خانه / فال / روزانه / فال روزانه یکشنبه 12 دی 1395

فال روزانه یکشنبه 12 دی 1395

fal-mihanfal-com_9

فال روزانه متولدین فروردین

شاید امروز صبح با کمی بی حوصلگی از خواب بیدار شوید اما نگران نباشید زیرا پس از چند ساعت دوباره انرژی خود را به دست خواهید آورد. امروز باید زمان و تلاش زیادی را برای انجام کارهایتان بگذارید به خصوص کارهایی که انجام آنها را به تعویق انداخته اید. بهتر است آنها را به اتمام برسانید و پرونده شان را ببندید تا فضا برای پذیرفتن کارهای جدید باز شود و موفقیت های تازه ای به دست آورید. صبح را حسابی کار کنید و باقی روز را به استراحت بگذرانید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

زمان بسیار خوبی برای آغاز کارهایی است که در سر دارید. اگر می خواهید دست به قلم شوید یا به دنبال فرصتی برای صحبت با فردی بوده اید یا حتی ایده ای برای اجرا در سر داشتید، درنگ نکنید. امروز که خلاقیت و انرژی شما فوران کرده است، اگر دست به هر کاری بزنید، موفقیت شما حتمی است. گفتگو با چند تن از دوستان تان در چنین روزی انرژی شما را دو برابر خواهد کرد بنابراین از جمع دوری نکنید. تلفن های زیادی به شما می شود که وقت زیادی از شما می گیرد اما نتیجه آن خوب است. از روز خود نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه متولدین خرداد

اگر تا به حال تمایلی به زمینه های مانند دکوراسیون، باغبانی یا نقاشی نداشته اید، امروز علاقه تان به یکی از این رشته ها گل می کند و توانایی های پنهانی را در خود کشف می کنید طوری که دوست دارید آن را ادامه دهید. حتی ممکن است این کار منبع درآمدی برایتان شود و آینده مالی شما را تامین کند. پس بهتر است از همین حالا به دنبال کلاس های آموزشی بگردید و در آنها ثبت نام کنید. اگر چند رشته توجه شما را به خود جلب کرده است، بهتر است به خوبی در مورد آنها تحقیق سپس یکی را انتخاب کنید.

فال روزانه متولدین تیر

انرژی شما به اوج خود رسیده و احساس می کنید که در آسمان ها در حال پرواز هستید. شاید بد نباشد یکی از دوستان تان را ملاقات کنید و ایده هایی که در سر دارید را با او در میان بگذارید. ایده های جدیدی به ذهن تان خطور می کند که شما را حسابی به هیجان در می آورد و تا مدت ها درگیرتان خواهد کرد. اگر به دنبال راهی برای تخلیه انرژی خود هستید ما ورزش هایی چون پیاده روی را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر می خواهید هفته ای خوب و خوش داشته باشید، از اولین روز هفته خود نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز یک پیشنهاد مالی بسیار خوبی به شما می شود اما بهتر است قبل از پذیرفتن آن به خوبی جوانب مختلف را بررسی و در مورد آن فکر کنید سپس تصمیم نهایی را بگیرید. شاید به کاری که به شما پیشنهاد شده تسلط کافی نداشته باشید اما اجازه ندهید این نگرانی شما را از حرکت باز دارد. برای رسیدن به موفقیت فقط کافی است کمی سخت کوش تر باشید. توصیه می کنیم بیشتر از قبل مراقب سلامت روحی و جسمی خود باشید. یک مسافرت به همراه خانواده یا عشق زندگی تان می تواند حال شما را به بهترین شکل تغییر دهد.

حتما بخوانید  فال روزانه دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲

فال روزانه متولدین شهریور

به یک مهمانی دعوت می شوید که شما را در رسیدن به هدف هایتان نزدیک تر می کند. شاید یک پیشنهاد کاری که مدت ها به دنبالش بوده اید، به شما شود یا که ار شما بخواهند که عضو گروهی که خود نیز به آن تمایل دارید، شوید. در هر صورت اگر آن را قبول کنید، توانایی های شما بیش از پیش گل خواهد کرد. بنابراین این فرصت را از دست ندهید زیرا نتیجه آن خشنودی و رضایت شما و دیگران را به همراه خواهد بود. به دنبال علاقمندی هایتان باشید تا زندگی برایتان لذت بخش باشد. در این راه شریک زندگی خود را نیز فراموش نکنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز روی پروژه ای کار می کنید که از مدت ها قبل به دنبالش بوده اید. اگر بخواهید در این راه موفق شوید و درآمد خوبی داشته باشید باید کمی سخت کوش تر شوید و آن را جدی تر بگیرید. از پیش داروی بپرهیزید و خودتان و توانایی هایتان را با دیگران مقایسه نکنید زیرا تنها سرعت پیشرفت شما را کند می کند. اگر با شریک زندگی تان به مشکل برخورده اید، امروز بهترین زمان برای ثحبت کردن و به نتیجه رسیدن است. از حاشیه دوری کنید و تمرکزتان را روی موضوعات اصلی بگذارید تا همه چیز به بهترین شکل اتفاق افتد.

فال روزانه متولدین آبان

شما به همران دوستان تان برای یک مسافرت برنامه ریزی می کنید و برای این کار نیز هیجان زده هستید. این مسافرت به احتمال زیاد هوایی است و شما بالاخره مکان رویایی خود را از نزدیک خواهید دید. این سفر می تواند اطلاعات شما را افزایش دهد و در زمینه تحصیلی نیز به کمک تان آید. خوشی های زیادی در انتظار شماست، پس از تک تک لحظات خود لذت ببرید. اگر به دنبال عشق زندگی تان می گردید، این سفر می تواند فرصت های خوبی را در اختیارتان بگذارد. اگر هم متاهل هستید، این سفر صمیمت شما و همسرتان را افزایش خواهد داد.

فال روزانه متولدین آذر

در زمینه کاری خبرهای خوبی به شما می رسد. ممکن است این خبر به افزایش درآمد شما ربط داشته باشد یا حتی پروژه های جدیدی به شما پیشنهاد شود، در هر صورت فواید بسیاری به شما خواهد رسید پس در پذیرفتن آن درنگ نکنید. ارتباط خود را با افراد مختلف حفظ کنید تا راههای جدیدی به رویتان باز شود. اگر به فکر بستن قرارداد یا امضا کردن برگه ای هستید، امروز بهترین زمان است. مدت هاست رازی در دل دارید که می خواهید آن را با فردی در میان بگذارید، صبر کردن بیش از این فایده ای ندارد، امشب او را به رستورانی دعوت کنید و راز دلتان را برایش بگویید، مطمئنا پس از آن احساس سبکی و راحتی بیشتری خواهید کرد.

حتما بخوانید  فال روزانه دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

فال روزانه متولدین دی

اگر مجرد هستید به زودی عشق در خانه شما را می زند. سعی کنید در این روزها به ظاهر خود اهمیت بیشتری بدهید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید. مطمئنا از این کار خود پشیمان نخواهید شد. به زودی تلفنی از راه دور به شما می شود که حاوی خبرهای خوبی است. ذهن شما از مدت پیش در گیر مسئله ای بوده است که با این تلفن رفع خواهد شد و احساس سبکی و رهایی خواهید کرد. بهتر است امشب شام با خانواده خود به رستورانی بروید و این شادی را با آنها جشن بگیرید.

فال روزانه متولدین بهمن

پر از انرژی و قادر به انجام هر کاری هستید. امروز روز فوق العاده ای برای انجام پروژه های جدید است. شاید بخواهید تغییراتی را به خانه یا حتی زمینه شغلی خود بدهید، در هر صورت در این کار درنگ نکنید و اولین قدم را بردارید. به محض شروع این کار فرصت های بهتر و بیشتری پیش رویتان قرار خواهد گرفت. اگر چه ممکن است برای مدتی سرتان حسابی شلوغ شود و وقت سر خاراندن هم نداشته باشید اما نگران نباشید زیرا نتیجه آن رضایت بخش است پس دست از تلاش بر ندارید.

فال روزانه متولدین اسفند

به فکر گرفتن یک میهمانی هستید که وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد و درگیرتان می کند. کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پیغام های زیادی باید بفرستید و به تلفن های زیادی باید پاسخ دهید اما تمام شان لذت بخش است زیرا با دوستان تان بیش از پیش در تماس خواهید بود و لحظات خوشی را در کنار آنها تجربه خواهید کرد. اگر کار عقب مانده ای دارید، نگرانش نباشید زیرا وقت زیاد است و شما نیز به زودی وقت تان آزاد خواهد شد و به آنها نیز در زمان خود و به بهترین شکل رسیدگی خواهید کرد. منتظر یک سورپرایز از طرف عشق زندگی تان باشید.

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

درباره mohammad

محمد هستم، امیدوارم لحظات خوبی را در سایت ما سپری کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میهن فال را
دوست دارید
امتیاز دهید: