دانلود فیلم تگزاس 2
کد خبر : 5974 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۳

اعتیاد مرد مهربان به زندگی مشترک پایان داد

مردي جوان كه به همراه همسرش براي ارائه دادخواست طلاق توافقي به دادگاه خانواده مراجعه كرده بود به رييس دادگاه گفت: همسرم بسيار صبور و فداكار است و در طول سال‌هايي كه متوجه اعتياد من شده هيچ‌ رفتار بدي نسبت به من نداشته است. همين صبور بودن او باعث شد …

مردي جوان كه به همراه همسرش براي ارائه دادخواست طلاق توافقي به دادگاه خانواده مراجعه كرده بود به رييس دادگاه گفت: همسرم بسيار صبور و فداكار است و در طول سال‌هايي كه متوجه اعتياد من شده هيچ‌ رفتار بدي نسبت به من نداشته است. همين صبور بودن او باعث شد تا از او بخواهم از يكديگر جدا شويم تا باقي زندگي‌اش را در كنار من خراب نكند.

اعتیاد مرد مهربان به زندگی مشترک پایان داد

به گزارش ايسنا، زن جوان نيز خطاب به قاضي گفت: شش سال از زندگي مشتركمان مي‌گذرد و من حدود چهار سال است كه متوجه اعتياد همسرم شده‌ام اما نتوانسته‌ام براي او كاري انجام دهم.

وي ادامه داد: در طول اين چهار سال كه متوجه شدم همسرم به كراك و شيشه اعتياد دارد، بارها او را به مراكز ترك اعتياد بردم تا بتواند ترك كند اما موفق به ترك نشد.

زن جوان گفت: شوهرم نمي‌تواند مواد را كنار بگذارد. بارها خودش تلاش كرده و حتي چندين بار خودش از من خواسته كه او را به مراكز ترك اعتياد ببرم اما سه هفته تا يك ماه بعد از حضور در اين مراكز، مجددا به مواد مخدر روي مي‌آورد.

وي افزود: قصد اذيت كردن يكديگر را نداريم و من هيچ‌گونه ادعاي مالي نسبت به شوهرم ندارم. فقط خواهان جدايي هستم.

در ادامه جلسه دادگاه، مرد جوان اظهار كرد: در طول اين چهار سال تمام هزينه‌هاي زندگي‌مان را همسرم تامين كرده است و به دليل علاقه‌ي زيادي كه به من داشته هيچ شكايتي نكرده است. از او مي‌خواهم مرا حلال كند چون او را بسيار اذيت كردم.

به گزارش ايسنا، رييس دادگاه بعد از شنيدن اظهارات اين زوج جوان حكم طلاق توافقي آنان را صادر كرد.

دسته بندی : ازدواج »سبک زندگی
دیدگاهتان را بنویسید