کد خبر : 55091 تاریخ انتشار : سه شنبه 12 آذر 1392 - 23:52

شخصیت شناسی با رنگ مو

موهای سیاه: اشخاصی که موهای سیاه دارند، دارای شخصیتی قوی و استوار و پر جذبه هستند، دوست دارند عصبانیت خود را ظاهر کنند، بسیار ساده و زود عصبانی میشوند و در مقابل امور سخت، صبر و استقامت زیادی از خود نشان میدهند، بسیار صبورند و در بسیاری از امور هم …

شخصیت شناسی با رنگ مو

موهای سیاه: اشخاصی که موهای سیاه دارند، دارای شخصیتی قوی و استوار و پر جذبه هستند، دوست دارند عصبانیت خود را ظاهر کنند، بسیار ساده و زود عصبانی میشوند و در مقابل امور سخت، صبر و استقامت زیادی از خود نشان میدهند، بسیار صبورند و در بسیاری از امور هم خواستار نو گرایی و تجدد میباشند در تنها چیزی که ممکن است در تغییرش تردید نشان دهند، همان تغییر رنگ موهایشان میباشد. چنین افرادی دارای شخصیت آرام و رمانتیک میباشند.

 شخصیت شناسی با رنگ مو

موهای قهوه ای تیره: اشخاصی که دارای موهای قهوه ای تیره هستند ذاتا انسانهای غریبی به شمار میروند که گاهی گوشه گیر و گاهی اجتماعی هستند، نسبت به کودکان علاقه زیادی نشان میدهند و حتی با آنها بازی هم میکنند، از راهای بسیار ساده به دنبال کسب شهرت هستند و بعضی اوقات خجالتی هستند. گاهی هم بی باک هستند. میتوان گفت انسانهایی متجدد میباشند و بسیاری از اوقات هم به تغییر دادن رنگ موی خود علاقه نشان میدهند. زیرا احساس خستگی و تکراری بودن نسبت به هرچیز که در اطرافشان است میکنند.

 شخصیت شناسی با رنگ مو

موهای شاه بلوطی: (خرمایی مایل به قرمز)این افراد انسانهایی بسیار غریب و عاطفی بشمار میروند و گاهی هم بد ذات میشوند، بدبین و بدچشم نسبت به هر چیزی و در تصمیمات خود عجول و شتابزده و همه شاهدند که آنها اشخاصی هستند مغرور به علم خود و مردان ثروتمند و زیبا آنها را براحتی جذب میکنند و با علم به اینکه زیبایی فانی و از بین رفتنی است، آنها عاشق زیبایی هستند.

شخصیت شناسی با رنگ مو

موی بور: اشخاصی که دارای موهای بور هستند شخصیتشان به زیبایی شان وابسته است، انسانهایی هستند با اعتماد به نفس بالا و غالباً از آنچه میبینند دستپاچه و هول میشوند، انسانهایی بسیار اجتماعی هستند که دوست دارند با هر شخص غریبه ای آشنا شوند و مردم را خیلی دوست دارند، بعضی از آنها به زیبایی شان مینازند و به خاطر رنگ موهایشان مغرور میشوند، زیرا این رنگ مو بسیار مورد توجه برخی زنان و مردان است.

دسته بندی : جالب و خواندنی ، سرگرمی بازدید 71 بار
دیدگاهتان را بنویسید
ابي در تاریخ 8 دی 1392 گفته : پاسخ دهید

مال من جو گندمیه

ابي در تاریخ 8 دی 1392 گفته : پاسخ دهید

مو های من جو گندمین

نغمه دولت شاهي در تاریخ 14 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

اه نیلو جون خیلی خوش رنگه موهات مال من تقریبا زیتونی هست..چن من خیلی سفیدم آدم های سفید موهاشون خرمایی مایل به زیتونی هست خیلی خیلی قشنگه

نیلو در تاریخ 14 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

مرسی عسیسم…..قابل نداره……راستمیگما…..میکنما….!

مهدی در تاریخ 14 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

آورین…

نیلو در تاریخ 14 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

به کی/به چی؟

رویا در تاریخ 13 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

من موهام مشکی پرکلاغی نیست ولی مشکی هست.

نیلو در تاریخ 13 آذر 1392 گفته : پاسخ دهید

من بچه بودم بور بود موهام ولی الان یه کچولو نزدیک به خرماییه کدوم میشم؟
یه مطلب میزاری سعی کن جامع باشه……ملت مثله من نرن تو کف……..!

css.php