کد خبر : 160664 تاریخ انتشار : دوشنبه 29 تیر 1394 - 17:37

عکس های دیدنی از فرزاد حسنی در جشن عروسی برادرش

فرزاد حسنی از جمله هنرمندان پر حاشیه کشورمان است که ما در این مطلب از ساین میهن فال عکس های دیدنی از فرزاد حسنی در جشن عروسی برادرش را برای طرفداران ایشان در نظر گرفته ایم که از شما دعوت می کنیم تا با دیدن تصاویر همراه  ما باشید. به …

فرزاد حسنی از جمله هنرمندان پر حاشیه کشورمان است که ما در این مطلب از ساین میهن فال عکس های دیدنی از فرزاد حسنی در جشن عروسی برادرش را برای طرفداران ایشان در نظر گرفته ایم که از شما دعوت می کنیم تا با دیدن تصاویر همراه  ما باشید.

به گزارش میهن فال چندی پیش فرزاد حسنی در برنامه ویتامین ۳ عروس جدید خانواده حسنی را معرفی کرد و در ادامه تازه عروس خانواده حسنی نیز به صورت خیلی کوتاه گفت: خیلی خوشحالم که با ازدواجم با فرشاد، من صاحب دو برادر خوب شدم، چون خودم از داشتن نعمت برادر محروم بودم.
اما مراسم ازدواج فرشاد حسنی برادر فرزاد حسنی جمعه شبماه با حضور چهره های سرشناسی چون محمد علیزاده ، منصور ضابطیان و عوامل سازنده برنامه رادیو هفت برگزار شد. زندگی این مجری مشهور در سکوت و آرامش خاصی جریان دارد در حالی که تصاویری از شب مراسم ازدواج فرشاد حسنی(برادر فرزاد) برای اولین بار در فضای مجازی منتشر می شود.

عکس های دیدنی از فرزاد حسنی در جشن عروسی برادرش

عکس های دیدنی از فرزاد حسنی در جشن عروسی برادرش

 

دسته بندی : اسلاید ، بازیگر ، تصاویر بازدید 73 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php