کد خبر : 216655 تاریخ انتشار : یکشنبه 10 مرداد 1395 - 13:18

آیا می‌دانید بیشترین تعداد سکته، مربوط به اول صبح است! چرا؟

میهن فال به نقل از تابناک :امروز راز مهمی را که حاصل تحقیق چندساله ام است به شما خواهم گفت. می‌دانید بیشترین تعداد سکته، مربوط به اول صبح است! چرا؟ این همان رازی است که به مردم گفته نشده! وقتی فردی شام پرچربی بخورد، حدود 8 ساعت بعد شیرابه غذا …

میهن فال به نقل از تابناک :امروز راز مهمی را که حاصل تحقیق چندساله ام است به شما خواهم گفت. می‌دانید بیشترین تعداد سکته، مربوط به اول صبح است! چرا؟ این همان رازی است که به مردم گفته نشده!

وقتی فردی شام پرچربی بخورد، حدود 8 ساعت بعد شیرابه غذا از معده وارد روده‌ها شده و چربی زیادی جذب خون می‌شود. به این ترتیب ویسکوزیته (چسبندگی) و غلظت خون بالا می‌رود.

آیا می‌دانید بیشترین تعداد سکته، مربوط به اول صبح است! چرا؟

اول صبح سردترین موقع روز است. بدن در خواب بوده و ضربان قلب و فشار خون در پایین‌ترین حدّ خود است. پاها که دورترین نقطه به قلب هستند، با قلب در یک سطح افقی قرار دارند. پاها که سردترین نقطه بدن هستند، اغلب از پتو بیرون بوده و سردتر می‌شوند. به همه این‌ها، افزایش چربی و غلظت خون را هم بیفزایید تا پازل لخته شدن خون در انتهای پاها تکمیل شود.

چنین فردی، وقتی صبح برای نماز یا دستشویی بیدار می‌شود، چند پله را بالا می‌رود یا برای خرید نان تا سرکوچه می‌رود، بدنش گرم شده و ضربان قلب بالا می‌رود، فشار خون بیشتر و لخته از پاها کنده شده و وارد جریان خون می‌ شود.

وقتی فرد حرکت می‌کند یا سر به سجده می‌گذارد، لخته وارد مغزش شده و رگی را مسدود و به دنبال آن فرد سکته مغزی می‌کند که اگر هم زنده بماند، بخشی از بدنش از کار می‌افتد. بستگی دارد کدام رگ و چقدر آسیب دیده باشد.

اگر لخته وارد کبد شود، کبد می تواند خود را بازیابی کند!
اگر لخته وارد کلیه شود، کلیه بعدی هنوز کار می کند و شما به زودی متوجه اختلال کلیه نمی شوید
اگر لخته در پاها بماند، واریس ایجاد می کند.
اگر لخته وارد قلب یا مغز شود، سکته خواهید کرد.

آیا می‌دانید بیشترین تعداد سکته، مربوط به اول صبح است! چرا؟

هنگامی که انسان به چهل سالگی رسید، نباید شب‌ها غذای چرب بخورد، زیرا تا صبح سکته او را تهدید می‌کند.

ـ اگر هم میهمانی بودید، کم بخورید!
ـ حتماً بعد غذا، کمی سرکه یا آبلیموی طبیعی بخورید
ـ قبل خواب چند لیوان آب بخورید (که سیراب شوید به‌ حدی که برای دستشویی رفتن بیدار شوید) تا خون‌تان غلیظ نشود. چون غذاهای چرب، آب بدن را می‌کشند!
ـ در فصل سرما پاهای خود را با پوشیدن جوراب گرم نگه دارید. کرسی بسیار مفید بوده و یکی از دلایل طول عمر و سکته نکردن قدیمی هاست.

درمان

– درمان سکته بسیار مشکل است و اغلب اگر فوت نکنند، فلج خواهند شد که عمدتاً غیرقابل برگشت است، زیرا ضایعه مغز و اعصاب قابل ترمیم نیست!
– در کشورهای غربی آمپولی از ترکیبات بزاق زالو که سریعاً لخته‌ها را حل و برطرف می‌کند، در سه ساعت اول به بیمار تزریق می‌شود.
– هرچند این آمپول در کشور ما یافت نمی‌شود، بهتر از آن، زالودرمانی در ساعات اول سکته است.
اگر چند عدد زالو در شقیقه و پشت گوش انداخته شود، نیم ساعت بعد بیمار سرپا شده و بهبود می‌یابد. معجزه ای که بارها امتحان شده و جواب گرفته‌ایم.
– تأکید می‌کنم اینکار باید هرچه زودتر انجام شود؛ نه اینکه یک ‌سال بعد، از همه جا ناامید و مستأصل، برای زالودرمانی بروید که کمترین نتیجه را خواهید گرفت، زیرا مغز دیگر تخریب شده است.
چه کسانی در خطرند؟
– کسانی که چربی شان بالاست
– یا غلظت خون دارند
– یا نمک زیاد مصرف می کنند
– کسانی که گرفتگی عروق دارند
– یا فشار خونشان بالاست
– کسانی که پاهای سردی دارند
– یا سابقه سکته در خانواده دارند
– کسانی که سن بالایی دارند. البته امروزه سن سکته به ده سالگی هم رسیده!

پس قبل از اینکه سکته کنید و کارتان به دست ورثه و بیمارستان و سردخانه بکشد؛

1) پیشگیرانه زالودرمانی کنید تا گرفتگی های احتمالی در قلب یا مغزتان رفع شود،
2) حجامت کنید که در رفع غلظت خون بسیار مؤثر است،
3) بعد هر وعده غذا، کمی سرکه طبیعی در یک لیوان آب بنوشید،
4) در خوراک خود، بخصوص وعده شام دقت کنید.

دسته بندی : پزشکی و سلامت ، پیشگیری و بیماری ها بازدید 96 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php