فونت جو
کد خبر : 262914 تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آذر 1398 - 0:15

فال روزانه یکشنبه 24 آذر 98

فال روزانه یکشنبه 24 آذر 98 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : آیا وضعیت اقتصادی شما در حال حاضر باعث احساس نگرانی و سردرگمی شما شده است؟ آیا فکر می کنید کنترل اوضاع دارد از دست شما خارج می شود؟ راستش، …

فال روزانه یکشنبه 24 آذر 98

فال روزانه یکشنبه 24 آذر 98

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

آیا وضعیت اقتصادی شما در حال حاضر باعث احساس نگرانی و سردرگمی شما شده است؟ آیا فکر می کنید کنترل اوضاع دارد از دست شما خارج می شود؟ راستش، به احتمال زیاد شما دارید موضوع را بیش از اندازه برای خودتان بزرگ می کنید. همه ی حساب ها و صورت حساب ها و هر چیز دیگری که در ارتباط با وضع مالیتان است را مورد بررسی قرار داده و روی واقعیت ها تمرکز کنید و ببینید چه اتفاقی دارد می افتد. اگر اوضاع را به دقت بررسی کنید خواهید دید که وضعیت شما به آن بدی که خودتان فکر می کنید هم نیست. از همه ی اینها که بگذریم امروز روز استراحت شماست، اصلا چرا اینقدر ذهن خودتان را درگیر این مسائل می کنید؟!


فال روز متولدین اردیبهشت :

امروز ایده های زیادی برای انجام پروژه های خلاقانه و هنری مختلف به سرتان می زنند، اما ایده هایتان خیلی کلی و مبهم هستند و هیچ نظری در مورد جزئیات آنها ندارید. بهترین کاری که امروز می شود بکنید این است که یک لیست از این ایده های نبوغ آمیز تهیه کنید تا بعدا بتوانید به آن رجوع کنید؛ فکر نکنید که مجبور هستید همین امروز دست به کار شده و شروع کنید. در واقع بهتر است حتی اگر احساس آمادگی می کنید هم چند روزی دست نگه دارید تا این ایده ها در ذهنتان به بلوغ برسند و بهترین ها را از بین آنها انتخاب کنید؛ پس کمی صبور باشید. امروز وقتتان را به خانه و خانواده اختصاص داده و هر چقدر دلتان می خواهد استراحت کنید.


فال روز متولدین خرداد :

آیا احساس می کنید که رفتار یکی از اطرافیانتان با شما تغییر کرده و انگار از شما ناراحت است؟ به احتمال زیاد شما در اشتباه هستید و این شخص بیشتر درگیر افکار نگران کننده در مورد مسائل کاری و آینده ی حرفه ای خودش است. این نگرانی ها احتمالا بی اساس هستند و حرف زدن با شما به این شخص کمک خواه کرد تا از این وضعیت نجات پیدا کند. او را تشویق کنید در مورد نگرانی هایش با شما صحبت کند و سعی کنید او را آرام کنید. البته حواستان به این موضوع هم باشد که تمام روز تعطیلتان را به کمک کردن به دیگران اختصاص ندهید، حتما وقتی را هم برای تفریح و خوشگذرانی در برنامه ی خودتان بگذرانید.

 

فال روزانه یکشنبه 24 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

امروز به یکباره از عشقتان هیچ خبری نیست و حتی تماس ها و پیام هایتان را هم پاسخ نمی دهد، این موضوع باعث نگرانی شما شده است و شاید حتی به این فکر بیفتید که نکند دیگر شما را دوست نداشته باشد. بهتر است دست از قضاوت کردن بردارید و تا وقتی از اصل جریان مطمئن نشده اید نتیجه گیری نکنید. به احتمال زیاد او درگیر کارهای دیگری است که به او فرصتی برای برقراری تماس با شما را نمی دهند. فراموش نکنید که هر چقدر محکمتر بخواهید او را در مشت خود بگیرید احتمال این که او را از دست بدهید بیشتر خواهد شد. خوشبختانه دوستان و اعضای خانواده امروز دور و برتان هستند، فعلا سر خودتان را با وقت گذراندن با آنها گرم کنید.


فال روز متولدین مرداد :

امروز شما مهمان هایی خواهید داشت که در خانه ی شما دور هم جمع می شوند تا به بحث در مورد موضوعی که برای همه ی آنها مهم و جالب است بپردازند. این دور همی خیلی جذاب و هیجان انگیز خواهد بود و از مصاحبت با این افراد لذت خواهید برد، اما به احتمال زیاد یک نفر در جمع حضور خواهد داشت که به دنبال ایجاد بحث و درگیری است. حواستان به این موضوع باشد و هر گاه دیدید اوضاع دارد به هم می ریزید خیلی سریع بحث را عوض کنید تا یک خاطره ی خوشایند برای همه به یک روز بد تبدیل نشود. در پایان روز کمی زودتر بخوابید تا خستگی پذیرایی از مهمان ها از تنتان خارج شود و برای شروع هفته ای جدید آماده شوید.


فال روز متولدین شهریور :

امروز شرایط فعلی و محیط اطرافتان آنقدر برای شما اهمیت پیدا کرده است که نسبت به اهداف دراز مدت خود دچار شک و تردید شده اید. آنچه در حال حاضر دارید می بینید برای شما آشناتر است و فکر کردن به آن به شما آرامش بیشتری می دهد. هر چند که این آشنایی آرامش بخش است، اما نمی توانید برای همیشه در همین وضع بمانید و برای رسیدن به آینده ی دلخواهتان باید تغییرات را با آغوش باز پذیرا باشید. نگاهتان را کمی گسترده کنید و سعی کنید کمی جلو تر از نوک دماغتان را هم ببینید. البته که باید از زمان حال و زیبایی های زندگی لذت ببرید، اما برای آینده تان هم باید برنامه داشته باشید و تلاش کنید.

فال روزانه یکشنبه 24 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

امروز شما خیلی خوب و راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید و صحبت هایتان نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. از آنجایی که می توانید تعصبات خود را کنار بگذارید حتی در بحث ها و درگیری هایی که دیگران دارند به عنوان میانجی قرار خواهید گرفت و راه حل مشکلاتشان را پیدا خواهید کرد. امروز دیگران از این که مورد توجه و محبت شما قرار بگیرند لذت می برند، تا می توانید عزیزان خود را در آغوش بگیرید. کلمات و رفتارهای خوشایند چیزی از شما کم نمی کنند و هیچ گاه هم فراموش نمی شوند. اجازه بدهید روح مهربان و بخشنده تان بدرخشد. آغوش خود را باز کرده و به تمام دنیا عشق بورزید.


فال روز متولدین آبان :

امروز احساس می کنید حواس کسی که دوست دارید جای دیگری است و به شما توجهی ندارد. مواظب باشید در مورد او پیش داروی نکنید و بلافاصله برای خودتان اینطور نتیجه گیری نکنید که حتما شخص دیگری در قلبش جای شما را گرفته است. به احتمال زیاد این حواس پرتی و بی توجهی عشقتان به مسائل و مشکلاتی که در راه رسیدن او به اهدافش قرار دارند مربوط می شود و ارتباطی به شما ندارد. سعی کنید با رفتار منطقی و همراه با آرامش خود او را تشویق کنید که مشکلش را با شما در میان بگذارد. بد نیست اگر امروز زمانی را هم به کارتان اختصاص بدهید، درست است که امروز تعطیل است، اما یکی دو ساعت پرداختن به مسائل کاری می تواند کمک زیادی به شما بکند.


فال روز متولدین آذر :

امروز به احتمال زیاد در استفاده از تجهیزات فنی و الکترونیکی به مشکل بر خواهید خورد. شاید شما در زمینه ی استفاده از این تجهیزات اطلاعات و مهارت کافی را داشته باشید، اما در رفع مشکلات فنی آنها تخصص چندانی ندارید. به جای این که خودتان را با سر و کله زدن با آن دیوانه کنید بهتر است از یک نفر از اطرافیانتان که در این زمینه تخصص دارد و یا از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید و خودتان هم در حالی که اوضاع دارد روبراه می شود از روز تعطیلتان لذت ببرید. شاید مجبور شوید کمی پول خرج کنید، اما کارتان به راحتی راه خواهد افتاد اعتماد به نفستان حفظ خواهد شد و وقتتان را هم صرف کارهایی بهتر خواهید کرد.

فال روزانه یکشنبه 24 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

امروز یکی از دوستان و اطرافیانتان به یکباره و به طرز عجیبی کم حرف و درون گرا شده است و بی توجهی او نسبت به شما باعث شده فکر کنید که رابطه تان با او در خطر است. نگران نباشید! درست است که دوستتان ناراحت است، اما ناراحتی او به شما ارتباطی پیدا نمی کند و از جای دیگری ریشه می گیرد. ذهن او آنقدر درگیر مشکلاتش است که اصلا متوجه این نیست که شما از رفتار او ناراحت شده اید. کمی به او فرصت بدهید تا با مشکلاتش روبرو شود، وقتی خودش آماده باشد و اوضاع به حالت عادی بازگردد رفتارش با شما هم مثل قبل خواهد شد. به او کمی حق بدهید، همه ی ما چنین مراحلی را تجربه می کنیم.


فال روز متولدین بهمن :

یکی از اعضای خانواده و یا گروه دوستانتان بی این که به بقیه چیزی بگوید غیبش زده و تلفن هایش را هم جواب نمی دهد. شما نمی دانید که کجا رفته و این موضوع ممکن است باعث نگرانی تان بشود، اما بهتر است زیاد خودتان را اذیت نکنید چون به احتمال قوی هیچ مشکل خاصی برای این شخص پیش نیامده است و فقط به کمی تنهایی نیاز دارد. به او اجازه بدهید امروز را به حال خودش باشد و نگرانش نباشید، پیش از پایان روز به احتمال زیاد سر و کله اش پیدا خواهد شد. امروز حتما وقت آزاد زیادی خواهید داشت، سعی کنید این زمان را به مطالعه اختصاص بدهید و کتابی را که مدت ها پیش نیمه کاره رها کرده بودید را بار دیگر در دست بگیرید.


فال روز متولدین اسفند :

امروز یک تماس یا پیام عجیب و غریب و غیر منتظره دریافت خواهید کرد. شاید ندانید فرستنده ی آن کیست و یا اطلاعاتی که از طریق آن دریافت می کنید چندان قابل اعتماد به نظر نرسند. شنیده هایتان حتی اگر دروغ نباشند هم به احتمال زیاد کمی اغراق شده باشند. اگر موضوع برایتان مهم است پیش از هر گونه قضاوت و نتیجه گیری در مورد آن تحقیق و بررسی کنید و تا از صحت آنها اطمینان کامل پیدا نکرده اید با کسی در موردشان صحبت نکنید. اگر قصد رفتن به خانه ی اعضای خانواده و یا یکی از دوستانتان را دارید حتما پیش از رفتن با آنها تماس بگیرید، چون در غیر این صورت اگر پشت درهای بسته نمانید هم احتمالا استقبالی که انتظار دارید از شما نخواهد شد.

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 140 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php