کد خبر : 152335 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۲۲

اظهار نظر رئیس جمهور درباره با حضور بانوان در ورزشگاه ها !

اظهار نظر رئیس جمهور درباره با حضور بانوان در ورزشگاه ها ! حسن روحانی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: «اوایل انقلاب برخی می‌گفتند حضور زنان در تظاهرات ایراد شرعی دارد، چون زمانی که آن‌ها شعار می‌دهند صدای‌شان ناخواسته به گوش نامحرم می‌رسد اما این اظهارات با موضع‌گیری صریح …

اظهار نظر رئیس جمهور درباره با حضور بانوان در ورزشگاه ها !

اظهار نظر رئیس جمهور درباره با حضور بانوان در ورزشگاه ها !

حسن روحانی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: «اوایل انقلاب برخی می‌گفتند حضور زنان در تظاهرات ایراد شرعی دارد، چون زمانی که آن‌ها شعار می‌دهند صدای‌شان ناخواسته به گوش نامحرم می‌رسد اما این اظهارات با موضع‌گیری صریح امام خمینی (ره) رد شد.»

رئیس‌جمهوری ادامه داد: «وقتی زمان رای دادن فرا می‌رسد، همه ما از فرصت‌های برابر صحبت می‌کنیم اما پس از آن رای و عقیده ما تغییر می‌کند! خانم‌ها که دختران، خواهران و مادران ما هستند، در وهله نخست به دین و فرهنگ ملت خود پایبندند و به عفت، حجاب و چارچوب قانون کشور احترام می‌گذارند.»

وی با بیان این‌که ما نباید فکر کنیم اسلام را پیاده می‌کنیم و خانم‌ها برعکس ما عمل می‌کنند، افزود: «خانم‌ها در راهپیمایی‌ها و بسیاری مراسم دیگر همواره پیشتازند. حق نشاط و شادی در چارچوب موازین دینی و قانونی برای همه محترم است. در کلیات حضور خانم‌ها در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی اختلاف وجود ندارد و این اختلاف در مصادیق و جزئیات دیده می‌شود و باید آن‌ را حل کرد.»

دسته بندی : اخبار سیاسی »مجله خبری
دیدگاهتان را بنویسید
یلدا در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ گفته : پاسخ دهید

آفرین!!!!!!!!!!