فونت جو
کد خبر : 262665 تاریخ انتشار : جمعه 8 آذر 1398 - 0:15

فال روزانه جمعه 8 آذر 98

فال روزانه جمعه ۸ آذر ۹۸ از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : امروز واکنش های شما به آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد کاملا فوری و بسیار قوی هستند، ولی با رفتارهای هر چند غیر عمدی اما حساب نشده ی خود …

فال روزانه جمعه 8 آذر 98

فال روزانه جمعه ۸ آذر ۹۸

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

امروز واکنش های شما به آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد کاملا فوری و بسیار قوی هستند، ولی با رفتارهای هر چند غیر عمدی اما حساب نشده ی خود می توانید نتایج نه چندان مطلوبی را ایجاد کنید. شاید یک لحظه به خودتان بیایید که خود را در میانه ی یک جر و بحث اساسی با مدیرتان و یا یک شخص قدرتمند دیگر بیابید. متأسفانه شما در حال حاضر قدرت کافی برای مجاب کردن طرف مقابلتان و پیروزی در این بحث را در اختیار ندارید. یادتان باشد که شما حالا حالاها باید با این شخص کنار بیایید، پس به نفعتان است که چالش هایتان را آگاهانه انتخاب کرده و دردسر بیهوده برای خودتان درست نکنید. گاهی بهتر است یک مبارزه را ببازیم تا بتوانیم در یک جنگ برنده شویم.


فال روز متولدین اردیبهشت :

شما امیدوار هستید که رابطه ی عاطفی خود را با بیان احساسات و رویاهایی که تا پیش از این بیان نکرده بودید عمیق تر کنید، با این حال ریسکی که می خواهید بکنید ممکن است واکنش های تندی در طرف مقابلتان ایجاد کند، بهتر است با احتیاط بیشتری جلو بروید و به یک باره با گفته هایتان تصویر کاملا جدیدی که برای طرف مقابلتان غریبه است از خودتان به نمایش نگذارید. در بحث هایی که امروز بر سر مسائل مذهبی، سیاسی و اجتماعی دارید هم باید دقت بیشتری داشته باشید. شما باید عقاید خودتان را بدون تلاش برای تحمیل آنها به دیگران بیان کنید. هر چقدر هم که نظرات طرف مقابلتان با شما متفاوت باشد فراموش نکنید که به عقاید و افکار او احترام بگذارید.


فال روز متولدین خرداد :

امروز وقتی یک نگاه کلی به زندگیتان می اندازید این طور به نظرتان می رسد که روابط اجتماعیتان دارند به خوبی پیش می روند، اما در واقع انرژی های عجیبی در اطرافتان در جریان هستند. شما سعی دارید در مورد نقشه ها و برنامه هایتان با دوستان و همکاران خود صحبت کنید و هیچ اشکالی هم در این کار نمی بینید. با این حال بیان آنچه در سرتان می گذرد به این راحتی ها هم نخواهد بود و در میانه ی راه احساساتتان کنترل امور را از دست شما گرفته و باعث می شوند به یکباره خودتان را در وضعی ببینید که حتی فکرش را هم نمی کرده اید. متأسفانه فرار از این موقعیت چندان هم راحت نخواهد بود و باید اشتباه های احتمالی خود را جبران کنید.

 

فال روزانه جمعه 8 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

هر چند که بیرون رفتن از محدوده ی امنی که برای خودتان ساخته اید چندان هم برایتان راحت نخواهد بود، اما شما برای رسیدن به آنچه می خواهید آماده اید تا از این محدوده فراتر رفته و دنیای جدیدی را تجربه کنید. شاید با خودتان این طور فکر کنید که به محض انجام این کار همه چیز روبراه خواهد شد و به تمام خواسته هایتان خواهید رسید و پاداش مورد نظرتان را به دست می آورید، اما متأسفانه هر قدم از این راه با موانع کوچک و بزرگی همراه خواهد بود. در واقع اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد هم نیست و در واقع بیشتر نگرانی های شما هستند که باعث می شوند فکر کنید در وضعیتی بغرنج گرفتار شده اید. به قضاوت های دیگران اهمیت ندهید و با اعتماد به نفس پیش بروید.


فال روز متولدین مرداد :

شما نقشه های بزرگی برای خود در سر دارید، اما قبل از عملی کردن این نقشه ها و رسیدن به آنچه که می خواهید باید راهی طولانی و نسبتا پیچیده را پشت سر بگذارید. طبیعتا شما هم مثل هر شخص دیگری ترجیح می دهید در یک چشم به هم زدن به خواسته هایتان برسید، اما این امادگی را هم دارید که در صورت لزوم با تمام مشکلاتی که سر راهتان قرار می گیرند بجنگید؛ شما ترجیح می دهید بجای این که بخواهید اصلا به اهدافتان نرسید و آنها را فراموش کنید، دیر و با سختی به مقصدتان برسید. این را به یاد داشته باشید که صبوری خیلی بیشتر از داشتن قدرت و توانایی می تواند در رسیدن به خواسته هایتان به شما کمک کند.


فال روز متولدین شهریور :

در تمام سختی ها و مشکلاتی که ما را در بر گرفته اند و دنیای زشت و بیرحمی که ما را فرا گرفته است زیبایی های بسیاری نهفته هستند که دیدن آنها به قدرت بسیاری نیاز دارد و شما امروز آماده اید تا چشمتان را به روی این زیبایی ها باز کنید، اما انگار یک نفر قصد دارد با یک تبر ریشه های درخت امید شما را قطع کرده و شما را به حفظ همان نگاه قبلیتان مجبور کند. با این حال قدرت امروز شما بسیار فراتر از آن است که کسی بتواند به راحتی مانعتان شود. همین که کسی کاری کند که باعث شود شما و اهدافتان را به خطر انداخته است، آماده خواهید بود تا با تمام توانتان به جنگ او بروید. مواظب باشید به جای خشونت با هوشیاری با موانع و مخالفان روبرو شوید.

فال روزانه جمعه 8 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

امروز اطرافیانتان هر لحظه نظرشان را عوض می کنند و شما نمی توانید این رفتارها و دمدمی مزاجی های آنها را درک کنید. شاید تلاش کنید با این حالت های آنها کنار بیایید، اما این وضعیت روی برنامه ها و کارهای شما نیز تأثیر منفی خواهد گذاشت. طبیعتا شما ترجیح می دهید که رفتاری دوستانه با آنها داشته باشید، اما نه به بهای به هم ریختن زندگی خودتان! با وجود این که شما معمولا سعی در حفظ صلح و آرامش دارید ممکن است ناگهان به نقطه ای برسید که حرف هایی بزنید که بعدا از گفتن آنها پشیمان خواهید شد. مواظب باشید با نداشتن کنترل روی خشمتان برای خود دردسر درست نکنید و راهی به غیر از جر و بحث برای حل مشکلتان پیدا کنید.


فال روز متولدین آبان :

شما احساس می کنید که روند کارهای روزمره تان به یک تغییر اساسی نیاز دارد و باید به طور ناگهانی و کلی این روند را زیر و رو کنید، آن هم به این دلیل که با اهداف فعلی شما سازگار نیست. ایجاد برخی تغییر و تحولات می تواند ایده ی خیلی خوبی باشد، اما شما برای این کار به کمک و حمایت دوستان و اطرافیان خود نیاز دارید تا بتوانید بی آنکه از لحاظ مادی یا معنوی به مشکل بربخورید خودتان را با شرایط جدید وفق بدهید. با این حال ممکن است که بعضی ها با شما مخالفت کنند و نقشه هایتان را ناشیانه و بی اساس بدانند، اما نباید اجازه دهید که این موضوع جلوی پیشرفت شما را بگیرد. مطمئن باشید که با داشتن پشتکار، تلاش هایتان جواب می دهند.


فال روز متولدین آذر :

امروز شما احساس می کنید که اتفاقات عجیب و غریبی در اطرافتان در جریان هستند و نمی توانید به دلیل آنها پی ببرید، اما سعی کنید نسبت به آنها با ذهنی باز واکنش نشان داده و به خرافات و افکار اشتباه روی نیاورید، این اتفاقات در زندگی همه ی ما پیش می آیند و اگر آنها را درک نمی کنیم به خاطر نداشتن اطلاعات کافی و صحیح در مورد آنهاست. شما امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید و خوشبختانه انرژی لازم برای انجام آنها را نیز در اختیار دارید، اما حتما در نظر داشته باشید که در طول روز در بازه های زمانی مناسب وقتی را برای استراحت خودتان در نظر بگیرید تا بتوانید بدون خسته کردن خودتان کارهایتان را به انجام برسانید.

فال روزانه جمعه 8 آذر 98

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

این روزها موضوعات بسیار متفاوتی در جریان هستند که باعث افزایش بیشتر و بیشتر خشم و عصبانیت شما می شوند و بروز ندادن این احساساتتان برای شما به چالشی بسیار دشوار تبدیل شده است. متأسفانه تا زمانی که خودتان چیزی در مورد نیازهایتان نگویید و به اطرافیانتان نشان ندهید که چقدر دارند به شما و اعصابتان فشار وارد می کنند خودشان متوجه هیچ چیزی نخواهند شد. مخفی نگه داشتن افکار و احساساتتان هیچ کمکی به بهتر شدن اوضاع نخواهد کرد؛ در واقع این احساسات منفی هر چقدر که سرکوب شوند شدیدتر و شدیدتر خواهند شد. از روی احساس وفاداری به دوستتان انجام کاری که برایتان سخت یا غیرممکن است را به عهده نگیرید.


فال روز متولدین بهمن :

احساس استرس و بیقراری شما دارد روز به روز بیشتر می شود و آماده اید هر کاری لازم باشد را انجام دهید تا خودتان را از این فشار و نگرانی فزاینده نجات بدهید. با این حال در شرایط فعلی هر چه قدر بیشتر صبر و حوصله به خرج دهید به نفعتان خواهد بود، چون کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید آثاری طولانی مدت روی زندگی و کارهای شما خواهند گذاشت و یک حرکت اشتباه کافی است تا اوضاع را برای خودتان حتی از این که هست هم بدتر کنید. در صورت این که بین شما و اطرافیانتان تنش و درگیری به وجود بیاید بهتر است که در کمال صداقت با موضوع برخورد کنید، چون گفتن حقیقت اگر با ملایمت همراه باشد حداقل از ایجاد تنش بیشتر جلوگیری خواهد کرد.


فال روز متولدین اسفند :

امروز رفتارهای بی ثبات دوستان و اطرافیانتان باعث نگرانی شما شده است. با این حال نمی شود زیاد هم از این که ایراد کار از آنهاست و شما در تردیدی که نسبت به آنها دارید محق هستید مطمئن باشید. در واقع تحت شرایط کیهانی فعلی شما حتی می توانید فکر کنید که تمام دنیا بر علیه شما با هم متحد شده اند و در نتیجه ی این افکار اعتماد به نفستان به میزان زیادی کاهش پیدا کرده است. با این همه و در کمال تعجب تنها در عرض یک لحظه ممکن است احساستان تغییر کند و بار دیگر به دیگران اعتماد کنید! به خواب های بدی که شب گذشته دیده اید زیاد توجه نکنید، آنها تعبیر خاصی ندارند و بیشتر از نگرانی ها و ترس های شما ریشه می گیرند.

دسته بندی : روزانه »فال بازدید 128 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید
مریم در تاریخ 13 آذر 1398 گفته :

خیلی خوب