کد خبر : 267483 تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 خرداد 1399 - 0:15

فال روزانه چهارشنبه 21 خرداد 99

فال روزانه چهارشنبه 21 خرداد 99 از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟! فال روز متولدین فروردین : شما به خوبی می دانید چطور باید جذابیت خود را به کار بگیرید تا به آنچه می خواهید برسید، ولی امروز دارید با آتش بازی می کنید و خودتان …

فال روزانه چهارشنبه 21 خرداد 99

فال روزانه چهارشنبه 21 خرداد 99

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فال روز متولدین فروردین :

شما به خوبی می دانید چطور باید جذابیت خود را به کار بگیرید تا به آنچه می خواهید برسید، ولی امروز دارید با آتش بازی می کنید و خودتان را در وضعیتی گیر می اندازید که مقابله با آن فراتر از حد توان شماست. ممکن است احساسات یک نفر را به گونه ای برانگیزید که آمادگی روبرو شدن با آن را ندارید یا خودتان را درگیر بحث‌هایی کنید که نمی توانید در آنها موفق باشید. کمی احتیاط به شما کمک می کند خودتان را در مخمصه نیندازید و روز بی دردسری را پشت سر بگذارید. سعی کنید تمام حرف‌هایی که چند وقت گذشته باعث ایجاد دلخوری بین شما و همسرتان شده‌اند را فراموش کنید. زمان نزدیکی و صمیمیت دوباره شما فرارسیده است، حرف‌هایتان را همراه با نشان دادن احساساتتان به او بزنید.


فال روز متولدین اردیبهشت :

شاید نقشه‌ها و برنامه‌هایتان کاملا مشخص باشند و بدانید چه می خواهید و چه کار می خواهید بکنید، ولی ممکن است یک نفر با زیر سوال بردن ارزش‌هایتان اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. دفاع از افکار و عقایدتان امروز برای شما کار ساده ای نخواهد بود و موفقیت چندانی در انجام این کار به دست نخواهید آورد؛ پس خودتان را درگیر این بحث‌ها نکنید و روی هدفتان متمرکز شوید و انرژی خودتان را صرف رسیدن به آن بکنید. حالا که قصد ازدواج با عشقتان را دارید دیگر تأمل جایز نیست و وقت آن رسیده است که دست به کار شده و در مورد این مسئله تصمیم گیری کنید. این کار به رشد رابطه شما کمک زیادی خواهد کرد.


فال روز متولدین خرداد :

نسبت به خطاها و کمبودها و نقص‌هایی که دارید بیش از اندازه سخت گیرانه برخورد نکنید، هیچ انسانی کامل نیست و همه ما نواقصی داریم. ممکن است چند هفته گذشته را به بررسی باورها و اعتقاداتتان گذرانده باشید، اما به زودی وضعتان خیلی بهتر خواهد شد و تکلیفتان را با خودتان معلوم خواهید کرد و خواهید فهمید که از زندگی چه می خواهید و باید چکار کنید. رابطه عاطفی شما حالت راکد به خود گرفته است؟ دارید نقش کسی را بازی می کنید که خود واقعی شما نیست؟ حرف بزنید! سکوت نکنید، اینطوری هیچ چیزی حل نخواهد شد. اگر احساس می کنید این گونه می توانید عمر رابطه‌تان را طولانی تر کنید و یا از بحث‌ها و درگیری‌ها در امان بمانید اشتباه می کنید.

 

فال روزانه چهارشنبه 21 خرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین تیر :

امروز عقاید و باورهایتان ممکن است باعث شوند بین شما و دیگران تنش های بیهوده ای به وجود بیایند. اطرافیانتان یا افکار و ایده های شما را درک نمی کنند و یا می خواهند شما را وادار به پذیرش افکار و عقاید خودشان کنند، ولی شما علاقه ای به بحث در مورد اسرار جهان ندارید و نسبت به عقاید معنوی خود اعتقادی راسخ و تغییر ناپذیر دارید. شما تا وقتی که خودتان نخواهید مجبور نیستید در مورد مسائل شخصیتان با هیچ کسی صحبت کنید. اگر فکر می کنید باید وقت بیشتری را در کنار عشقتان باشید حالا که آخر هفته رسیده است چرا یک سفر کوتاه مدت و یا یک پیک نیک عاشقانه ترتیب نمی دهید؟ اگر امکان هیچ کدام وجود ندارد یک شام رمانتیک دونفره هم کفایت می کند.


فال روز متولدین مرداد :

فشاری که این اواخر روی خود احساس می کرده‌اید کم کم دارد برطرف می شود و دیگران انتظارات کمتری از شما دارند و ذهنتان به آرامش رسیده است. همین باعث شده است که کنترل احساساتتان برای شما راحت تر شده و بتوانید بهتر با دیگران کنار بیایید. سعی نکنید مسائلی که هنوز پابرجا هستند را به زور حل کنید، گذشت زمان این مشکلات را برطرف خواهد کرد. اگر بین شما و عشقتان سوء تفاهمی ایجاد ناراحتی کرده است اکنون بهترین زمان برای حرف زدن راجع به آن و حل کردن مشکل است. این آخر هفته را همراه با عشقتان در خانه بمانید و پس از یک هفته شلوغ کاری حسابی استراحت کنید و خودتان را برای روزهایی شلوغ و پر کار آماده کنید.


فال روز متولدین شهریور :

شما می خواهید که همه بدانند چقدر باهوش هستید و چقدر می توانید برای اطرافیانتان سودمند باشید. ولی افکارتان آنقدر درگیر هستند که نمی توانید حتی روی یکی از آنها متمرکز شوید و همین باعث می شود که به خودتان و افکارتان شک کنید. به جای این که به فکر تحت تاثیر قرار دادن دیگران باشید سعی کنید افکار بیهوده را از خودتان دور کنید تا بتوانید با ذهنی باز روی مسائل مهم تمرکز کنید. وقت آن رسیده است که از بین تمام موقعیت‌هایی که دارید یک نفر که دوست دارید را انتخاب کنید و نسبت به او متعهد شوید، نمی شود تا همیشه همینطور بلاتکلیف بمانید. اصلا خجالت نکشید و احساسات خود را با شجاعت تمام با او در میان بگذارید.

فال روزانه چهارشنبه 21 خرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین مهر :

اوضاع ناگهان و بی آن که انتظارش را داشته باشید تغییر کرده است و تصمیماتی که تا دیروز خیلی راحت به نظر می آمدند حالا برایتان به سختی فتح کردن قله اورست شده اند. با این حال سیستم راهنمای درونتان خیلی بهتر از آن چیزی که خودتان فکر می کنید می تواند کار کند. اگر عقل و منطقتان در حال حاضر آن طوری که لازم است شما را یاری نمی کنند نگران نباشید، قدرت درونتان شما را به راه درست هدایت خواهد کرد. اگر نسبت به تغییرات ذهنی باز و پذیرنده داشته باشید اثرات مثبتی روی آینده خود خواهید گذاشت. شما به اطرافیان خود توجه زیادی دارید ولی گاهی بیش از اندازه خودتان را درگیر کارها و زندگی آنها می کنید؛ بگذارید هر کسی سرش به کار خودش باشد.


فال روز متولدین آبان :

امروز شما توانایی فوق‌العاده ای در جذب ثروت، قدرت و عشق دارید. مواظب آرزوهایی که می کنید باشید، چرا که به احتمال خیلی زیاد این آرزوها به زودی برآورده خواهند شد. البته فکر نکنید قرار است معجزه ای اتفاق بیفتد، فقط اگر شما تلاش و کوشش لازم را انجام دهید کیهان نیز برای به دست آوردن خواسته‌هایتان با شما همکاری خواهد. تا جای ممکن خودتان را از روابط عاطفی مسموم که تنها برای شما تنش و چالش به همراه دارند دور نگه دارید. در خانواده ممکن است بحث‌هایی به وجود بیایند که شما نمی دانید باید در آنها با کدام جبهه همراه شوید، سعی کنید بی طرف باقی مانده و خودتان را از این بحث ها دور نگه دارید.


فال روز متولدین آذر :

کارهایی که این اواخر کرده‌اید و زحمت‌هایی که کشیده‌اید امروز دیده خواهند شد و بخاطر آنها مورد تشویق و تحسین دیگران قرار خواهید گرفت. این موضوع به شما انگیزه ای بیشتر برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان خواهد بخشید و شما را آماده خواهد کرد که هفته آینده را با توان و انرژی بیشتری آغاز کنید. به صحت حرف های مثبتی که دیگران در مورد شما می زنند شک نکنید و به تلاش خود ادامه داده و الگویی موفق برای سایرین باشید. شما دارید بیهوده خودتان را برای مسائل کوچک ناراحت می کنید. در کنار کسی که دوست دارید کمی تفریح کرده و میزان فشار و استرسی که به خودتان وارد می کنید را کاهش داده و به خودتان کمی استراحت بدهید.

فال روزانه چهارشنبه 21 خرداد 99

فال روزانه میهن فال

فال روز متولدین دی :

امروز ممکن است سعی کنید کارهای بسیاری را در زمانی محدود انجام دهید. این کار باعث می شود ندانید از کجا باید شروع کنید و هر لحظه سراغ یکی از این کارها رفته و در نهایت هم بیشتر آنها را نیمه کاره بگذارید. از ابتدای روز سعی کنید برنامه ای منطقی برای روزتان داشته باشید و قدم به قدم و بر اساس اولویت‌هایتان پیش بروید. اگر کسی از شما تقاضایی داشت که مستلزم ایجاد تغییر در برنامه‌هایتان بود، به ویژه اگر کارهای خودتان برایتان اهمیت و فوریت بیشتری دارند، بهتر است کمی «نه» گفتن را تمرین کنید. حذف کردن کارهای اضافه و غیرضروری به شما کمک می کند کارهای اصلیتان را انجام داده و در پایان روز احساس رضایت و آرامش داشته باشید.


فال روز متولدین بهمن :

امروز به هر جا که نگاه می کنید فقط زیبایی را می بینید و خوبی‌ها و توانایی های کسانی که می بینید را درک می کنید. شاید به نظر بعضی‌ها نگرش فعلی شما بیش از اندازه ساده انگارانه باشد، ولی آنها سخت در اشتباهند و شما در حال حاضر این توانایی را دارید که از طریق حس درونی خود چیزهایی را ببینید که از آنها پوشیده هستند. شما فرصت‌ها و احتمال های موجود در هر موقعیتی را دیده و می توانید از میان آنها راهی برای پیشرفت پیدا کنید. اجازه ندهید دیگران با حرف‌هایشان شما را از رویاها و اهدافتان منصرف کنند و تا زمان رسیدن به خواسته‌هایتان دست از تلاش برندارید؛ شما چیزهایی را می بینید که دیگران بصیرت کافی برای دیدن آنها را ندارند!


فال روز متولدین اسفند :

اگر امروز را در کنار خانواده و جمع های کوچک دوستانه بگذرانید حس خیلی خوبی خواهید داشت، ولی شرکت کردن در جمع های شلوغ که غریبه‌ها هم در آنها حضور دارند در حال حاضر اصلا برایتان خوشایند نیست و احساس خجالت و غریبگی می کنید. نسبت به انتقادهایی که از شما می شود خیلی حساس هستید زیرا تفکر منفی به سرعت و به شدت روحیه‌تان را بهم می ریزد. همین یکی از دلایلی است که سعی می کنید از دیگران فاصله بگیرید و برای آرامش ذهنتان روابط خود را محدود کنید. بهتر است به جای این کار کمی انتقادپذیرتر باشید و سعی کنید نسبت به انتقادات سازنده انعطاف پذیر و نسبت به انتقادات مغرضانه و بیهوده بی تفاوت باشید.

دسته بندی : روزانه ، فال بازدید 594 بار
برچسب ها : ،
دیدگاهتان را بنویسید
css.php