کد خبر : 266902 تاریخ انتشار : سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 - 9:13

ضرورت بستر سازی برای تدریس فضای مجازی در مدارس

ضرورت بستر سازی برای تدریس فضای مجازی در مدارس بندرعباس – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت:با توجه به تجربه برنامه شاد، مدارسی که در آینده ساخته می شوند باید بستر مناسب برای تدریس در فضای مجازی و تولید محتوای الکترونیکی در آنها دیده شود. به گزارش میهن فال به …

ضرورت بستر سازی برای تدریس فضای مجازی در مدارس

ضرورت بستر سازی برای تدریس فضای مجازی در مدارس

بندرعباس – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت:با توجه به تجربه برنامه شاد، مدارسی که در آینده ساخته می شوند باید بستر مناسب برای تدریس در فضای مجازی و تولید محتوای الکترونیکی در آنها دیده شود.

به گزارش میهن فال به نقل از مهر، موسی دادی زاده سرخائی در جلسه ویدئو کنفرانس اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان با مقامات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش گفت: بیماری کرونا فرصتی را بهوجود آورد تا نگاه به تعلیم و تربیت از روش‌های سنتی و محصور در چهارچوب کلاس درس به روش‌های نوین تغییر یابد.

وی افزود: برای ایجاد جهش در نظام آموزشی و تربیتی و استفاده از فرصت فضای مجازی برای بهتر شدن فعالیت‌های آموزشی لازم است که بستر این کار در اختیار مدارس و معلمان قرار گیرد.

دادی زاده تصریح کرد: سازمان نوسازی مدارس وزارت باید همگام با ایجاد این تحول، مدارسی که در آینده می‌سازد، امکانات و فضای مناسب برای تولید محتوا و تدریس در فضای مجازی را داشته باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: تأمین وسایل سرمایشی متناسب با شرایط اقلیمی استان از دیگر ضروریات مدارس استان است و جا دارد از پیگیری‌های سازمان نوسازی مدارس در اخذ معافیت‌های انشعاب آب و برق مدارس خیر ساز تقدیر کرد.

دسته بندی : اخبار استانها ، مجله خبری بازدید 180 بار
دیدگاهتان را بنویسید
css.php