فونت جو
کد خبر : 262581 تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آبان 1398 - 12:03

فال روزانه سه شنبه 21 آبان 98

فال روزانه سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸ از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : امروز عشق و روابط عاطفی افکار شما را تا حدود زیادی به خود مشغول خواهند کرد. خواب های عجیب و غریبی که شب گذشته در مورد عشقتان دیده …

فال روزانه سه شنبه 21 آبان 98

فال روزانه سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

امروز عشق و روابط عاطفی افکار شما را تا حدود زیادی به خود مشغول خواهند کرد. خواب های عجیب و غریبی که شب گذشته در مورد عشقتان دیده اید ذهنتان را به خود درگیر کرده اند. خواب هایتان را یک جا نوشته و خوب به آنها فکر کنید، این کار باعث خواهد شد به حقایق جدیدی در مورد خودتان پی ببرید. امروز افکارتان در رابطه با مسائل مالی بین اعتماد به نفس و استرس و نگرانی در نوسان هستند. سعی کنید واقعیت ها را در نظر داشته باشید و با تصورات اشتباه خود باعث گمراهی خودتان نشوید. امروز ولخرجی بیش از حد می تواند برای شما دردسرهایی ایجاد کند که انتظارش را هم ندارید. بهتر است کمی احتیاط کنید.

فال روز متولدین اردیبهشت :

امروز شما هر لحظه در یک حالت هستید. یک دقیقه یک جا نشسته و در انتظار برای روبراه شدن خودبخود کارها هستید، یک دقیقه دیگر انگار یک نیروی مخفی دارد شما را وادار می کند حرکت کرده و بدون یک لحظه توقف در راه رسیدن به اهدافتان گام بردارید. البته هر یک از این دو راه می تواند شما را به موفقیت برساند، آنچه اهمیت دارد این است که بین آنها تعادل برقرار کنید. شما این توانایی را دارید که ایده های خود را بدون مواجه شدن با مخالفت ها و موانع مختلف عملی کنید، به ویژه اگر دوستانتان شما را مورد حمایت و تشویق خود قرار دهند. البته این وضع تا پایان روز ادامه نخواهد یافت و ممکن است در نیمه های روز شرایط تغییر کنند، پس تا وقت هست از فرصت استفاده کنید.

فال روز متولدین خرداد :

احساس مسئولیت شما امروز بیش از هر چیز دیگری به شما انگیزه می دهد، اما وقتی آنچه اتفاق می افتد فراتر از کنترل شماست و قدرت کافی برای مقابله با آن را ندارید چه باید کرد؟ باید این حقیقت را بپذیرید که گاهی شما نمی توانید کنترل اوضاع و افراد، به ویژه خانواده و دوستانتان، را به دست بگیرید. امروز شما احساس می کنید که مورد سوء استفاده قرار گرفته اید و همین لطمه ی شدیدی به احساسات شما وارد کرده است. سعی کنید از خودتان به خوبی مواظبت کنید و به التیام این زخم ها کمک کنید. اجازه ندهید اشخاصی که مطمئن نیستید بتوانند کمکی به بهتر شدن حالتان بکنند به شما نزدیک شوند، شاید آنها ناخواسته باعث بدتر شدن حال شما بشوند.

 

فال روزانه سه شنبه 21 آبان 98

فال روز متولدین تیر :

این بیقراری آزاردهنده ای که امروز تجربه می کنید تنها نشانه ای است برای این که به شما یادآوری کند که باید برای فعالیت های هنری و یا هر کار دیگری که باعث آرامشتان می شود و به آن علاقمند هستید وقت بگذارید. سعی کنید اطراف خود را با افرادی پر کنید که از دنبال کردن رویاهای خود هراسی ندارند. خودتان را تا این حد با فکر کردن به این که دیگران در مورد شما و کارهایتان چه فکری می کنند آزار ندهید. شما باید یاد بگیرید برای خودتان و کارهای مورد علاقه تان بیشتر وقت بگذارید. شاید مشکلاتی که این اواخر در روابط عاطفی خود داشته اید هنوز به طور کامل حل نشده باشند، اما بهتر است رفتارهای ریسک آمیز از خودتان نشان ندهید و به خودتان و دیگران فرصت دهید.

فال روز متولدین مرداد :

امروز دیگران روی شما و کمک هایتان خیلی حساب باز کرده اند، مواظب باشید آنها را از خودتان دلسرد و نا امید نکنید. شاید این طور احساس کنید که انگار اطرافیانتان همچون یک هیئت از قضات عالی رتبه دارند به کارهایتان نظارت می کنند و عملکردتان را مورد ارزیابی قرار می دهند. سعی کنید زیاد خودتان را با این افکار تحت فشار قرار ندهید. آنچه اهمیت دارد این است که هر کاری را که از دستتان برمی آید انجام دهید، این که نتوانید کامل و بی نقص باشید هیچ اشکالی ندارد. یادتان باشد که قلب های شکسته می توانند واکنش هایی همراه با خشم و ویرانگری از خود نشان دهند، پس تا جای ممکن از ایجاد تنش خودداری کنید.

فال روز متولدین شهریور :

امروز نگاه کردن به اوضاع و شرایط از زاویه تازه می تواند آنها را از زمین تا آسمان تغییر دهد. به محض این که نقطه دیدتان شروع به تغییر کرد سعی کنید در مورد نقطه نظرات جدید خود با یک نفر که به حرف هایتان گوش خواهد داد صحبت کنید. امروز سعی کنید خودتان را در یک بحث احساسی احمقانه گرفتار نکنید. شما فردی شاد و عاشق آزادی هستید و نباید اجازه بدهید حرف ها و احساسات بی اساس و بی اهمیت این آزادی را از شما گرفته و گرفتارتان کنند. شاید در واقع اشخاصی که دارند شما را دچار این مشکل می کنند خودشان چنان درگیر مشکلاتشان هستند که متوجه نیستند چه مشکلاتی دارند برای اطرافیانشان ایجاد می کنند.

فال روزانه سه شنبه 21 آبان 98

فال روز متولدین مهر :

امروز شما به طور کلی از لحاظ عاطفی احساس ثبات می کنید، اما وقتی پای افکارتان در میان باشد با تردیدهایی مواجه خواهید بود. یک نفر سعی دارد افکار شما را به چالش بکشد و شما را از قالب تفکر فعلیتان بیرون بکشد و مجبورتان کند فراتر از آن بروید. اگر دلتان نمی خواهد خودتان و افکارتان را به چالش بکشید سعی کنید در هیچ بحثی شرکت نکنید. گاهی یک عقب نشینی حساب شده خیلی بهتر از یک پرش احمقانه است. امروز درگیری هایی با جنس مخالف خواهید داشت و فکر می کنید که آنها دارند با موانعی که سر راهتان می گذارند سرعت پیشرفتتان را کند می کنند، بهتر است کمی صبورتر باشید.

فال روز متولدین آبان :

امروز به تنهایی، با دوستان و یا با عشقتان به تماشای فیلمی بروید که چند هفته است دلتان می خواسته آن را ببینید اما نوز فرصت نشده است. غرق شدن در یک دنیای خیالی که به خود شما تعلق ندارد می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. فقط مواظب باشید آنقدر ذهن خودتان را درگیر این فیلم نکنید که باعث ناراحتی تان شود و به احساسات شما لطمه وارد کند. فراموش نکنید که آنچه می بینید هر چند انعکاسی از دنیای واقعی است، اما حقیقت ندارد. امروز اختلاف عقیده هایی جزئی می توانند تبدیل به دعواهایی بزرگ شده و باعث شوند حتی در دوستانه ترین شرایط نیز نتوانید به راحتی با دیگران همکاری کنید.

فال روز متولدین آذر :

امروز شاید با یک انتخاب بسیار دشوار روبرو باشید که شما را بر سر یک دوراهی قرار می دهد. بین برخی از اعضای خانواده و دوستانتان اختلاف نظرهایی پیش آمده است و شما بین آنها مانده اید و نمی دانید که کدام راه را باید در پیش بگیرید. شما به هر دو طرف ماجرا حق می دهید و همین باعث می شود که انتخاب برایتان سخت تر شود و نتوانید یک طرف را برای خودتان در نظر بگیرید. شاید بهتر باشد به جای این که طرف بگیرید مانند پلی بین این دو عمل کرده و سعی کنید اوضاع را روبراه کنید. اگر می خواهید بتوانید مرحله دشوار و پیچیده ای که در رابطه عاطفی تان به وجود آمده است را با موفقیت پشت سر بگذارید یادتان باشد بزرگ ترین مدرک عشق داشتن اعتماد است.

فال روزانه سه شنبه 21 آبان 98

فال روز متولدین دی :

امروز مواظب باشید تخیلات و احساساتتان کار دستتان ندهند. سناریوهای فوق العاده ای که شما در ذهنتان دارید به احتمال زیاد امروز طبق انتظارتان پیش نخواهند رفت و همین می تواند باعث شود که به احساساتتان لطمه وارد شود. امروز شما به این نیاز دارید که واقع بین باشید و کارهایتان را با منطق و جدیت بیشتری دنبال کنید، به ویژه وقتی پای مسائل احساسی در میان باشد. متاسفانه اگر حاضر نشوید نگرش خودتان را گسترش داده و فراتر از تصورات قبلی خود بروید، لجاجت شما می تواند برایتان گران تمام شود. این که از نظرات خود دفاع کنید خیلی هم خوب و قابل ستایش است، اما سعی کنید پافشاری و لجبازی بیش از حد از خودتان نشان ندهید.

فال روز متولدین بهمن :

شما برای امروزتان برنامه دقیق و حساب شده ای دارید، اما یک جورهایی عملی کردن آنچه می خواهید انجام دهید با مشکل مواجه می شوند و نمی توانید کارهایتان را آن طوری که انتظار دارید پیش ببرید. فعالیت هایی که در ارتباط با هنر و خلاقیت باشند به ویژه برایتان با مشکل همراه خواهند بود. در واقع برای این کارها شما به مقدار بیشتری از منطق نیاز دارید، اما دلتان می خواهد بیشتر به جنبه ی معنوی آنها توجه کنید. شما آماده اید تا حقیقت را هر چند بر خلاف میلتان باشد پذیرفته و هر کاری که لازم است را انجام دهید تا چالشی که در محل کارتان به وجود آمده است حل شود، اما رفتارتان می تواند واکنش های غیر منتظره ای را از جانب اطرافیانتان به همراه داشته باشد.

فال روز متولدین اسفند :

اگر در زمینه ای دچار سردرگمی شده اید و یا دائم با موانع پی در پی و به ظاهر غیر قابل حل روبرو هستید این می تواند نشانه ای برای شما باشد که م یخواهد بگوید باید راهتان را تغییر دهید و در مسیر جدیدی قرار بگیرید. وقتی در راه درست قرار داشته باشید کارها به طور معجزه آسایی به راحتی پیش خواهند رفت. امروز از آن روزهایی است که واقعیت با آنچه در دنیای خیالات شما می گذرد در تضاد کامل است، به ویژه اگر خودتان نتوانید آنها را در ذهنتان از هم جدا کنید. اگر مواظب نباشید این تضاد همچون سیلی محکمی بر صورتتان فرو خواهد آمد. البته که هر کسی حق دارد از خیال پردازی هایش لذت ببرد، اما به شرطی که تماستان با دنیای واقعی را از دست ندهد.

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 77 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php