کد خبر : 266471 تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 - 0:15

فال روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت 99

فال روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت 99 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : شاید خودتان حتی متوجه این موضوع نباشید که امروز رفتارتان تا چه حد بی ملاحظه است و بدون فکر کردن دست به عمل می زنید. شما ممکن است …

فال روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت 99

فال روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت 99

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

شاید خودتان حتی متوجه این موضوع نباشید که امروز رفتارتان تا چه حد بی ملاحظه است و بدون فکر کردن دست به عمل می زنید. شما ممکن است با این رفتارهایتان ناخواسته پا روی دم کسی بگذارید و با بی احتیاطی و بی فکری‌تان برای خود دردسر درست کنید. قبل از نشان دادن واکنش های ناگهانی همه چیز را در ذهنتان بررسی کنید و گزینه‌هایتان را بسنجید. امروز یکی از دوستانتان احساس ناراحتی و افسردگی می کند و بهترین راه برای درآوردن او از این حالت انجام فعالیت های اجتماعی است که خود شما هم به آن نیاز دارید و برای هر دوی شما مفید است. با دوستانتان قرار بگذارید و یا با هم به سینما، کنسرت یا تئاتر بروید.


فال روز متولدین اردیبهشت :

توجه به خواسته های بیان نشده یا حتی سرکوب شده‌تان ایده خیلی خوبی است، ولی به شرط آن که بتوانید آنچه فقط برایتان جذاب است و آنچه برای رسیدن به احساس شادی و خوشبختی برایتان ضروری است را از هم تشخیص بدهید. آماده کردن لیست‌هایی جداگانه از نیازهای واقعی و خواسته‌هایتان به شما کمک می کند اهدافتان را اولویت بندی کنید. امروز در محل کارتان سرتان خیلی شلوغ خواهد بود و کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت که به تمرکز و توجه شما نیاز دارند، این حالت چند روزی ادامه خواهد داشت و شما باید مواظب باشید موجب افسردگی‌تان نشود. از تعطیلات آخر هفته استفاده کرده و تا می توانید تفریح و استراحت کنید.


فال روز متولدین خرداد :

نشنیده گرفتن حرف‌هایی که از اطرافیانتان می شنوید حتی اگر مسلما حرف‌هایی بیهوده به نظر برسند هم برای شما کاری دشوار خواهد بود و بی آن که به این موضوع فکر کنید با آنها وارد بحث شده و اولین چیزی که به ذهنتان می آید را به زبان خواهید آورد. اگر بتوانید در ساعات اولیه روز این حالت خود را کنترل کنید تا بعدازظهر اوضاع خیلی آرامتر خواهد شد و مهار احساساتتان نیز برایتان راحتتر خواهد شد. کارهایی که می دانید باید انجام دهید را به خاطر کارهای بی اهمیت و بی دلیل به تاخیر نیندازید. مدت‌هاست که در خیال رفتن به سفر هستید و هر بار نقشه‌هایتان با شکست مواجه می شوند، ولی این بار انگار رویایتان دارد بالاخره به واقعیت می پیوندد.

 

فال روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

اگر جنبه قدرتمند و آرام وجودتان را نشان بدهید هیچ کس متوجه این که چقدر احساس سرگردانی و گمگشتگی می کنید نخواهد شد. افکارتان مدام در سرتان می چرخند و درک آنچه در اطرافتان می گذرد را برای شما دشوار می کنند. عکس‌العمل طبیعی شما این است که این حالت خود را از دیگران مخفی کنید، ولی حرف زدن در مورد ترس‌ها و نگرانی‌هایتان با فردی که مورد اعتمادتان است به آرام شدن شما و رفع استرس و فشار عصبیتان کمک خواهد کرد. امروز روز خوبی برای پرداختن به مسائل مادی، معامله، باز کردن حساب و یا هر کار دیگری که با پول سر و کار دارد نیست، بهتر است چند روزی دست نگه دارید تا اوضاع آرامتر شود.


فال روز متولدین مرداد :

امروز تمام انرژی خود را برای به اتمام رساندن پروژه ای که آغاز کرده بودید به کار می گیرید و هر کاری که از دستتان بر می آید را انجم می دهید، ولی این طور که به نظر می رسد این کار از آنچه انتظار داشته‌اید بیشتر طول خواهد کشید. شاید احساس کنید که دیگران مقصر این وضعیت هستند و بخواهید آنها را مورد سرزنش قرار دهید، ولی به احتمال خیلی زیاد موانعی که در سر راهتان قرار گرفته‌اند نتیجه کارها و اشتباهات خودتان هستند. دست از عجله بردارید و هر کاری که برای حل این مشکلات از دستتان بر می آید را انجام دهید. یکی از اعضای خانواده‌تان با شما رفتار سردی دارد و نگران این هستید که مبادا کاری کرده باشید که مایه ناراحتی او شده است، به احتمال زیاد اینطور نیست، سعی کنید با او حرف بزنید.


فال روز متولدین شهریور :

شما ترجیح می دهید به جای این که بی دلیل نگران چیزهایی باشید که می خواهید به دست بیاورید، از استرس و فشار عصبی دوری کنید. در ابتدای روز کارهای مهمتر و اضطراری‌تان را انجام دهید، زیرا ممکن است در ساعات بعدازظهر انگیزه‌تان کمتر شود. شاید معتقد باشید که حفظ وضعیت فعلی منطقی ترین کار ممکن است، ولی در واقع با این کار شما دارید تنها ترستان از تغییر را توجیه می کنید. کمی انعطاف پذیری در نگرشتان ممکن است غافلگیری خوشایندی را برایتان به همراه داشته باشد. سعی نکنید به زور رابطه ای را که به تازگی شروع کرده اید پیش ببرید، آنچه لازم است را انجام داده و صبر کنید تا هر چیزی به وقتش انجام شود.

فال روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

امروز خیلی سریع نارضایتی خود را بروز می دهید و این می تواند مانع موفقیت شما در کارهایی شود که خیلی راحت می توانید از پس آنها بربیایید، بهتر است سعی کنید کمی جلوی دهانتان را بگیرید. شاید تصمیم بگیرید که بخش عمده روزتان را صرف پروژه ای بکنید که به فعالیت ذهنی بسیاری نیاز دارد و به همین خاطر حتما باید زمانی را برای استراحت و ریلکس کردن کنار بگذارید. برنامه‌هایی که برای وقت گذراندن با دوست نزدیکتان و یا کسی که دوستش دارید چیده بودید ممکن است طبق آنچه انتظارش را داشته‌اید پیش نروند. این مسئله به احتمال زیاد از طرف مقابل‌تان و به دلیل بی‌حوصلگی‌اش ریشه می گیرد. سعی کنید حال و هوای او را با یک برنامه شاد مثل تماشای یک فیلم کمدی عوض کنید.


فال روز متولدین آبان :

روش‌هایی که در گذشته برای مشکلاتتان مورد استفاده قرار داده اید و نتیجه بخش هم بوده اند ممکن است در حال حاضر نتیجه معکوس بدهند، به جای این که وقت خودتان را با این کار تلف کنید بهتر است سعی کنید از روش های تازه تری بهره بگیرید تا به نتایج بهتری برسید. شما امروز خودتان حال و حوصله درست و حسابی ندارید و ناگهان یک مهمان ناراحت و غمگین هم ممکن است از راه برسد که باید سعی کنید حال و هوایش را عوض کنید. بهترین روش برای این کار این است که او را بیرون ببرید و با هم به یک رستوران فست فود رفته و شام بخورید یا به تماشای یک فیلم یا نمایش بروید. این کار هم حال شما را بهتر خواهد کرد هم دوستتان را!


فال روز متولدین آذر :

به نظر می رسد که یک دنیا کار برای انجام دادن دارید و وقتتان هم دارد به سر می رسد، بهتر است به جای بازیگوشی کردن و از این شاخه به آن شاخه پریدن به فکر روبراه کردن کارها با یک برنامه جدید و موثر باشید. البته حواستان باشد که لازم نیست همه جزئیات را در نظر بگیرید زیرا این کار باعث از دست رفتن وقتتان خواهد شد. طی عملی کردن برنامه‌هایتان فرصت کافی برای پرداختن به جزئیات آنها نیز خواهید داشت. شاید خبرهای ناراحت کننده ای به شما برسد، ولی نباید بلافاصله ناراحت شوید، به احتمال زیاد اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد نیست. قبل از این که خودتان را با فکر و خیال دیوانه کنید بهتر است یک بار دیگر همه وقایع را از نظر بگذرانید.

فال روزانه سه شنبه 16 اردیبهشت 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

اگر به فکر برداشتن قدم‌هایی سازنده برای آینده‌تان هستید کمی دست نگه دارید، الان زمان خوبی برای عجله کردن نیست. وقتش که برسد خودتان احساس خواهید کرد که باید دست به حرکت بزنید، فعلا فقط باید خودتان را از لحاظ فکری آماده کنید. امروز انگار دارید مورد آزمایش قرار می گیرید و به همین دلیل هم باید حوزه دیدتان را به اهدافتان محدود کرده و تنها روی رسیدن به آنها متمرکز شوید. پیشرفت خود را مورد بررسی قرار داده و هرگاه دیدید به هر دلیلی از مسیر درست منحرف شده اید به راه صحیح بازگردید. جاه طلبی در حال حاضر بهترین دوست شماست و بهتر از هر کسی به شما و پیشرفتتان کمک خواهد کرد.


فال روز متولدین بهمن :

برقراری رابطه مجدد با افرادی که در گذشته با آنها در ارتباط بوده‌اید، در زمان حال خاطرات خوشی را برای شما خواهد ساخت. با این حال ممکن است این کار بی آن که نتیجه مهمی روی زندگی‌تان داشته باشد، وقتی که می توانید برای رسیدن به اهداف مهمتان صرف کنید را هدر دهد. بهتر است از ابتدای روز کارهای غیر ضروری را از برنامه تان حذف کنید تا بتوانید به موقع به کارهای مهمی که برای انجام دادن دارید برسید، در غیر این صورت کنترل امور پیش از آن که خودتان هم بفهمید از دستتان خارج خواهد شد. هرچقدر حواس پرتی کمتری داشته باشید رسیدن به رضایت فردی و موفقیت حرفه ای که به دنبالش هستید برایتان راحتتر خواهد بود.


فال روز متولدین اسفند :

امروز شور و انرژی زیادی برای پیش بردن یک فعالیت گروهی در خود احساس می کنید. ولی این اشتیاق شما برای شروع کردن تا به حدی زیاد است که ممکن است باعث شود بخواهید سر خود دست به کارهایی بزنید که شاید سایر افراد گروه با آنها موافق نباشند. این که بتوانید کاری انجام دهید که به اعتبار شما بیفزاید خیلی خوب و تلاش‌هایتان قابل تحسین است، با این حال باید احتیاط کنید که مبادا آنقدر به فکر عملکرد خودتان و نمایش توانایی‌هایتان شوید که دیگران و قابلیت‌هایشان را فراموش کنید. بی آن که دلیل آن را بدانید یک چیزی باعث ناراحتی و افسردگی‌تان شده است، همه افکارتان را روی کاغذ پیاده کنید، شاید فایده داشته باشد!

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 320 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php