کد خبر : 165188 تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 مرداد 1394 - 21:26

شبنم قلی خانی مادر شد + عکس

در تازه ترین اخبار از دنیای هنر و بازیگران در این مطلب از سایت میهن فال خبری از شبنم قلی خانی در نظر گرفته ایم با عنوان : شبنم قلی خانی مادر شد + عکس . با ما همراه باشید. شبنم قلی خانی سرانجام فرزندش را بدنیا آورد. شبنم قلی …

در تازه ترین اخبار از دنیای هنر و بازیگران در این مطلب از سایت میهن فال خبری از شبنم قلی خانی در نظر گرفته ایم با عنوان : شبنم قلی خانی مادر شد + عکس . با ما همراه باشید.

شبنم قلی خانی مادر شد + عکس

شبنم قلی خانی سرانجام فرزندش را بدنیا آورد. شبنم قلی خانی با انتشار عکسی از خودش و دست فرزندش, اعلام کرد که فرزندش را بدنیا آورده است.

وی در صفحه خود نوشت :

انتظارم به پایان رسید ،خدا را شاکرم به خاطر این باارزشترین هدیه جهان هستی که به ما ارزانی داشته?
خداوند حافظ دختر ما و تمام کودکان جهان باشد ?

امشب چه ناز دانه گلی در چمن رسید
گویی بساط عیش مداوم به من رسید
نور ستاره ای در شب تولدش
انگار که فرشته ای از ازل رسید

شبنم قلی خانی مادر شد + عکس

قلی خانی فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر «آنتیگونه» در تئاتر شهر تهران آغاز کرد. شهریار بحرانی که از بازی قلی‌خانی خوشش آمده بود، او را برای ایفای نقش حضرت مریم در فیلم سینمایی «مریم مقدس» انتخاب کرد.

گلاره اسدی بازیگر تلویزیون و سینما هم در صفحه اینستاگرامش مادر شدن این بازیگر را به او تبریک گفت. او نوشته: «قول داده بودم این هفته پر باشد از خبرهای خوب. شبنم خانم مبارک همه‌ی ما باشه مادر شدنت، رفیق نازنینم.»

قلی‌ خانی تا به حال در سریال‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته که از بین‌آن‌ها می‌توان به «اولین شب آرامش»، «سرزمین کهن»، «نردبام آسمان» اشاره کرد.

دسته بندی : اسلاید ، مجله خبری بازدید 108 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php