کد خبر : 267352 تاریخ انتشار : جمعه 9 خرداد 1399 - 0:15

فال روزانه جمعه 9 خرداد 99

فال روزانه جمعه 9 خرداد 99 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : امروز خلاقیت و قدرت تخیل شما در اوج خود قرار دارد و با حرف‌ها و ایده‌هایتان می توانید همه را تحت تأثیر قرار دهید. بیش از اندازه سعی نکنید …

فال روزانه جمعه 9 خرداد 99

فال روزانه جمعه 9 خرداد 99

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

امروز خلاقیت و قدرت تخیل شما در اوج خود قرار دارد و با حرف‌ها و ایده‌هایتان می توانید همه را تحت تأثیر قرار دهید. بیش از اندازه سعی نکنید که کامل و بی نقص باشید، این کار تنها باعث از بین رفتن ذوق و خلاقیت شما خواهد شد. همه ما ممکن است اشتباهات کوچکی داشته باشیم، مهم این است که به موقع متوجه آنها شده و اشکالاتمان را برطرف کنیم. اگر رابطه عاطفی‌تان برای شما هیچ جذابیتی ندارد و در کنار طرف مقابل‌تان احساس خوشبختی نمی کنید و حس می کنید این اوضاع دارد خفه‌تان می کند چرا خودتان را رها نمی کنید؟! ادامه دادن همیشه بهترین راه حل نیست، گاهی باید همه چیز را رها کرد و رفت.


فال روز متولدین اردیبهشت :

امروز شما عینک خوش بینی به چشمتان زده‌اید و حتی اگر همه چیز روبراه نباشد هم فکر می کنید که هیچ مشکلی در کار نیست. این تنها خود شما هستید که می توانید در وضعیت موجود تغییر ایجاد کنید و اوضاع را رو به بهبود پیش ببرید. اگر در آغاز کار سرعت عمل و کارایی‌تان آن طوری که انتظار داشتید نبود خودتان را سرزنش نکنید و کمی به خودتان وقت بدهید تا کارها روی روال بیفتند؛ قرار نیست که همه چیز یک روزه روبراه شود. شاید افرادی دور و برتان باشند که مدام می خواهند به شما بگویند زندگی مجردی خیلی بهتر از تاهل است و بهترین روش برای ادامه زندگی شما همین است، ولی این خود شما هستید که باید بی آن که تحت تأثیر این حرف‌ها قرار بگیرید در این باره تصمیم بگیرید.


فال روز متولدین خرداد :

امروز دچار برخی توهمات شده و نمی توانید این همه عشقی که دور و برتان را فراگرفته است ببینید. با وجود این که تنش و انرژی منفی در اطراف خودتان احساس می کنید ذکاوت و مهارت شما در روابط اجتماعی به شما کمک خواهد کرد که دیگران حتی متوجه وجود چنین وضعیتی نشوند. ولی این وضعیت دیر یا زود آشکار خواهد شد و هر چقدر سعی در مخفی نگه داشتن آن داشته باشید بیشتر برایتان ایجاد مشکل خواهد کرد. آنچه در سرتان می گذرد را حتی اگر از این که بحثتان به کجا خواهد کشید مطمئن نیستید هم با اطرافیانتان در میان بگذارید. بیان حقیقت هم برای خودتان و هم دیگران بهتر از زندگی کردن با دروغ است.

 

فال روزانه جمعه 9 خرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

امروز آنقدر افکار متفاوتی در سرتان هستند که برگشتن به دنیای واقعی و حرف زدن در مورد آنچه دارد در سرتان می گذرد تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. به خودتان زیاد فشار نیاورید و سعی کنید مدت زمانی را بی آن که مجبور باشید با کسی حرفی بزنید با خودتان خلوت کنید. فکر کردن به سوالات بی پاسخی که امروز در سرتان هستند هیچ اشکالی ندارد، به شرط آن که فکر نکنید که حتما باید جوابی برای آنها پیدا کنید؛ همین که به دنبال حقیقت باشید برایتان کافی است. تغییراتی نامحسوس در زندگی‌تان آغاز شده‌اند که چند ماهی زمان می برد تا متوجه آنها بشوید. برای هدایت این تغییرات در جهت مثبت بعضی اقدام‌ها مثل حذف انسان های منفی از زندگی‌تان ضروری هستند.


فال روز متولدین مرداد :

امروز اگر بخواهید بر اساس خواسته های خودتان و نتیجه گیری های اشتباهی که می کنید در مورد دیگران قضاوت کنید، ممکن است به سادگی دچار اشتباه شوید. به جای این که فکر کنید که می دانید دیگران چه احساسی دارند و چه فکر می کنند بهتر است جواب آن را از خودشان بپرسید. به آنچه می شنوید خوب دقت کنید، زیرا به سادگی ممکن است قسمت های مهم آنچه گفته می شود را نشنیده و ذهن خود را درگیر فرعیات کنید. شاید در ظاهر اتفاقات چندانی در جریان نباشند، ولی شما دارید به درک تازه ای از خودتان می رسید که در آن خانواده و تحصیلات و آنچه تا کنون پشت سر گذاشته اید اصلا نمی توانند با معنویات از لحاظ اهمیت رقابت کنند.


فال روز متولدین شهریور :

امروز روزی مثبت است که آغازگر دوره ای هفت ماهه از تغییرات مثبت برای شما خواهد بود. شما این فرصت را خواهید داشت که در محل کارتان خودتان و توانایی‌هایتان را نشان داده و به رشد و پیشرفت دست پیدا کنید. شما می خواهید برای شک و تردیدهایی که نسبت به رابطه عاطفی خود احساس می کنید راه حلی پیدا کنید. متاسفانه طرف مقابل‌تان در این ماجرا زیاد با شما همکاری نمی کند و هر چقدر هم که به او فشار بیاورید و بخواهید او را به تعهد وادار کنید تنها از شما فراری خواهد شد. بهترین کاری که از دست شما بر می آید این است که او را آزاد بگذارید تا خودش در این رابطه تصمیم بگیرد زیرا از شما کار چندانی ساخته نیست.

فال روزانه جمعه 9 خرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

شاید امروز یک دنیا کار برای انجام دادن داشته باشید، ولی اگر ندانید از کجا باید شروع کنید و برنامه ای برای انجام کارهایتان نداشته باشید چندان راه به جایی نخواهید برد. آماده کردن فهرستی از کارهایتان چندان ساده به نظر نمی رسد، زیرا همه آنها برایتان از اولویت نسبتا بالایی برخوردار هستند. با این حال اگر خوب فکر کنید و درگیر جزئیات و فکر و خیال‌هایتان نشوید می توانید فهرست دقیقی تهیه کرده و با پیش رفتن بر اساس آن، پیش از پایان یافتن امروز ببینید که یک عالمه کار انجام داده‌اید. امروز می تواند آغازگر برخی تغییرات در زندگی حرفه ای و رابطه عاطفی شما باشد که تا هفت ماه آینده ادامه پیدا خواهند کرد، بهتر است حواستان را خوب جمع کنید.


فال روز متولدین آبان :

امروز دارید با احتیاط تمام سعی می کنید در رابطه عاطفی‌تان تعادل ایجاد کنید. از طرفی این طور به نظر می آید که فرصت‌هایی برایتان وجود دارند، ولی تنها اگر روی هدف خاصی متمرکز شوید. از طرفی دیگر هم فانتزی‌هایی که درباره عشق و روابط عاشقانه دارید ممکن است شما را دچار توهم کنند. این که چه مسیری را در پیش بگیرید کاملا به خودتان بستگی دارد، ولی شاید اصلا لازم نباشد فعلا هیچ اقدامی بکنید. درست است که باید به مرور زمان تصمیمی درباره وضعیت فعلیتان بگیرید، ولی به نظر می رسد در حال حاضر بهتر است وضعیتتان را حفظ کنید. طی هفت ماه آینده تغییرات مثبت قابل توجهی در زمینه شغلی‌تان به وجود خواهد آمد.


فال روز متولدین آذر :

این روزها به نظر می رسد که همه چیز در هم و برهم است، ولی اگر خودتان کمی نظم و برنامه داشته باشید خواهید دید که می توانید مسیر خودتان را به خوبی و بدون دردسر ادامه دهید. آدم های خیلی جالبی در اطرافتان هستند که وقت گذراندن با آنها آنقدر برایتان لذت بخش است که شاید فراموش کنید چه مسئولیت‌هایی در انتظارتان هستند. ولی هر چقدر هم کارهایی که همراه با هم می کنید جالب و سرگرم کننده به نظر برسند، این لذت‌ها کاملا زودگذر هستند و خیلی زود فقط شما و کوهی از کارهای عقب افتاده باقی خواهید ماند. تفریح و خوشگذرانی را برای آخر هفته بگذارید، فعلا تازه اول هفته است و یک دنیا کار برای انجام دادن دارید.

فال روزانه جمعه 9 خرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

اکنون می تواند برای شما بهترین یا بدترین زمان ممکن باشد و همه چیز فقط به خودتان بستگی دارد. شما نمی توانید همه چیز را درست کنید. به جای آن که با نگاهی انتقادی به خودتان و گذشته‌تان نگاه کنید حواستان را به مسیرتان رو به جلو بدهید و ذهنتان را روی انجام کاری متمرکز کنید که انجام پذیر باشد و اثرات مثبتی روی شما و نگرشتان نسبت به زندگی بگذارد. امروز در زندگی‌تان اتفاقاتی خواهند افتاد که به شما این احساس را منتقل می کنند که زندگی‌تان روند رو به رشدی را دارد طی می کند و تغییراتی قابل لمس در زندگی‌تان در حال به وقوع پیوستن هستند. خودتان را برای غافل گیری های خوشایند آماده کنید.


فال روز متولدین بهمن :

شما قلبا انسانی هستید که به آینده اهمیت می دهد، ولی در حال حاضر نمی توانید خودتان را از بند گذشته رها کنید. شما در رابطه ای قرار گرفته‌اید که با باورهای قلبی‌تان تناقض دارد و این موضوع دارد ارزش‌ها و باورهای شما را مورد آزمایش قرار می دهد. به جای این که خودتان را به خاطر دست نیافتن به انتظاراتتان دست کم بگیرید و یا دیگران را سرزنش کنید، برای خودتان اهداف جدیدی تعیین کرده و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. ولی انتظار نداشته باشید که یک شبه به موفقیت دست پیدا کنید؛ تغییرات حقیقی و پایدار زمان می برند تا به وقوع بپیوندند. فعلا سعی کنید با شرایط فعلی خود کنار آمده و از زندگی همان طوری که هست لذت ببرید.


فال روز متولدین اسفند :

افرادی که به دنبال نصیحت های عاقلانه شما هستند امروز شما را متفاوت از آن چیزی که خودتان می بینید خواهند دید. شما هر چند چیزی بروز نمی دهید ولی نگران این هستید که مبادا حتی خودتان هم در راه درست قرار نگرفته باشید و در نتیجه چیزی نداشته باشید که به دیگران عرضه کنید. با این حال اطرافیانتان چیزی در شما می بینند که باعث می شود حتی به چشم یک مرشد به شما نگاه کنند. خودتان را با احساسی که نسبت به خود دارید عصبی و گمراه نکنید، خوشبختانه لزومی ندارد که همین امروز به این حالت خود غلبه کنید. تنها کاری که لازم است بکنید این است که رفتارتان مثل همیشه با صداقت تمام باشد، بی آن که تلاش کنید چیزی را به کسی ثابت کنید.

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 296 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php