فونت جو
کد خبر : 24120 تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 21:15

روش های آماده سازی زن برای رابطه زناشویی +۱۸

دوست دارم همین ابتدا این توضیح را بدهم که مردان همیشه در روابطشان با جنس مخالف دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است که مردان بنا به ساختار فیزیولوژیکیشان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعکس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیک …

روش های آماده سازی زن برای رابطه زناشویی +۱۸

دوست دارم همین ابتدا این توضیح را بدهم که مردان همیشه در روابطشان با جنس مخالف دنبال ارضاء حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است که مردان بنا به ساختار فیزیولوژیکیشان موجوداتی خشن هستند، اما زنان برعکس بنا به ساختار روانی، فیزیولوژیک و فکریشان موجوداتی هستند که نیاز به تامین امنیت و احساس آرامش هستند، لذا 20 تحریک کننده جنسی زیر عمدتاً در همین راستا عمل می‌کنند و با دادن احساس امنیتی پایدار موجب این می‌شوند که زن از حالت تدافعی در رابطه جنسی بیرون بی آید و به نقطه ای برسد که مطلوب اکثر مردان تلقی می‌شود و این همان جایی است که هم مرد با احساس فرمان فرمایی رابطه جنسی به لذت جنسی می‌رسد و هم زن با احساس امنیت در رابطه جنسی به اوج نقطه لذت جنسی‌اش نزدیک می‌شود.

این مثال را هم قبل از خواندن مقاله بشنوید که استاد بزرگ روانشناسی می‌گفته‌اند که : « در خانه باید مرد پادشاه و زن نخست وزیر باشد » البته از نوع انگلیسی ( یه وقت فکر نکنید من انگلیسیم، منظورم اینه که مرد باید حس فرمان فرمایی اش تأمین شود )، اگر رابطه این گونه باشد و بر اساس درک و تأمین نیازهای متقابل باشد می‌شود به پایداری و محکم بودن آن مطمئن بود. ( برای درک درست این جمله، مقاله سرد کننده های جنسی مردان را بخوانید تا خدای ناکرده تلقی استبدادی از این جمله نداشته باشید . )

برای رسیدن به درکی متقابل از نیازهای جنس مخالفتان می‌توانید ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.

 ۲۰ تحریک کننده جنسی زنان :

این مردان تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستان‌های عشقی تبدیل می‌کنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید ؟ اگه دوست دارید سعی کنید جزء این 20 مرد باشید تا ببینید که هیچ زنی توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد !!!

۱- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می‌کنند ( آقایونی که به سرعت می‌روند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع می‌کنند و فوری و باعجله می‌خواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله‌ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند. )

۲- مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت می‌کنند ( آقایونی که نمی‌خواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از رابطه جنسی به زن احساس محبوبیت و امنیت می‌دهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد. )

۳- مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می‌زنید می‌تواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می‌آید و او را شعله‌ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید! )

۴- مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می‌دهند اورا دوست دارند و به او عشق می‌ورزند ( این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومندترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )

۵- مردهایی که لباس‌های همسرشان را به آرامی در می‌آوردند ( قابل توجه آقایونی که تا شهوتی می‌شوند فوری و با عجله شروع می‌کنند به کندن لباس‌های خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن که معشوقه لخت کرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! رفقا این را برای بار آخر میگوم، زنان در پروسه جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و این کار می‌تواند یکی از آمادگی‌های لازم را به آن‌ها بدهد . )

۶- مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند ( زن‌ها در پروسه آمادگی برای رابطه جنسی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته‌هایتان اضافه کنید. )

۷- مردهایی که با موهای همسرشان بازی می‌کنند ( فکر نمی‌کنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که در هنگام معاشقه از چنگ زدن دست‌های معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )

۸- مردهایی که از معاشقه رابطه جنسی با همسرشان لذت می‌برند ( خیلی ساده است هنگامی که معاشقه بکنید و احساساتتان را به بیرون تراوش کنید این خود مهم‌ترین جذب کننده برای همسرتان است. )

۹- مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می‌دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می‌کنند ( یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، می‌تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمی‌کنید، فردا صبح امتحان کنید ! )

۱۰- مردانی که می‌دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء کنند.

۱۱- مردهایی که میدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند.

۱۲- مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده می‌کنند. ( کارهایی مانند خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … می‌توانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند. )

۱۳- مردهایی که به همسرشان احساس زیبا بودن می‌دهند. (اینجا یک راز را بهتون میگم ، هنگامی که یک زن احساس بکند که برای شما زیبا است ، مثله توپ میترکه ! ازمن گفتن )

۱۴- مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت می‌برند. ( زبان عشق لمس کردن است، دست‌های شما زایده‌هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستنده های قوی‌اند که نیروی جنسی شما را منتقل می‌کنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید. )

۱۵- مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.

۱۶- مردهایی که دست‌های همسر خود را در دست می‌گیرند و آن را نوازش می‌کنند.

۱۷- مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی‌شان با همسر خود رفتار می‌کنند. ( آهان این نکته ماله کهنه کاراست، رفقا با تجربه دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه‌تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد. )

۱۸- مردهایی که به همسرشان نشان می‌دهند که او تنها زن زندگی آن‌هاست و به او احساس و باور «خاص بودن» می‌دهند.

۱۹- مردهایی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق می‌ورزند.

۲۰- مردهایی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی‌های زندگی را برای آن‌ها سهل و آسان و حتی از بین می‌برند

دسته بندی : ازدواج »روابط عاشقانه »سبک زندگی بازدید 2,853 بار
دیدگاهتان را بنویسید
اژدر در تاریخ 14 آبان 1398 گفته :

یه چیزم من یادتون بدهم، برای تسریع در آمادگی زن، با انگشتتون ماهیچه مقعدش یا به قول خودمون سوراخ کونشو بمالید.

کامی در تاریخ 31 شهریور 1398 گفته :

سلام بیست مورد خوب بود اگر مرد وزن به همدیگر خیانت نکنند قلبی همدیگر دوست داشته باشند هرچه بخواهند بدست میاد حتی یک نزدیکی عالی موفق باشید.

وحيد در تاریخ 2 شهریور 1398 گفته :

سلام من نه سال که ازدواج کردم داریم تو شهریور وارد دهه اول میشیم.بهترین زن دنیا همسرم شده و عاشق همیم.زن و مردهای محترم کینه و کدورتهای قبلی رو بگذارین کنار و از زندگی و از همسرتون لذت ببرید و با هم خوشبخت باشین.
خیلی ممنون از اون بیست نوشته هاتون خیلی راهنماییم کرد.خدا نگهدارتان باشد.

ناشناس در تاریخ 2 خرداد 1398 گفته :

سلام.مطالب فوق العاده هستش.
خودم چندین وچند مورد از بیست مورد بالا رو انجام میدم.واقعا عالی وتاثیر گزار هستش.

علی در تاریخ 28 مرداد 1397 گفته :

منم با جمشید موافقم یعنی هر کاری بگی میکنم ولی بازم نه تنها اماده نمیشه بد رفتاریم میکنه شانس ما اینه دیگه

جمشیید جم در تاریخ 28 فروردین 1397 گفته :

اصلا ول شکن بابا خر ما از کرگی دم نداشت

عاطفه در تاریخ 12 بهمن 1396 گفته :

فرار ازبستر دلایل زیادی داره. شایعترینش بخاطر خودخواهی مرد دربستر و حین رابطه زناشوییه که مرد فقط به فکر انزال و ارضا خودشه و به خواسته های زن بی توجهی میکنه متاسفانه بیشتر مردان انتظار دارن که همسرشون مث یه پ…ن استار رفتار کنه و تن به هرجور رابطه ای بده
امیدوارم شما از اون مردان نباشین.

جمشیید جم در تاریخ 28 فروردین 1397 گفته :

سلام یه چیزو من بگم 48 سالمه گرم و پر انرژی بودم مثل شاخ شمشاد متاسفانه همسرم خیلی غروردداره 22 سال ازدواج کردیم هیچگاه نشده یه کاری بکنه که من دلگرم بشم خیلی پرتوقع گاهی اوقات سر همین مسئله شده هفته ها رابطه نداشتیم ایشون نظرشون بر اینه که مرد باید همیشه پیش قدم بشه و برای ما خانوما کسر شئن بخواهیم پیش قدم بشیم واقعا میگم الان خیلی سرد و بی روح شدم از بس نامهربونی دیدم ولا هم خوشتیبم هم خوشگلم هم راز معاشقه رو به بهترین شکلی که بخواد رفتم وای خدا بعضی از این زنها چقدر خود خواه هستن

حسام در تاریخ 21 آبان 1396 گفته :

باسلام خیلی جالب بود اطلاعاتم در این مورد بیشتر شد

داوود در تاریخ 8 شهریور 1396 گفته :

منم همین جورم ، گرم و پرانرژی

اژدر در تاریخ 10 مرداد 1396 گفته :

والا من دیگه زنه از دستم میره تو پذیرایی میخوابه با هر زبانی دیشب در میان میاد فقط نمیدونم چیکار بکنم

ناشناس در تاریخ 4 اردیبهشت 1396 گفته :

سلام.من یه مردم.واقعا بعضی از زنها اصلا دنبال این نیستند که رضایت شوهرشون رو بدست بیارن از طرفی توقع دارندشوهر همیشه به صراط مستقیم باشه وهیچ خطایی نکنه.آخه مگه ازدواج غیر از اینه که زن و مرد هردوشون جنبه های ناقص جسمی و روحیشون تکمیل بشه؟خب با این حال وظیفه هردو طرف هست که به همدیگه توجه بکنن.

شیوا در تاریخ 30 اسفند 1395 گفته :

باید بگم شوهر من یه مرد واقعی رمانتیک به تمام معناست چون همه اصول رو رعایت میکنه بهم عشق میورزه البته منم براش جبران میکنم..خیلی بیشترازون بهش عشق میورزم..ماعاشق همیم هیچوقت از همدیگه سیر نمیشیم

A.Remdani در تاریخ 16 مهر 1395 گفته :

خوب بود…

ساناز در تاریخ 15 آبان 1395 گفته :

باید بگم شوهر من یه مرد واقعی رمانتیک به تمام معناست چون همه اصول رو رعایت میکنه از یه ساعت قبلش فقط بهم عشق میورزه و میبوسه البته منم براش جبران میکنم..خیلی بیشترازون بهش عشق میورزم..ماعاشق همیم هیچوقت از همدیگه سیر نمیشیم

بهنام در تاریخ 21 اسفند 1395 گفته :

دمتون گرم فقط یه نکته فراموش شده اگه یه مرد همه این موارد رو داشته باشه بازم به جنس مخالف بستگی داره شعله ور کردن احساس اقایون به شریک جنسی برمیگرده

شیوا در تاریخ 30 اسفند 1395 گفته :

دمتون گرم فقط یه نکته فراموش شده اگه یه مرد همه این موارد رو داشته باشه بازم به جنس مخالف بستگی داره شعله ور کردن احساس اقایون به شریک جنسی برمیگرده