، دفعات جستجو در گوگل ، حضور فعال در رسانه های جمعی (شهرت) قدرتمندترین چهره های معروف هنری ، ورزشی و سیاسی معرفی می شوند.

«جنیفر لوپز» ، «اُپرا وینفری» ، «جاستین بیبر»، «ریحانا»،‌ «لیدی گاگا»، «بریتنی اسپیرز»‌ ، «کیم کارداشیان»‌ ، «کیتی پری»‌ ، «تام کروز» و «استیون اسپیلبرگ» رتبه های اول تا دهم این جدول را در اختیار دارند.

این در حالی است که «اما استون» برای اولین بار به این فهرست افزوده شد. او در سال 2007 کار هنری خود را با بازی در فیلم (Superbad) آغاز کرد و تا سال 2010 به هنرپیشه ای شناخته شده تبدیل شد . حضور او در فیلمهای کمدی تا 75 میلیون دلار برای او درآمدزایی داشت تا اینکه بازی در مرد عنکبوتی شگفت انگیز او را به عنوان یک بازیگر قدرتمند پردرآمد هالیوود تثبیت کرد.

استون در حال حاضر رتبه هشتاد و چهارم را در فهرست (سلبریتی 100) مجله فوربس دارد. درآمد او از ژوئن 2012 تا ژوئن 2013 به 16 میلیون دلار رسیده و فیلمهای او در گیشه آمریکای شمالی و سینماهای جهان بیش از 752 میلیون دلار فروش داشته است. علاوه بر استون ستارگانی همچون «لویی سی کی» (بازیگر تلویزیون) ، «نیل پاتریک هریس» (بازیگر تلویزیون) ، «میلا کانیس» (ستاره سینما) و «امی پولر» (بازیگر تلویزیون) موفق به ورود به فهرست (سلبریتی 100) شده اند.

در حالی که «اما استون» حضور خود را در این فهرست ثبت کرد ، «برد پیت» در فهرست امسال به رتبه های پایین تری سقوط کرده است. پیت در سال 2011 با بازی در فیلم «مانی بال»‌ در فهرست (سلبریتی 100) وارد شد ولی به نظر می رسد در سال 2012 و 2013 و بازی او در فیلمهای نه چندان موفقی همچون «آنها را به آرامی بکش» و «جنگ جهانی زی»‌ نه تنها درآمد او را کاهش داده بلکه تا حدودی حضور را کم رنگ کرده است. درآمد پیت بین ژوئن 2012 تا ژوئن 2013 از 17 میلیون دلار فراتر نرفته است و او را از رتبه نهم به رتبه هشتاد و سوم نزول داده است. پیت یکی از 34 ستاره ای است که در فهرست امسال با نزول درجه مواجه بوده است. اَدل ، جانی دپ‌،‌ تایلور لانتر و بریتنی اسپیرز در فهرست امسال با نزول درجه مواجه بوده اند.

دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 48 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php