پی ام اپلود
کد خبر : 24120 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۵ چاپ صفحه

روش های آماده سازی زن برای رابطه زناشویی +۱۸

دوست دارم همین ابتدا این توضیح را بدهم که مردان همیشه در روابطشان با جنس مخالف دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است که مردان بنا به ساختار فیزیولوژیکیشان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعکس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیک …

روش های آماده سازی زن برای رابطه زناشویی +۱۸

دوست دارم همین ابتدا این توضیح را بدهم که مردان همیشه در روابطشان با جنس مخالف دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است که مردان بنا به ساختار فیزیولوژیکیشان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعکس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیک و فکریشان موجوداتی هستند که نیاز به تامین امنیت و احساس آرامش هستند، لذا 20 تحریک کننده جنسی زیر عمدتاً در همین راستا عمل می‌کنند و با دادن احساس امنیتی پایدار موجب این می‌شوند که زن از حالت تدافعی در رابطه جنسی بیرون بی آید و به نقطه ای برسد که مطلوب اکثر مردان تلقی می‌شود و این همان جایی است که هم مرد با احساس فرمان فرمایی رابطه جنسی به لذت جنسی می‌رسد و هم زن با احساس امنیت در رابطه جنسی به اوج نقطه لذت جنسی‌اش نزدیک می‌شود.

این مثال را هم قبل از خواندن مقاله بشنوید که استاد بزرگ روانشناسی می‌گفته‌اند که : « در خانه باید مرد پادشاه و زن نخست وزیر باشد » البته از نوع انگلیسی ( یه وقت فکر نکنید من انگلیسیم، منظورم اینه که مرد باید حس فرمان فرمایی اش تأمین شود )، اگر رابطه این گونه باشد و بر اساس درک و تأمین نیازهای متقابل باشد می‌شود به پایداری و محکم بودن آن مطمئن بود. ( برای درک درست این جمله، مقاله سرد کننده های جنسی مردان را بخوانید تا خدای ناکرده تلقی استبدادی از این جمله نداشته باشید . )

برای رسیدن به درکی متقابل از نیازهای جنس مخالفتان می‌توانید ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

 ۲۰ تحریک کننده جنسی زنان :

این مردان تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستان‌های عشقی تبدیل می‌کنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید ؟ اگه دوست دارید سعی کنید جزء این 20 مرد باشید تا ببینید که هیچ زنی توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد !!!

۱- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می‌کنند ( آقایونی که به سرعت می‌روند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع می‌کنند و فوری و باعجله می‌خواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله‌ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند. )

۲- مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت می‌کنند ( آقایونی که نمی‌خواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از رابطه جنسی به زن احساس محبوبیت و امنیت می‌دهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد. )

۳- مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می‌زنید می‌تواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می‌آید و او را شعله‌ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید! )

۴- مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می‌دهند اورا دوست دارند و به او عشق می‌ورزند ( این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومندترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )

۵- مردهایی که لباس‌های همسرشان را به آرامی در می‌آوردند ( قابل توجه آقایونی که تا شهوتی می‌شوند فوری و با عجله شروع می‌کنند به کندن لباس‌های خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن که معشوقه لخت کرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! رفقا این را برای بار آخر میگوم، زنان در پروسه جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و این کار می‌تواند یکی از آمادگی‌های لازم را به آن‌ها بدهد . )

۶- مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند ( زن‌ها در پروسه آمادگی برای رابطه جنسی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته‌هایتان اضافه کنید. )

۷- مردهایی که با موهای همسرشان بازی می‌کنند ( فکر نمی‌کنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که در هنگام معاشقه از چنگ زدن دست‌های معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )

۸- مردهایی که از معاشقه رابطه جنسی با همسرشان لذت می‌برند ( خیلی ساده است هنگامی که معاشقه بکنید و احساساتتان را به بیرون تراوش کنید این خود مهم‌ترین جذب کننده برای همسرتان است. )

۹- مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می‌دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می‌کنند ( یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، می‌تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمی‌کنید، فردا صبح امتحان کنید ! )

۱۰- مردانی که می‌دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء کنند.

۱۱- مردهایی که میدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند.

۱۲- مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده می‌کنند. ( کارهایی مانند خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … می‌توانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند. )

۱۳- مردهایی که به همسرشان احساس زیبا بودن می‌دهند. (اینجا یک راز را بهتون میگم ، هنگامی که یک زن احساس بکند که برای شما زیبا است ، مثله توپ میترکه ! ازمن گفتن )

۱۴- مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت می‌برند. ( زبان عشق لمس کردن است، دست‌های شما زایده‌هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستنده های قوی‌اند که نیروی جنسی شما را منتقل می‌کنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید. )

۱۵- مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.

۱۶- مردهایی که دست‌های همسر خود را در دست می‌گیرند و آن را نوازش می‌کنند.

۱۷- مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی‌شان با همسر خود رفتار می‌کنند. ( آهان این نکته ماله کهنه کاراست، رفقا با تجربه دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه‌تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد. )

۱۸- مردهایی که به همسرشان نشان می‌دهند که او تنها زن زندگی آن‌هاست و به او احساس و باور «خاص بودن» می‌دهند.

۱۹- مردهایی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق می‌ورزند.

۲۰- مردهایی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی‌های زندگی را برای آن‌ها سهل و آسان و حتی از بین می‌برند

دسته بندی : ازدواج »روابط عاشقانه »سبک زندگی
دیدگاهتان را بنویسید
محمدرضا در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۲ گفته :

سلام. از نوشته تون بسیار لذت بردم . ومیتونم بگم به جرعت من یکی از مردهائی هستم که تقریبا ء تمام این 20 گزینه را اجراءمیکنم. با تشگر از شما

مجید در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۲ گفته :

فقط میتونم با نزدیک شدن به حضرت حق تعالی واهل بیت علیه السلام زندگی پایدار خواهد بود. حتی در سرای آخرت

ستاره رحمتي در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲ گفته :

با سلام.با تشكر فراوو ن از سايت خوبتون و اطلاع رساني خوبتون.بازم اگر تونستين اين نكته هاتون رو بيشتر كنيد تا مرداي ايراني هم دست از س..س سنتيشون بردارن. خيلي خوشم اومد از نوشته هاتون .

ستاره رحمتي در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲ گفته :

باريكلا به تو پسر خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب!!!

ستاره رحمتي در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲ گفته :

خب من متوجه نميشم. چرا نشر نميكنيد ؟

محمد در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۲ گفته :

سلام لطفاعکس بفرستید.

sia در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ گفته :

Salam
Taze fahmidam che ra dosam daran ….mersi

کوروش در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ گفته :

خانومها که سنتی ترن فکر میکنن مردا همیشه باید پا پ
یش بذارن

فاطمه در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۳ گفته :

خیلی عالی بود امیدوارم به درده اقایون بخوره…. ایام به کام

علیرضا در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۳ گفته :

مرسی خوب بود فقط نکات تکراریش زیاد بود

MASOOD در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ گفته :

بد نبود با عليرضا موافقم

حمید در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۳ گفته :

ممنون از نکات جالبتون
ولی چرا همش به مردها یاد میدید بعضی از خانوما مثل چوب خشک میمونن چاره اونا رو هم اگه میدونید بنویسید
شاید هم بعد از گذشت سالها باز خجالت میکشن
خدا به داد ما مردها برسه

سام در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۳ گفته :

slam ale bod vale kanomha por ro mishan

هادی در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۳ گفته :

زنا دوس دارن مرداشون تو همه چی عاشقشون باشه بعدش همه جوره کنارششونن اینم از خصلتیه که خدا به خانوما داده همینه که میتونه مردو عاشق زن کونه

الهه در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۳ گفته :

پرو خودتی بیتربیت وظیفته

مجتبی در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۳ گفته :

خانوم مثله اینکه شما همچین بدتم نمیادا

میثم در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

خب حتما خوشش میاد. چرا با طعنه می گی. اونم حق داره لذت ببره.

alireza در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

سلام : چرا در عشق ورزی زن وشوهری همیشه مردها محکوم هستند .حداقل به خانم توصیه نمایید که اولا توقع شان را کمتر نمایند .دوما خانم ها همواره ثابت شده که سرمایه شوهرشان را می خواهند نه شوهر شان چرا ؟؟؟؟؟.سوما چه عیب ی دارد خانم ها حداقل خودشان آماده برای عشق ورزی با شوهرشان را بنمایند که هرگز این کار نمی کنند.در ضمن لازمه زن وشوهر در هر زمینه شرط لازم وکافی همدیگر ند نه شرط ونه لازم.یعنی باید هردو همدیگر آماده نمایند وپس از عشق ورزی با همدیگر خانم ها همیشه اعتراض می کنند بجای تشکر وقدر دانی .

jinjer در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

خوب بود ولی نکات تکراریش زیاد بود

پرقدرت در تاریخ ۷ تیر ۱۳۹۴ گفته :

جالب بود ولی دلیل نمیشه این همه پاچه خواری برای خانوما بکنیم قبول دارن خوب ندارن مرده همین جوره تازه خیلی خوش باشن که از روز اول خلقت تا حالا تیپی عوض کردن وگرنه که که …………… آره بازم دمت گرم پرچمت بالاست مردا

امید در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۴ گفته :

سلام وقت بخیر.
نکات خوبی بودن ولی همونجوری که زنو شوهر تو همه زندکی شریکن باید تو همینم شریک باشن

سارا در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۴ گفته :

سلام ممنون از مطالبتون.بسیار عالی بود.
متاسفانه من در حال حاضر نامزد کردم و باکره هستم و در عقد موقت.
ما با هم رابطه برقرار کردیم اما همسرم در چند مورد ضعف داره.
ایشون هیچ گونه حرف احساسی و عاشقانه با من نمیزنه.حتی در رابطه.مواردی که گفته شد رو رعایت نمیکنه.من رو هم ارضا و راضی نمیکنه.و من مدام از ایشون سرد میشم و باعث میشه دیر به دیر ایشون رو ببینم.ای کاش میشد این مطالب رو بخونه و دست از خودخواهیش بکشه.ایشون خیلی خشنه و تنها خودش رو ارضا میکنه,,,,متاسفانه:-(T_T

نسترن در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

سلام..ممنون.جالب بود
سارا جون مال تو ک خوبه.تازه نامزدی! من ۲ ساله عروسی کردم ولی شوهرم هیچ حرف عاشقانه ای نمی زنه، نه در رابطه ن در هیچ کجای دیگه! ته ته حرفای عاشقانش ی کلمه “عزیزم” ساده و معمولیه ک اونم خیلی به ندرت وکمه!من در اوایل عقد و حتی بعد عرسی هم این کارهاش خ اذیتم می کرد و چ شبایی ک اون خوابیده بود و من تا نصفه شب گریه کردم ولی ن اصلا فهمید و ن با تذکراتی ک من دادم رفتارش عوض شد!منم بی خیالش شدم..الان ب کارای خودم می رسم و فکرمو درگیر این چیزا نمی کنم..الان ک ک فک می کنم می بینم رابطه ما ب جز اون رابطه خاص، خ معمولیه و اصلا مث زن و شوهرای دیگه نیس!الان ک ب اون موقع ها فک می کنم دپرس می شم و خوشحال می شم ک دیگه اونقد تحت فشار نیستم…

نسترن در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

خیلی پیش اومده مثلا بهش گفتم تو رابطه دوس دارم چشات بازو به حالت خمار باشه ولی اون همچین چشاشو باز نگه می داره ک یا من خندم میگیره همه حس و حالم می پره یا اصلا بهش توجهی نمی کنم و اونم فک می کنه چقد تحریک شدم و کلی و دارم حالشو می برم در حالی ک اصلا اینطور نیست!!!:(

حسین در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۴ گفته :

سلامم ن نامزد دارم و محرمیم همه اینک آرا رو کردم و ارضاش کردمخ خیلیه همدیگرو دوستدداریم

مهدی در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ گفته :

با حرف آقا حمید موافقم
آقایونم نیاز دارن به آماده سازی …………خانوما چکار باید بکنن

حسن در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

اقای مسعود عکس و بیوگرافی خودت واسه چیه پایان این موضوع

شهرام در تاریخ ۱۷ تیر ۱۳۹۵ گفته :

لطفا بخونید
سلام و ممنون از مطلب زیباتون که کمک می کنه به انسجام و گرمی زوجین.
روی صحبتم با خانم های محترم، نسرین خانم و سارا خانمه.
باید عرض کنم که حتما این موضوعاتی که شما عزیزان راجع به همسرانتون طرح فرمودید، حتما حکمتی درش هست که خدا خواسته این وصلت صورت بگیره . . . .
من 17 ساله که از ازدواجم میگذره و با تمام طبع گرمی که دارم و خدا شاهده که عشق بازی های گرمی که با خانمم دارم و بارها و بارها اونو به اوج می رسونم، اما اون نمیخواد و نتونسته حتی واسه لحظه ای خودشو گرم نشون بده و اونطور که باید به منم لذت بده!!!
نسرین خانم درست اشاره کردن، باید ذهن رو روی کارهای دیگه ی زندگی معطوف کرد تا ازین ضجر عاطفی آسیب ندید.
به نظر من این یه جور امتحانه

A.Remdani در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۵ گفته :

خوب بود…

ساناز در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۵ گفته :

باید بگم شوهر من یه مرد واقعی رمانتیک به تمام معناست چون همه اصول رو رعایت میکنه از یه ساعت قبلش فقط بهم عشق میورزه و میبوسه البته منم براش جبران میکنم..خیلی بیشترازون بهش عشق میورزم..ماعاشق همیم هیچوقت از همدیگه سیر نمیشیم

بهنام در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

دمتون گرم فقط یه نکته فراموش شده اگه یه مرد همه این موارد رو داشته باشه بازم به جنس مخالف بستگی داره شعله ور کردن احساس اقایون به شریک جنسی برمیگرده

شیوا در تاریخ ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

ازین ضجر عاطفی آسیب ندید.
به نظر من این یه جور امتحانه

شیوا در تاریخ ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

دمتون گرم فقط یه نکته فراموش شده اگه یه مرد همه این موارد رو داشته باشه بازم به جنس مخالف بستگی داره شعله ور کردن احساس اقایون به شریک جنسی برمیگرده

شیوا در تاریخ ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ گفته :

باید بگم شوهر من یه مرد واقعی رمانتیک به تمام معناست چون همه اصول رو رعایت میکنه بهم عشق میورزه البته منم براش جبران میکنم..خیلی بیشترازون بهش عشق میورزم..ماعاشق همیم هیچوقت از همدیگه سیر نمیشیم

ناشناس در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته :

سلام.من یه مردم.واقعا بعضی از زنها اصلا دنبال این نیستند که رضایت شوهرشون رو بدست بیارن از طرفی توقع دارندشوهر همیشه به صراط مستقیم باشه وهیچ خطایی نکنه.آخه مگه ازدواج غیر از اینه که زن و مرد هردوشون جنبه های ناقص جسمی و روحیشون تکمیل بشه؟خب با این حال وظیفه هردو طرف هست که به همدیگه توجه بکنن.

اژدر در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

والا من دیگه زنه از دستم میره تو پذیرایی میخوابه با هر زبانی دیشب در میان میاد فقط نمیدونم چیکار بکنم

داوود در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۶ گفته :

منم همین جورم ، گرم و پرانرژی

حسام در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ گفته :

باسلام خيلي جالب بود اطلاعاتم در اين مورد بيشتر شد

عاطفه در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

همسرداری یک هنره و متاسفانه اغلب مردهای ایرانی بی هنرن خداروشکر من یه مرد هنرمند دارم.

عاطفه در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

عزیزم فکر نمیکنی ایراد از خودته که فضا رو براش آماده نکردی و خیلی راحت عقب نشینی کردی؟ باهاش صحبت کن و رک بهش بگو چی ازش میخوای و هشدار بده که داره جایگاهش رو ازدست میده.

عاطفه در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

فرار ازبستر دلایل زیادی داره. شایعترینش بخاطر خودخواهی مرد دربستر و حین رابطه زناشوییه که مرد فقط به فکر انزال و ارضا خودشه و به خواسته های زن بی توجهی میکنه متاسفانه بیشتر مردان انتظار دارن که همسرشون مث یه پ…ن استار رفتار کنه و تن به هرجور رابطه ای بده
امیدوارم شما از اون مردان نباشین.

علی در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ گفته :

سلام اگر مردی با رعایت کامل خونسردی حفظ نکند هیچ از عشق ولذت زناشویی نمی دانی چونکه مردها باید باید آنقدر با آرامش وهر چند دقیقه چنانکه انگاریم یک شیشه بسیار ظریف است که با کوچکترین بی حرمتی وبی اعتنایی میشکند با تمام لطافت ونرمی رعایت کند بهترین لذت را زن در اختیار شوهرش قرار میدهد

جمشیید جم در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

سلام یه چیزو من بگم 48 سالمه گرم و پر انرژی بودم مثل شاخ شمشاد متاسفانه همسرم خیلی غروردداره 22 سال ازدواج کردیم هیچگاه نشده یه کاری بکنه که من دلگرم بشم خیلی پرتوقع گاهی اوقات سر همین مسئله شده هفته ها رابطه نداشتیم ایشون نظرشون بر اینه که مرد باید همیشه پیش قدم بشه و برای ما خانوما کسر شئن بخواهیم پیش قدم بشیم واقعا میگم الان خیلی سرد و بی روح شدم از بس نامهربونی دیدم ولا هم خوشتیبم هم خوشگلم هم راز معاشقه رو به بهترین شکلی که بخواد رفتم وای خدا بعضی از این زنها چقدر خود خواه هستن

جمشیید جم در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

اصلا ول شکن بابا خر ما از کرگی دم نداشت

علی در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ گفته :

منم با جمشید موافقم یعنی هر کاری بگی میکنم ولی بازم نه تنها اماده نمیشه بد رفتاریم میکنه شانس ما اینه دیگه