فونت جو
کد خبر : 262657 تاریخ انتشار : دوشنبه 4 آذر 1398 - 0:15

فال روزانه دوشنبه 4 آذر 98

فال روزانه دوشنبه ۴ آذر ۹۸ از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : هیچکس مسئول زندگی شما نیست، همیشه انتخاب با شماست. شما می توانید زندگی تان را رها کنید تا دیگران کنترل امور آن را به دست گیرند یا این که …

فال روزانه دوشنبه 4 آذر 98

فال روزانه دوشنبه ۴ آذر ۹۸

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

هیچکس مسئول زندگی شما نیست، همیشه انتخاب با شماست. شما می توانید زندگی تان را رها کنید تا دیگران کنترل امور آن را به دست گیرند یا این که خود، آنطور که دلتان می خواهد آن را پیش ببرید. شاید فکر می کنید که توانایی لازم را برای این کار ندارید، اما اشتباه می کنید. هیچ کس کامل نیست، پس انگشت اشاره تان را از روی نقص هایتان بردارید و آن را روی توانایی تیان بگذارید تا معجزات اش را ببینید. انجام دادن کارهای بزرگ و مهم بخصوص در محیط کار، اعتماد به نفس از دست رفته را به شما بر خواهد گرداند.


فال روز متولدین اردیبهشت :

امروز بیش از همیشه می درخشید، پس اگر می خواهید بر کسی تاثیر بگذارید، حال بهترین زمان است. اگر درخواستی از کسی دارید، خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را به زبان آورید. برای مدتی کارهای خود را رها و زمان خود را صرف خوشگذرانی کنید. مطمئن باشید نه تنها وقت تان هدر نخواهد رفت، بلکه انرژی بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. به زودی خبری به گوش تان می رسد که انتظارش را نداشته اید. قبل از تصمیم گرفتن، خوب در مورد آن تحقیق کنید.


فال روز متولدین خرداد :

اخیرا نسبت به رفتارهای دیگران حساس شده اید. اگر می خواهید دیگران با شما صادق باشند، شما نیز باید به گونه ای با آنها رفتار کنید که به حرف هایتان اعتماد کنند، پس از اغراق کردن بپرهیزید. فردی در محیط کار نظر شما را به خود جلب کرده است اما در مورد بیان احساسات تان شک دارید. بهتر است دور نقض های کوچک را خط بکشید و با دیدی مثبت به او نگاه کنید. هیچ کس کامل نیست، پس این شمایید که باید شرایط ایده آل را برای خود بیافرینید.

 

فال روزانه دوشنبه 4 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

امروز خبری می شنوید که انتظارش را نداشته اید. شاید هضم آنهمه اطلاعات در آن واحد برایتان گیج کننده باشد اما صحبت کردن با فردی که تجربه لازم را دارد، می تواند شرایط را برایتان روشن تر کند. از اطلاعاتی که به دست دارید برای پیشرفت در کارتان استفاده کنید. احساس می کنید که ذهن تان کمی آشفته است، پیاده روی در چنین روزی می تواند ذهن خسته شما را باز و شما را برای روزهای بهتری آماده کند.


فال روز متولدین مرداد :

به زودی توسط یک فرد تغییرات اساسی در زندگی تان ایجاد می شود که تاثیرات اش تا مدت ها در زندگی تان خواهند ماند. این تغییرات فرصت خوبی است تا خودی نشان دهید و با سرعت بیشتری در مسیر هدف های زندگی تان حرکت کنید. اهمیت ارتباط با دیگران را از یاد نبرید. افراد زیادی در اطرافتان وجود دارد که می توانند کمک حالتان باشند، پس به دور از غرور از آنها کمک بگیرید. اگر مجرد هستید، به زودی در یک میهمانی فردی نظر شما را به خود جلب می کند.


فال روز متولدین شهریور :

تغییری در محیط کار خود خواهید داشت. این تنوع پیشرفت قابل ملاحظه ای برای شما به همراه خواهد داشت. ممکن است در ابتدا هماهنگی با شرایط جدید برایتان سخت باشد اما رفته رفته همه چیز مطابق میل تان پیش خواهد رفت. آنچه بیش از همه اهمیت دارد، امنیت شغلی است که در شرایط جدید، برایتان مهیاست. فقط یادتان باشد که این فرصت ها همیشگی نیست و اگر آن را از دست دهید، ممکن است تا سالهای سال هیچ پیشرفتی در زندگی تان نداشته باشید. خوب در مورد دوراهی هایتان بیاندیشید و سپس آنچه قلب تان می گوید را دنبال کنید.

فال روزانه دوشنبه 4 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

امروز با کمی کسالت از خواب بیدار می شوید اما نگران نباشید، اگر کمی به تغذیه تان اهمیت دهید، همه چیز حل خواهد شد. در رابطه عاطفی تان، چارچوب هایی برای خودتان ساخته بودید که اخیرا کمی متزلزل شده است. به جای نگرانی، بد نیست یک بار هم خودتان را به دست باد بسپارید و رها شدن را تجربه کنید. آنوقت خواهید دید که سرنوشت با دست های خود بهترین ها را برایتان رقم خواهد زد. در انتهای روز از دوستی قدیمی که مدتی ست از اون دور بوده اید، یاد کنید. خبرهای خوبی را از زبان او خواهید شنید.


فال روز متولدین آبان :

احساس ضعف می کنید، این حس نتیجه تنش های اخیری ست که تجربه کرده اید. شاید حتی این موضوع، تمرکز را از شما بگیرد طوری که نتوانید کارهایتان را به درستی پیش ببرید. بهترین کاری که در حال حاضر می توانید انجام دهید این است که دست از کارهایتان بکشید و کمی به خودتان استراحت دهید. اگر در فضای آزاد باشید، بهتر است. طبیعت می تواند انرژی مثبت فوق العاده ای به شما دهد. نگرانی هایتان را هم کم کنید زیرا نتیجه ای که خواهید گرفت، کاملا سورپرایزتان خواهد کرد.


فال روز متولدین آذر :

اگر راهی را آغاز کرده اید، شک و دودلی هایتان را به دور بریزید و با اعتماد به نفس بالا پیش روید. تردید ها پاهایتان را متزلزل خواهد و قدرت را از شما خواهد شد. برای رهایی از این وضعیت از حمایت دیگران کمک بگیرید. خبر خوبی را از طریق یک تماس تلفنی خواهید شنید که شما را در مسیری که در پیش گرفته اید مصمم تر خواهد کرد. امروز در ارتباط با شریک زندگی تان کمی محتاط تر عمل کنید. مراقب حرف هایی که به زبان می آورید باشید زیرا ممکن است که موجب سوتفاهم شود.

فال روزانه دوشنبه 4 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

تا به حال به شغل دوم فکر کرده اید؟ اگر جواب شما مثبت است همین امروز دست به کار شوید و شغل مورد علاقه خود را راه بیاندازید. فرصتی پیش پایتان قرار می گیرد که به راحتی می توانید مسئولیت آن را در خانه به عهده بگیرید. شاید در این کار دودل باشید اما پس از گذشت چند وقت خواهید دید که چقدر راحت تر از آنچه فکرش را می کردید همه چیز به درستی پیش خواهد رفت. در ارتباط با شریک زندگی تان از پنهان کاری به شدت بپرهیزید زیرا عاقبت خوبی در انتظارتان نخواهد بود.


فال روز متولدین بهمن :

از طریق یکی از دوستان تان با فردی آشنا خواهید شد. این فرد موقعیت اجتماعی خوبی دارد و می تواند مهره تاثیرگذاری در زندگی کاری تان باشد. اگر رابطه خود را با او ادامه دهید، یکی از صمیمی ترین دوستان تان نیز خواهد شد. برای هدفی نذر کرده اید. شاید در رسیدن به آن احساس ناامیدی کنید اما هر چه مثبت تر به آن بنگرید، شانس رسیدن به آن نیز بیشتر است. اگر از افراد با تجربه در این راه کمک بگیرید، زودتر به نتیجه مطلوب تان خواهید رسید. حفظ آرامش مهمترین چیزی ست که در حال حاضر باید در اولویت زندگی تان قرار دهید.


فال روز متولدین اسفند :

درست آنجا که انتظارش را ندارید، دوستی به شما زنگ می زند و خبری را به شما می دهد که از خوشحالی سر از پا نمی شناسید. یک جعبه شیرینی بخرید و این شادی را با خانواده تان قسمت کنید. اگر به فکر ادامه تحصیل هستید، با کمی تلاش نتایج خوبی خواهید گرفت. درنگ نکنید زیرا ممکن است مسئولیت های دیگر آنقدر شما را درگیر کند که فرصت هیچ کاری نداشته باشید. دوستی از شما خواسته ای دارد، قبل از اینکه به او پاسخ مثبت دهید، خوب فکر کنید زیرا بعدها ممکن است پشیمانی به سراغ تان آید.

دسته بندی : روزانه »فال بازدید 94 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید