فونت جو
کد خبر : 264950 تاریخ انتشار : دوشنبه 26 اسفند 1398 - 0:15

فال روزانه دوشنبه 26 اسفند 98

فال روزانه دوشنبه 26 اسفند 98 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : امروز باید متفاوت از دیگر روزها باشید. شما فرد درون گرایی هستید که به طور معمول از بیان احساسات خود خودداری می‌کنید اما امروز استثناست و شما توانایی لازم …

فال روزانه دوشنبه 26 اسفند 98

فال روزانه دوشنبه 26 اسفند 98

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

امروز باید متفاوت از دیگر روزها باشید. شما فرد درون گرایی هستید که به طور معمول از بیان احساسات خود خودداری می‌کنید اما امروز استثناست و شما توانایی لازم برای برقراری ارتباط با افراد مختلف را به دست خواهید آورد. از فرصت‌ها و شانس‌هایی که برای شما پیش می‌آید، استفاده کنید و احساسات خود را با زبان دوستانه بیان کنید. امروز پیشنهادی به شما می شود که می تواند آینده تان را از این رو به آن رو کند. پس بدون فکر عمل نکنید.


فال روز متولدین اردیبهشت :

آخرین باری که وقت خود را در کنار خانواده گذرانده‌اید، چه زمانی بود؟ به نظر می‌رسد وقت کافی برای آن‌ها نمی‌گذارید اما امروز روز مناسبی برای این کار است. اگر فرزند دارید، دست آن‌ها را بگیرید و با هم به پارک یا باغ وحش بروید. اگر مجرد هستید، با دوست صمیمی خود یا خواهر و برادرتان قرار ملاقاتی بگذارید. امروز گفتگو با افراد مورد علاقه زندگی برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. اگر به دنبال عشق زندگی‌تان می‌گردید، ارتباطات خود را افزایش دید تا معجزه آن را ببینید. شما به زودی غافلگیر خواهید شد.


فال روز متولدین خرداد :

شما در گذشته لطمه های زیادی از رابطه عاطفی تان خورده اید اما به زودی فردی در مقابل تان قرار می گیرد که تمام گذشته ها را جبران خواهد کرد. سعی کنید در ارتباط با این فرد اشتباهات گذشته خود را تکرار نکنید. بهتر است. شاید نگرانی در مورد مسائل مادی این فکر را به سرتان بیاورد که باید از خیر انجام کاری که مدت ها برای آن برنامه ریزی کرده بودید و خیلی هم برایتان اهمیت دارد بگذری اما این اصلا دلیل خوبی نیست که خودتان را از آن چه دوست دارید محروم کنید. به کمک اطرافیان می توانید به خواسته های دلتان برسید.

 

فال روزانه دوشنبه 26 اسفند 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

اگر چه شما اراده و توانایی لازم را برای انجام وظایفی که به دست می گیرید، دارید اما اگر استراحت نکنید، نه تنها به ذهن بلکه به جسم خود نیز آسیب خواهید رساند. علارغم مشکلاتی که برای شما پیش آمده، به زودی آرامش را تجربه خواهید کرد. همیشه به نیمه پر لیوان نگاه کنید تا همه چیز بر وقف مرادتان پیش رود. اگر در مورد موضوعی دودل هستید، با تمرکزی که امروز دارید می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. برای این تصمیم گیری ندای دلتان را نادیده نگیرید.


فال روز متولدین مرداد :

به فکر شروع کاری هستید اما تنهایی مانع از این کار می شود. اگر فکر می کنید فردی مورد اعتماد در اطراف تان هست که می تواند همراهتان باشد، هر چه زودتر به او پیشنهاد همکاری دهید. مدت‌ها است ارتباط خوبی با عشق زندگی‌تان ندارید اما امروز فرصت خوبی برای حل مشکلات است، آن را از دست ندهید. در گفتگوهایتان نیز سعی کنید به جای حرف زدن، بیشتر گوش دهید. همین موضوع می تواند از تنش های میان شما تا حد زیادی بکاهد. منتظر تماس یک دوست قدیمی در انتهای روز باشید.


فال روز متولدین شهریور :

یکی از راههای رهایی از افکار منفی این است که درباره نگرانی های خود صحبت کنید. حتی اگر فرد قابل اعتمادی را پیدا نکردید، حرف هایتان را روی کاغذی بنویسید و سپس پاره شان کنید. نگرانی، عصبانیت و ترس تأثیر بسزایی بر سلامت بدنی و ذهنی شما خواهد داشت. در این شرایط ورزش هم می تواند گزینه خوبی برایتان باشد. امروز با یکی از دوستان تان مکالمه ای خواهید داشت. شما توانایی این را دارید که مکالمه را به نفع خودتان پیش ببرید، البته به شرط این که این کار را با آرامش و با لحنی خوش انجام دهید.

فال روزانه دوشنبه 26 اسفند 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

شما فرد درونگرایی هستید اما گاهی باید به دیگران نشان دهید که چقدر وجودشان در زندگی شما اهمیت دارد. حتی یک پیغام عاشقانه هم می‌تواند عمق احساس شما را به دیگران نشان دهد. امروز زمان خوبی برای غافلگیر کردن محبوبتان است. اگر می‌خواهید دلخوری که میان تان بوجود آمده برطرف شود، این فرصت را از دست ندهید. به فکر یک سرمایه گذاری هستید اما قبل از شروع به هر کاری، با افراد با تجربه مشورت کنید چون راهی که در پیش می گیرد خطرات زیادی را در پی خواهد داشت.


فال روز متولدین آبان :

از پیچیده کردن مشکلاتی که بر سر راه شما قرار می گیرد، بپرهیزید. به دنبال ساده‌ترین راه حل باشید تا هر چه زودتر از آن خلاصی یابید. اگر چه همیشه روشن و واضح‌ترین راه حل بهترین راه نیست اما امروز این راه جواب می دهد. برای انجام کاری این پا و آن پا می کنید، اگر فکر می کنید که انگیزه لازم را ندارید، بهتر است از یکی از اطرافیان تان بخواهید تا در این راه با شما همقدم باشد. در این شرایط اراده شما نیز قوی تر خواهد شد.


فال روز متولدین آذر :

میان شما و یکی از دوستان تان شکراب شده است، اما نگران نباشید زیرا با اعتماد به نفس و انرژی وافر می‌توانید به سرعت تمام مشکلات خود را بدون هیچ ناراحتی و دلگیری، حل کنید. در کاری دودل هستید، شاید بد نباشد کمی دیگر به خودتان فرصت دهید تا حقایق برایتان روشن تر شود آنوقت تصمیم درست را بگیرید. شما با دست های خودتان چاهی برای خود حفر کرده اید. انتظار نداشته باشید که دیگران شما را در این شرایط مورد کمک و حمایت خود قرار دهند. خود باید برای رهایی از این وضعیت، دست به کار شوید.

فال روزانه دوشنبه 26 اسفند 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

شما در حال حاضر فرد موفقی هستید اما همچنان به این فکر می کنید که چگونه می توان شرایط را از آن چه هست، بهتر سازید. شاید بد نباشد که تحقیقات و برنامه ریزی دقیق تری برای راهی که می خواهید در پیش بگیرید، داشته باشید. به زودی یک رابطه عاطفی ایده آل را، که مدت ها به دنبالش بودید، آغاز خواهید کرد. محتاطانه قدم بردارید تا همه چیز بر وقف مرادتان پیش رود. در اواخر روز خبرهای خوشی به گوش تان خواهد رسید که غافلگیرتان خواهد کرد.


فال روز متولدین بهمن :

شما در شرایطی حساسی گیر کرده اید. بهتر است ظاهر بینی را کنار بگذارید و با دیدی عمیق تر به مسائل نگاه کنید و قبل از هر تصمیمی به جنبه های مختلف آن خوب بیاندیشید. برای اطمینان، به جای پرس و جو از دیگران خود به منبع اصلی مراجعه و اطلاعات لازم را دریافت کنید. اگر با احتیاط قدم بردارید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اگر چه تا به حال در مورد رابطه عاطفی تان بی توجه بوده اید اما حال زمان آن است که با دقت بیشتری به این مسائل نگاه کنید. کلید موفقیت شما در چنین روزی صبر و تحمل بالا برای پیدا کردن حقیقت است.


فال روز متولدین اسفند :

امروز رمانتیک تر از همیشه هستید. اگر می‌خواهید با فردی قرار ملاقاتی بگذارید، درنگ نکنید زیرا امروز بهترین فرصت است، شما مرکز توجه قرار گرفته و در هر گفتگویی موفق خواهید شد. اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید، فرد مورد علاقه‌تان نیز به سمت شما جذب می شود. اگر فکر می کنید که هنوز هم به آن جایگاهی که در زندگی باید داشته باشید، نرسیده اید، ناامید نشوید. هنوز هم فرصت های زیادی در اختیار دارید که می توانید بهترین استفاده را از آنها بکنید. شکست های زندگی درس هایی هستند که نباید آنها را نادیده بگیرید.

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 1,017 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php